Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Верујем да ниси у право што се информисаности тиче, он се јуче цео дан вероватно спремао за пут ово оно, био у телефонским разговорима курцима и палцима, не верујем баш да је чекао као већина нас шта ће на СЦ да избаце, коју слику и да чека за лајв пренос са скупа...
To poslednje stoji, samo cisto sumnjam da nije mogao da nadje tekstove o sukobu navijaca, Krstajica,Stonoja i uprave, a i da nije kontaktirao nikoga iz Srbije...:confusedSa druge strane moguce da mu je dupe zinulo za pare, pa zanemario sve...ipak je to JEvropljanin:D
Ono cega se ja najvise bojim, dok ova nasa revolucija uspe, covek ce fino da zaradi.Boli njega uvo u kakvom ce stanju da ostavi Partizan,covek je u godinama,ima i uspeha i padova u trenerskoj karijeri tako da mu dodje na isto!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ DaneZR

То је тај, који прати Партизан. Не навија он ни за један домаћи клуб, иначе.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ova žena koju neki ovde ne bi unapred vređali "da se ne ogreše" je od mutavog nazvana "Naco"...:puke Rekao joj je bukvalno "Hvala Naco" kada ga je najavila...na zvaničnoj konferenciji za medije FK Partizan...tako predsednik kluba naziva klupskog službenika...:puke

http://bambuser.com/channel/strange/broadcast/2288423
obratite pažnju na frejm od 0:22 do 0:24...

Kakav šljam...pa pizda li ti materina mutava, jel ti ga puši već mesec dana kad joj se tako obraćaš?

SRAMOTO JEDNA GOVNAVA!!! JEBAĆEMO TI MATER ZBOG BLATA U KOJEG SI NAM KLUB GURNUO!!!


Podeseti me na sojica nemogu sad na yt da nadjem kako se obraca sekretarici sa ,,hvala duso"..i sve tako..e ovaj nas je gori od njega! MUTAVI ODJEBI!!!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Kad se ovo završi kako treba, ne smemo napraviti grešku koju je napravila Srbija - TOTALNA, ALI TOTALNA LUSTRACIJA DA BUDE SPROVEDENA U KLUBU!!!

Kljucna stvar. Sprovesti lustraciju do kraja. Ne smemo vuci repove proslosti. Sto kaze jedan moj drugar danas, muka mi je vise da svakih par godina moramo nekog da teramo. I stvarno jeste tako.
Nalazimo se na raskrsnici, ili cemo krenuti dalje kao stabilan organizovan klub gde ce se znati neki red, klub koji ce imati jasne ciljeve, klub gde se nece muljati ili cemo nastaviti da zivimo u agaoniji kao do danas. Ko zna sta se sve desava i sta se desavalo u klubu, za sta mi ni ne slutimo.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Citah pre neki dan neke saljive redove na jednom zanimljivom sajtu, te se prisetih neceg zanimljivog negde u prvim sekundama danasnje kzs.

Gnar, transfer blama, označava osećaj neprijatnosti umesto nekog drugog ko nije svestan svoje blamaže. Ili, narodski, gnar je kad neka budala potpuno ubeđena da je nenadjebiva, jer je u nemogućnosti da shvati koliki je fejl, krene da lupa takve gluposti, da poželiš da se otvori rupa u zemlji kroz koju bi propao, pojedeš tuđe govno ili kresneš Jorgovanku Tabaković, samo da bi se nekako izborio sa reakcijom kore tvog velikog mozga, čiji centri u vapaju govore: „Ne, ne, samo učini da ovo prestane!“

To je to braco i drugovi.. kad posmatram ovog odlazeceg predsednika, osecam GNAR.

Djuro, MAJKU TI JEBEM!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
У неку руку ми је и жао човека. Он тачно нема појма где је дошао. Али схватиће врло брзо. И Слоба је пред крај изгубио везу са реалношћу, тако ће и ова управа.

Lepo coveka provedemo kroz sve beogradske birtije i kao finale odvedemo za vikend na Partizan - Makabi (posto je rekao da je prvi put u Beogradu bio zbog kosarke) i spakujemo ga u avion. :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Protiv Makabija mora da se ori od podrške SS-u...
A još ako ješa dođe - onda da istovremeno i njega teramo kući, to se podrazumeva.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Против Макабија ћемо имати жешћу опозицију под фирмом значки, зато мора што више поштених Гробара да се појави у хали, да их надгласамо!
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Kljucna stvar. Sprovesti lustraciju do kraja. Ne smemo vuci repove proslosti. Sto kaze jedan moj drugar danas, muka mi je vise da svakih par godina moramo nekog da teramo. I stvarno jeste tako.

Јел` се ви то овде зајебавате, или озбиљно мислите да је тако нешто могуће???
Па ко ће вам бити из оног дела Скупштине који се зове „друштвено-политички актив“?
Марија Килибарда и неки власник локалне бакалнице који само навија за Партизан без личних интереса?
Не, ви мора да се шалите....Нисте ваљда толико наивни?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dobro došli u Srbiju.
Mi smo već navikli da živimo u 2 paralelna sveta.

U ovom našem navijači Partizana i njihiv trener Aleksandar Stanojević polako se spremaju da nastaver po starom,jebanju cigana,uzimanju titula,a bogme i promenama na bolje bez rasprodaje i nadanju boljitku u Evropi.

U ovom drugom u kom živi čuvena elita Srbije,oni su vladari i vlasnici FK Partizan,oni imaju kao nekog trenera,kod njih je sve normalno,samo ne smeju da se pojave nigde na ulici gde mogu sresti više od 3 čoveka,e to je baš zajebano.
Ali u njihovom univerzumu je sve super.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kad smo vec kod basketa, to ce dati odgovor na jedno pitanje:"Da li je Grant informisan gde je dosao". Ako nije, NARAVNO da ce doci, a ako jeste nece mu pasti na pamet. Pa da vidimo koliko je to govno naivno.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Већ у уторак може господин Грант да добије један лепи, велики транспарент. Пошто ће бити у Србији, то ће моћи да види.
Једино ако мутави није задужио мацу-нацу да чучи код њега у хотелској соби, и да му окреће канале на ТВ када се појави нешто против мутавог. Исто тако му и на лаптопу филтрира садржаје које може да види: "ево, фудбалерски тренеру, видите како се у коментарима радују што сте дошли" (оно и јесте, радују се цигани).
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Kljucna stvar. Sprovesti lustraciju do kraja. Ne smemo vuci repove proslosti. Sto kaze jedan moj drugar danas, muka mi je vise da svakih par godina moramo nekog da teramo. I stvarno jeste tako.
Nalazimo se na raskrsnici, ili cemo krenuti dalje kao stabilan organizovan klub gde ce se znati neki red, klub koji ce imati jasne ciljeve, klub gde se nece muljati ili cemo nastaviti da zivimo u agaoniji kao do danas. Ko zna sta se sve desava i sta se desavalo u klubu, za sta mi ni ne slutimo.

E ja mislim da ce ovo malo teze da ide od pukog tjeranja Djure, da otjeramo Djuru treba neko "jak" da zalegne a biti danas toliko "jak" i cist je nemoguce. Cisto sumnjam da ce te taj "jaki" kad otjera Djuru reci : "Evo vam djeco pa se sad snalazite sami kako znate ja necu vise da se mijesam". Daj Boze da grijesim i naravno da jesam da se tjeraju ovi ali nemoj previse da zivimo u oblacima.
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Мамлаз се јуче на протесту(мислим на топа) понашао као да једва чека да се заврши.Све време се нешто подсмевао и понашао у стилу"шта ја тражим овде".Када се појавио Станоје био је све време далеко од центра дешавања.

Има један тим, цео сам живот с њим...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Јел` се ви то овде зајебавате, или озбиљно мислите да је тако нешто могуће???
Па ко ће вам бити из оног дела Скупштине који се зове „друштвено-политички актив“?
Марија Килибарда и неки власник локалне бакалнице који само навија за Партизан без личних интереса?
Не, ви мора да се шалите....Нисте ваљда толико наивни?

Slažem se, ali trenutno je najbitnije da se oteraju ovi sa vrha. Ovi iz senke neka se sami tuku.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нема потребе причати о Топу, сви знају да га заболе она ствар и за Партизан и за цигане, он се спрда са свима, нема емоција када је српски фудбал у питању.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Против Макабија ћемо имати жешћу опозицију под фирмом значки, зато мора што више поштених Гробара да се појави у хали, да их надгласамо!

Већ сад се требамо спремати за ово, позвати људе да дођу у што већем броју на баскет, и због подршке Станоју, протеста против мутавог а и због самих кошаркаша којима је такође потребно помоћи песмом са трибина.

Значке нису успеле да нас ућуткају ни на стадиону, целу јесен смо певали са Истока и успешно одјебали све њихове покушаје да нас ућуткају или приволе да певамо са њима.
После свих ових догађаја, нема шансе да нас спрече, очекујем да Пионир гори у правом смислу те речи.

Па кад Израелски медији известе да се орила песма "Avram Go Home", и пијандура које је само такозвани тренер има да се отрезни и схвати где је дошао.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top