Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Nemojte mnogo da se nadate i na skupštini će ostati isto rukovodstvo.Krstajić je prerano počeo da kukuriče.Morali su on i Stanoje da ostanu na svojim mestima a smena vlasti da se izvede na skupštini.

Е свака ти част! Ово је поента! Моје мишљење је да ако је било некакве фамозне „јаке залеђине“ и сличног, све би се одрадило тихо, ефикасно и НЕНАЈАВЉЕНО без икаквог непотебног таласања и ризика. Овако, испада да је све било само солирање два Дон Кихота (и још пар Санчо Панаса око њих) који су желели најбоље, али их је машина немилосрдно самлела.

Зато не верујем ни у какве скупштинске преокрете и сличне зајебанције... опет се враћам на ону тугу са прошлим изборима, и мислим да је то најбоља слика стања нашег клуба. Систем је у питању, систем! НЕ ПОСТОЈИ критична маса унутар самог система која је спремна да га промени, а успостављен је тако да му било какви спољни фактори суштински НЕ МОГУ НИШТА. Жао ми је што је тако, али тако je.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
To sto su sad potpisali ugovor sa novim skupim trenerom ne znaci da oni zaista imaju podrsku delegata u skupstini. Logika: ne bi oni trosili ovolike pare na trenera da nisu sigurni da ce da ostanu na vlasti.... ne pije vodu! Oni nece tog trenera platiti svojim parama, nego Partizanovim. Ovo je medijski pokusaj da se medju clanovima skupstine pokazu kao jaki i stabilni, ne bi li se mozda i odrzali u februaru. Delegate ne mogu da menjaju ovog puta, pa zato moraju da na iste vrse pritisak svake vrste, a bombastican angazman 'svetski poznatog' trenera je upravo to.

Djura je mogao da se povuce kad mu je Krstajic nudio i tad bi ga svi zaboravili za dva dana. Mogao bi da se vrati snajderaju i da trosi pare koje je maznuo u miru.

Sad je Djura preuzeo veliki rizik. Potrosio je nenormalnu sumu na ocuvanje svoje pozicije, oterao je sve bivse igrace iz kluba, zaratio je sa radnom zajednicom, a navijaci su na ivici da ga ubiju. Djura je, dragi moji, usao ALL IN!

Ako mu prodje ovo sa Grantom na skupstini i ako osvoji titulu izvukao se, ali ako se slucajno zajebe, pa neko bude morao Granta da otpusta, mislim da ce mu neko lud naneti neko ozbiljno zlo, njemu ili nekome iz njegove okoline.

Djura se kocka sa zivotom! Ako je mutav, makar je imao muda za ALL IN... Potcenili smo ga...

Izvini ali morao sam da te citiram.
Kakvo je stanje u skupštini to trenutno niko nezna,i pitanje je šta će se desiti.
A ključno pitanje je: "DA LI ĆE SKUPŠTINE UOPŠTE BITI?"

Što se potcenjivanje Đurića tiče,to je individualna stvar.Ja lično sam znao da ima ogromna leđa,kao i svi članovi UO,i da će terati do kraja.
Đurić nema šta da izgubi.
Pare koje je pokrao vratiti neće,trenera neplaća iz svog dzepa,ako ga skupština ne smeni i na kraju uzme titulu,pojedinci će mu čak i čestitati i reći da je sve nebitno,samo da je tu titula.
Ako ga i smene,sigurno neće za ništa odgovarati i vraćati pare.
Znači on je potpuno siguran,ne rizikuje ništa.

Jedino što je tačno je mogućnost da izgubi život,ali to nije baš najrealnije.Treba da se nađe neki pojedinac kojeg je toliko iznervirao,da mu u životu nije ništa bitno i da je spreman da ga liši života bez obzira na posledice.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Grant,Mateus,Rivaldo...tipicni lesinari...biraju klubove koji su prvi na tabeli da bi sebi u CV upisali po koju sampionsku titulu,pa makar i ovu nasu u Evropskim okvirima totalno beznacajnu.
Koji navijaci ,bre?...U Pancevu je u poslednjih 15 dana skoro svaka ulica ispisana sa "JFPA" i slicno... znaci video sam bar 50 novih grafita. Znate li koliko ima plakata protiv mutavog... >> 0 <<.Mozda je i neki simpatizer okacio nesto ali je to sklonjeno.
Mozda se oglase 2,3 "legende"zeljne paznje i to je to...Realno,trenutno nam UO pisa po sred usta
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Mutavi je muljanjem s delegatima i sastavom skupstine prejebao Milosevica, koji je imao prilicnu politicku zaledjinu, to ce raditi i na sledecoj, siguran sam.
Sve vise se bojim da se Krle zaleteo previse. Greska u koracima... Dok "legende" "mudro" cute, mladji su glumili topovsko meso (Krstajic i Stanojevic) i od svega dobice tapsanje po ramenu u stilu "Jbg momci". A posle Djure, docice neki drugi Djura i tako u krug.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Nemojte mnogo da se nadate i na skupštini će ostati isto rukovodstvo.Krstajić je prerano počeo da kukuriče.Morali su on i Stanoje da ostanu na svojim mestima a smena vlasti da se izvede na skupštini.

Upravo zato I mislim da nisu imali trecinu glasova od pocetka. Mozda cak ni sada nemaju.

Krle je morao da bude zrtvovan posto je digao pobunu, ali Stanoje je morao da bude neka vrsta "osiguranja". Da li im je neko "obecao" ili drugim recima slagao da ima potpise I glasove, to cemo da vidimo
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ау јбетоте, кад се нисам претурио сад... Иако је све мање-више очекивано, ја сам се ипак потајно нада да ће се нешто искомпликовати! Нека нам је Бог у помоћи...
 

Dejan7492

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Indjija
Mi smo rat izgubili ako i samo ako mi padnemo mi navijaci mi koji volimo Prtizan, i zato nema predaje nema pesimizma nemoze stoka da nas sroza koliko mi volimo nas klub. GROBARI S TOBOM SVE DO POBEDE.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
I da ih smene na UO, sta ce nova uprava da smeni Granta i da mu daju ko zna koliku odstetu? On covek nije nista ovde kriv, ne mislim da je neki strucnjak, ali ima i igraca u nasem timu koji ce baliti na to sto im je Grant koji je doveo Celsi u finale Lige Sampiona trener.
Ovako su nas samo zakopali i zarobili da nema dalje.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
853
Reaction score
656
Јеботе, како се јадно осећам, ово је жалост, не сећам се кад сам овако јадан и бедан био, велика празнина остаје! Авраме гони се у пизду материну маму ти јебем олошку!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Jel skupstina moze ili ne moze da ponisti odluke UO koje ocigledno nisu u skladu sa statutom kluba? Kako to ide u pravu, sta je jace, njegov potpis na ugovor koji nije u skladu sa statutom ili sam statut kluba?

DJURO BEM TI OCA!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Jos se medju Britancima provlaci cifra od 9 miliona funti godisnje bez bonusa hahahaha ...9 miliona?! Hahaha padoh sa stolice
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
И даље постоји нада да ће скупштина одрадити посао како треба, али ме страшно плаши овај монструозни уговор са овом сподобом...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.200
Reaction score
18.685
Локација
U Kinšasi
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Искрено више сам разочаран у неозбиљност покушаја наше стране, него у багру.
Они би газили преко лешева деце до циљева, ово је било за очекивати од њих.
Какав бре курац бик и остале приче, поново кажем, од његове надприродне моћи ја видех да му је пулен на изборима изгубио са једним освојеним гласом и да је најбољи тренер Партизана у овом веку миленијуму како год и Гробарчина смењен к'о из пичке.
Не може се бициклом на Русију.
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Ako nešto možemo naučiti od naših košarkaša, to je da se ne predajemo ni kad gubimo sa 20 razlike 5 minuta do kraja utakmice.

Drugo, u situaciji kad dolazimo samo do vrlo šturih inormacija, ne možemo praviti bilo kakve analize i govoriti da je trebalo ovako ili onako. Ovo su "političke" zavrzlame moćnika i mafijaša, a one su se uvijek odigravala iza spuštenih zavjesa, daleko od znatiželjnih očiju. Govori se jedno, radi se drugo; prema tome, ono što čujemo je, po pravilu, daleko od istine.

Čak i ako izgubimo utakmicu, biće novih prilika za pobjede. Ničija nije do zore...
Ništa nije vječno (osim naše ljubavi prema Partizanu).
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Статус
Затворена за писање одговора.
Top