Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Гпб

Guest
У земљи Србији где се сви плаше своје сенке човек је јавно иступио, одбио труле компромисе и рекао истину, ударио у осињак и урадио оно што је интересу Партизана а ви га мажете говнима?! Указао је на неиспуњена обећања, указао је на рупе у буџету, тражио је да се председник повуче. Па побогу шта конкретније хоћете? Сада је ред да јавност постави питања, а верујем да се битка наставља иза кулиса и да Крстајић зна шта ради.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Nego da stanemo sa spamom jel gotova konferencija ili jos traje?posto nisam nasao nijedan info..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne znam pitaj ove što znaju da nije ništa rekao ...:wink:

hahah bravo!


neznam sto su ovde svi napaljeni da nije nista rekao itd. samo zato sto citaju glupavi mondo...pa nece 90min. trajati ksz i da je samo 8 recenica rekao na njoj...

cekamo fino reprizu u pola 6 i onda se moze spamovati dalje ovde...ovako sve neki insajderi a u sustini svi znamo isto,...to sto procitamo na mondu...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
862
Reaction score
676
Мени је мајке ми мука више од овог система поквареног што је код нас дуго на снази, не мислим само на ФК него и на државу! Па читаво време нас јебу, протурају разне приче, обећавају, лажу, као да су то све легитимна средства да се направи нешто озбиљно!

Шта сад, ми смо се овде испразнили, излупали, већ нам је полако доста свега, само чекамо да се донесу одлуке какве год биле и то је то, ништа не предузимамо, а можеш мислити како ће бити за месец дана кад се баш уморимо од свих ових празних прича!

Вера у ово све ће да ми проради само онда када осведочени лопови, мафијаши и преваранти (типа Ђура, Луле, политичара једно 95%) почну онако дан за даном да освањавају на јавним вјешалима и да се прошетају градом без руке, неко у колицима без ноге, па онда нека краду!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
У земљи Србији где се сви плаше своје сенке човек је јавно иступио, одбио труле компромисе и рекао истину, ударио у осињак и урадио оно што је интересу Партизана а ви га мажете говнима?! Указао је на неиспуњена обећања, указао је на рупе у буџету, тражио је да се председник повуче. Па побогу шта конкретније хоћете? Сада је ред да јавност постави питања, а верујем да се битка наставља иза кулиса и да Крстајић зна шта ради.

Čovek lepo sve napisao bravo za post :respect :clap
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Poslednje upozorenje ako ovako nastavite tema ide pod kljuc i bicete uskraceni za informacije iz prve ruke koji ce neki hteti da postave.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
"Posle svega što sam rekao o novcu u Partizanu, nadam se da sam uspeo da učinim nešto dobro za klub, u smislu da Lazar Marković neće napustiti klub bar još dve godine. Ako budem dobio zvanični otkaz, pokazaću da sam radio u interesu Partizana i sav novac koji sam zaradio kao direktor pokloniću u dobrotvorne svrhe".

Конференција је завршена.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Poenta svega je ovo, moram još jednom da postavim ako treba u svakom mom postu, a ne kenjanje sada po Krstajiću onda nam doživotno treba ostati predsednik, a i konferencija ide u 17 i 25 na SOS kanalu jer niko od nas ovde prisutnih ne zna šta je rekao i šta ga je neko pitao, a on dao odgovor...

У земљи Србији где се сви плаше своје сенке човек је јавно иступио, одбио труле компромисе и рекао истину, ударио у осињак и урадио оно што је интересу Партизана а ви га мажете говнима?! Указао је на неиспуњена обећања, указао је на рупе у буџету, тражио је да се председник повуче. Па побогу шта конкретније хоћете? Сада је ред да јавност постави питања, а верујем да се битка наставља иза кулиса и да Крстајић зна шта ради.

:clap:clap:clap
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Sa cim ste ocekivali da ce Krle izaci?Sa kompromitujucom papirologijom od 2008?
Sto vam je ljudi,coek je toliko koliko je SD,ne znam samo na koje to tajne spise racunate.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Gpb BRAVO i od mene za post, to je to.

Molim vas dajte neki link za SOS, ako ga ne nadjem nema sanse veceras da pogledam konferenciju, kod mene je vec prosla ponoc..
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Nestala podrška Krstajiću [VIDEO]
28.12.11. 15:45 | 0 komentara
Na raznim forumima se proteklih dana moglo pročitati da će navijači Partizana organizovano pružiti podršku Mladenu Krstajiću uoči sednice Upravnog odbora na kojoj je smenjen. Pominjana su okupljanja ispred stadiona, pa ispred Sportskog centra u Zemunu, ali ništa od toga se nije dogodilo.

Jedinu podršku smenjeni sportski direktor dobio je u vidu grafita na stadionu u Humskoj, a sada ni njih više nema.



Izvor: Sportska Centrala
(koliko znam, SC nije medju zabranjenim sajtovima...ukoliko jeste, izvinjenje)
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Sa cim ste ocekivali da ce Krle izaci?Sa kompromitujucom papirologijom od 2008?
Sto vam je ljudi,coek je toliko koliko je SD,ne znam samo na koje to tajne spise racunate.

Pravo da ti kažem, nisam očekivao da iznosi papire i dokaze za mućke, mada sam se nadao.

Ali očekivao sam da pokaže ko je uz njega, ako već nema nikog iza njega.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

I ja sam dugo cekao konferenciju. Nista posebno nije receno. Ako hoces da ratujes protiv ovakvih moras spremiti opipljive dokaze. Sve je ovo prezamrseno da bi znali sta nas sutra ceka. Nadam se da se igra namesta u smeru postavljanja Mijatovica na celo Partizana(ili bar na mesto sportskog direktora).
Problem koji imamo je ozbiljan i produzetak ove agonije na duzi period moze doneti katastrofalne posledice. Zato Djuricu pamet u glavu i odlazi dok i sam sebe ne okrenes protiv tebe.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mene vise brine to sto se niko od bivsih igraca ne javlja i ne daje podrsku Mladenu, ovakvu konferenciju sam i ocekviao, rekao je sve u pravom trenutku ali bez podrske mu ne bi pomogli nikakvi dokazi.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Krstajic ne pokusava da posalje Djurica u zatvor jer to nije njegov posao vec pokusava da ga otera iz Partizana sto ce i uspeti na skupstini!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.563
Reaction score
1.598
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Moralo je biti mnogo toga na konferenciji. Nista nije bilo danas..bukvalno nista. Nisam ni ja ocekivao sad projektor pa da pokaze na papiru kradje i sta ja znam...ali nesto je moralo biti.

Sad sam pogotovo pesimista oko cijele price.

Pitanje svih pitanja: Gdje su legende kluba svih ovih dana?????
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top