Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Jesicu,Djurovski,Milinkovicu i ostali gonvari koji planirate da zauzmete mesto na klupi,cekamo vas!!!:kur:kur:kur

Ko god da prihvati mesto trenera,makar bio i moj rodjeni otac, ima da ga oteram u tri picke lepe materine!
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Iskreno,od danas oni "organizovani" navijaci,za mene vise ne postoje,mislim da svi znate o kome govorim...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.284
Локација
Žrnov
Bože, Bože, koliko to ni obraza nema... e, Badnji dan danas, on čoveku daje otkaz... a što je najgore, sad i mi ovde hulimo :banghead: i nerviramo se umesto ovaj dan u radosti da provedemo....

Đuriću, samo ne zaboravi da "neko to odgore vidi sve"....
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Svaka čast za lopove!
Nije dobar trener koji je napravio 10 bodova razlike, ali zato će biti dobar neki mutavi seljak koji će Đuru da sluša bez pogovora.
Milko, Ješiću, Milinkoviću jebem vam sve po spisku i pušite kurac ako prihvatite posao.
Novom treneru ću zviždati pa makar i dobijao po 10-0, jer je smrad samim tim što je pristao da sarađuje sa kriminalcima!
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Jedino Novosti objavile, nema ni na zvanicnom sajtu kluba, nigde... tako da ipak sacekamo zvanicnu potvrdu.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Majku vam jebem lopovsku! Da Đuriću, tebi i tvojim usranim kolegama iz UO! Pizda vam materina, uništavate moj klub, uništavate klub koji vole milioni ljudi! Dignite bunu ljudi, jer je sramotno da ljudi kojima se jebe za Partizan, pljačkaju isti i direktno mu nanose ogromnu štetu!

Pa zar je moguće da par ljudi koji su govna mogu ušutkati milione navijača i upravljati Partizanom?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.284
Локација
Žrnov
Pravo da vam kažem, nigde ni na jednom mediju nema te vesti :confused: osim na novosti.rs

I ONI SU IZMENILI VEST!!!

Stanojević pred smenom

IZMENA: A mislila sam da sam bila najbrža :wink: pa rekoh da obradujem narod grobarski :D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ovaj balon se toliko naduvava da je čudno da još nije pukao. Pred pucanjem je i samo je pitanje trenutka.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Контактирао сам управо некога ко би то требао да зна нешто више око смене Станојевића и каже да нема појма о смени. Ако сад одете на сајт "Новости" видећете да наслов више није да је "УО сменио Станојевића" већ је враћен онај стари "Станојевић пред сменом". :confused

Јебе луд збуњеног. Е, да - мутави, проклет био на Божић 2012. Све ти јебем бандитско.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Radna zajednica- nista
Igraci- nista
Clanovi skupstine- nista

Izgubio sam ilizije da postoji neka strategija za obaranje mutavog. Sve su samo nase zelje.

Nebitno hoce li ga smijeniti sada ili za 3 sata.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
АЛЕКСАНДАР СТАНОЈЕВИЋ НИЈЕ СМЕЊЕН !

То је једина тачна информација
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Sjebaše nam Krstajića i sad smo u situaciji da skačemo od sreće ako nam Stanoja ne izjebu. Tužno. Možda nas sa ovim iznenadnim pa posle promenjenim naslovima samo testiraju. Senzacionalističko burek novinarstvo. Isto rade i kada spominju sa kime se sve pregovara.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Uzivajte ljudi u danu manite se ovde rasprave..Oni koji su protiv uprave ne sede vec sve imaju pripremljeno i ako stanojevic ostane ili dobije otkaz oni imaju strategije zato bez brige..A zasto mi da se nerviramo kad smo obicni simpatizeri..Neka se Alkatraz i Zabranjeni i ostale grupe nerviraju..posto su oni kao uz Partizan a ne vide se to sada kada treba podrska krstajicu i ostalim ljudima..
Hvala Crno-beli na dobrim vestima:) cekamo sad to opsirnije..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Najnovija vest! Sale se izjasnio da ostaje, uskoro opširnije, uz njegovo objašnjenje!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Управо тако !

Добре вести носиш колега :ziveli

МУТАВИ ОДЈЕБИ !

ДО КОНАЧНЕ ПОБЕДЕ !
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Pustaju se probni baloni. Ljudi olabavite malo. Vrsi se pritisak na Saleta. Sale bi morao uskoro da se oglasi. Ovo cutanje nije vise u interesu FK Partizana i to mora i Saletu da bude jasno. Svi moramo da znamo da li imamo trenera ili ne, a trenutno je najveci inters svih nas da zadrzimo najboljeg strucnjaka na ovim prostorima na našoj klupi.

EDIT: EVO CB SA LEPIM VESTMA!!!
 

Гпб

Guest
Одакле оволики дефетизам? Од еуфорије да је Ђура смењен истог дана кад је почела цела бура спали смо на апокалиптична предвиђања да ће доживотно владати Партизаном!

Упућенији од мене су лепо написали да нас очекује борба, мутави и екипа се неће тако лако одрећи фотеља и краве музаре, али гледајте на ово као на последњи трзај. Сјебаће их скупштина и крај, до тада треба да подржимо спортски сектор тј. Крстајића и Салета и да појединачним акцијама да покажемо какав је став навијача собзиром да групе изгледа раде само за свој џеп.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top