Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
Ljudi sad sam stigao sa skupa , grmele su cele Terazije , kakav osecaj pada sneg ona bljuzgavica a ti pevas i sve snage dok te drugi gledaju sa strane i pitaju se sta je ovima , ja sam zadovoljan danasnjim brojem navijaca , s obzirom da je bio radni dan lose vreme bilo nas je sasvim solidnu , kad je krenulo da grmi UPRAVA NAPOLJE mislim da se culo i do Zekstre , samo da mi je videti facu mutavog i ekipe :clap:clap:BB
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
ovo je prvi put da pisem u ovoj temi,a citao sam je od kad je sve ovo krenulo.bio sam na oba protesta i u subotu,a i danas i mislim da su oba bila podjednako uspesna.Vise ljudi je bilo u subotu,ali treba uzeti u obzir da je danas radni dan,pa nisu mogli ni da dodju svi koji su planirali.Lepo je sto smo malo prosetali,pa su i sugradjani videli sta se desava i malo se uputili,prilazili su ljudi i raspitivali se sta se desava.Onom govedu SPS-ovskom treba jebati sve po spisku.Mislim da je vreme da se krene sa pravljenjem tih plakata protiv SPS i sa nasom "predizbornom kampanjom" :D Inace,danas je hit bio onaj deda sto je dosao da navija sa nama :D POBEDA JE BLIZU!!! :napred Partizan

I da ne zaboravim:eek:ooo djuro lopove idi pravi kosulje :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jeste li vi svesni koliko je SS danas, čak i kao sramno oteran trener, učinio za odbranu titule? Jebote, nije dovoljno što je napravio "+10" nego mora i ovakve stvari da radi da spašava titulu!!!

Jasno je kao dan da će govna lopovska "prosuti" ovih ogromnih 10 bodova prednosti...ako im dozvolimo!!!

HOĆEMO LI DA IM DOZVOLIMO?
(Ovo ti je Zagore moj originalni "style" :D)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.526
Reaction score
1.327
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nema sta - cak i oni okoreli pesimisti nakon Saletove konferencije moraju da zivnu duhom. Definitivno nije kraj borbe...i ide se do samog kraja!!!

Nije mi kao navijacu bilo svejedno kada je Sale pomenuo ponude...ali cinjenica da nece nista prihvatati dok se ne zavrsi borba znaci samo jedno:

Aleksandar Stanojevic ce ( u slucaju nase pobjede) i dalje biti trener FK Partizan.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
47715.gif


Ево једне, одлична је за штампу на већим форматима

п.с.

http://imageshack.us/photo/my-images/526/47715.gif/
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Nisam slusao Stanoja jer sam bio na skupu podrske,ali po ovome sto citam i sto vi prenosite zadao je gamadi strasan udarac,alal vera na mudima da u ovakvoj banana drzavi razotkrijes najvece kriminalce.

Iako je ovo poslednja konferencija,borba treba da se nastavi jos jace,mogao bi i Krle da kaze jos koju....

Danas nas je bilo mozda manje zbog radnog dana,ali smo opet pokazali na cijoj su strani pravi Grobari,Partizanovci....Svaka cast svima koju su bili,a i onima koji su opravdano odsutni,ali su uz ove ljude 24h dnevno.

Idemo dalje do konacne pobede,do pada matorih drtina i samozivih politicara!!! za slobodan Partizan i slobodan Jug!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Iako sam se dosta razočarao u Stanojevića posle revanša u kupu, Šamroka i zbog forsiranja nekih igrača moram da mu skinem kapu za sve ovo što sada radi, i njemu i Krstajiću, prvi u istoriji Partizana koji su imali muda da se pobune protiv lopovskih parazita koji su u klubu decenijama. Za današnju konferenciju :respect :respect :respect Nadam se da će se ubrzo uključiti u ovo i ostali bivši igrači, naročito oni koji su bili otareni od strane govana, iako su trebali da reaguju još tada ni sada nije kasno!

A ti ružiću ciganska spodobo napuši se kurca, nisam mislio da izlazim na usrane izbore ali izaćiću samo da bi glasao protiv tvoje jebene stranke tj za vaše usrane konkurente koji god da su boli me kuraci, znaj da ću sve koje znam terati da učine isto.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ako Bog da a dace , da svi clanovi upravnog odbora odu...svi do jednog...to je epilog koji ocekujem.Saleta ste dovoljno nahvalili i ako ste i ja cu da ga pohvalim i izrazim najvece postovanje...dosao je...govorio iz duse...iz srca i zato ce ovo biti i ostati nesto sto se pamti!Idemo do pobede!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Stanoje - :respect:respect

Konferencija je bila taman kako treba, i rekao je sve sto treba(car je go).
Vecinu sam cuo iako je seckalo.
I vrlo je bitno sto je ovo ovako javno rekao.
Dzaba sto znamo ili naslucujemo mi koji smo po netu, ko zna koliko navijaca pojma nema o ovome i loze se na novi projekat mutavog, sa deda Avramom u LS.

Najzanimljiviji detalji za sada- govno ruzic i prodaja titule ili kupa ciganima( :banghead:pop ), i busenje mutavog jer ne zeli sistem u kome on ne moze da radi sta hoce i prodaje koga hoce.

Kao sto rekoh, car je go, tako da posle ovoga ili mi ili oni, trece nema.

Avram go home, ti si prvi trener Stanoje!
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Stanoje je udario na drzavnu mafiju DIREKTNO. Ovo je presedan, nesto do sada nevidjeno.
Nadam se da ima cvrsta ledja, jer ce sigurno pokusati na ovaj ili onaj nacin da ga ucutkaju. Cuvaj se dobro, Stanoje, zna se kako funkcionise policijska drzava.
IZDRZI LEGENDO, jer ne mogu protiv svih nas.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Veliko BRAVO za našeg Aleksandra VELIKOG! :clap

Elem, ovo vezano za Ružića mi je poprilično interesantno obzirom na to šta je dotični beharao pre nešto više od pola godine (1. jul 2011.)

Ružić: Ne može država da rešava sve Zvezdine probleme

Ako večiti rival hoće da bude prvi onda to mora da uradi na terenu, kaže drugi čovek Partizana....

...- Ne želim da komentarišem takvu tezu. Ako je tačno, a ne daj Bože da jeste, to bi značilo da neki klub pravi politički pritisak. Crvenoj zvezdi ne može da pomogne ni politički pritisak, ni agresivan marketing, nego igrački i stručni kadar u koji rukovodioci veruju. Želim im da budu večito budu drugi, a politički pritisak je nedopustiv manir u državi koja pretenduje da bude član Evropske unije - kaže Ružić za "Sport"...

...
- Obaveza države je da vrednuje rezultate uspešnih-ističe Ružić, a više je nego jasno na koga misli.-Ne mogu da kažem da nama ne pomaže, ali trebalo bi uporediti rezultate poslednjih godina, uvažiti sve što je Partizan napravio u zemlji i Evropi i onda videti da li država i preduzeća koja hoće da se reklamiraju imaju interes. To nije jednostrani odnos, nego simbioza na obostrano zadovoljstvo. Ne mogu da se protivim da se bilo kome pomaže, makar se radilo i o Crvenoj zvezdi. Ali probleme koje imaju crveno-beli ne mogu da reše uz pomoć države, već moraju sami da se postaraju...

...- Što se tiče komšinice, neka izađe na teren, a mi ćemo se već snaći! Još ako neko želi da uči od uspešnih, spremni smo da organizujemo i seminare, za edukaciju kako se organizuje dobar klub – kategoričan je potpredsednik Partizana Branko Ružić...
Jasno je da je Ružić običan "levak" u celoj priči... Istureni konj ili pešak nekog jačeg igrača (kralja)... Ključno pitanje je da saznamo (mada mi to uglavnom i naslućujemo) ko je taj kralj koji je disciplinovao Ružića, da posle "Grobarskog" busanja u grudi (koje bi u nekim segmentima postidelo i mnoge naše forumaše) prvog dana jula, nepuna dva meseca kasnije promeni ploču i počne da sugeriše Saletu i Krletu kako ne trebaju da dižu dževu jer možda i nije interes da Partizan uzme titulu!?
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Sada Stanojević mora da se zaštiti, ovo je bio prst u oko izvesnoj političkoj partiji. To je ultimativni greh. Ovi ako brzo ne odgovore, gotovi su. Znači, očekujem njihovu "gadnu kontrareakciju ". Ako nam uspe absorbirati i taj udarac, biće bye, bye mutavi....
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Bravo Stanoje, svaka cast, sve lepo servirao u javnost...
Pitanje je posle ovoga sta dalje, da li ce i kada ce biti famozna skupstina i da li ce smeniti ove lopove...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Mene je posle ove konferencije jos vise sramota sto smo docekali (i dopustili) da se ovakvi ljudi kao Sale i Krle teraju iz Partizana. Na stranu to sto se ne slazu svi sa njegovim vidjenjem i shvatanjem fudbalske igre, ali ovakvog coveka ne smemo da izgubimo!! Eto vec za par sati prilike da iskazemo nas izbor!

Ej, ko nas klub vodi... Najtuznije je sto Ruzica ne mozes ni da tuzis, jer ga stiti poslanicki imunitet. Miskovic odredjuje koji ce igraci igrati u Partizanu!? Upravo, mamu vam cigansku mafijasku raspalu jebem!

Ipak, sve ovo deluje optimisticno. Mislim da smo na korak do oslobodenja nase svetinje. A taj korak moramo da izguramo - moramo da se izborimo za skoru skupstinu i da skupljanjem u najvecem mogucem broju za vreme trajanja sednice iskazemo nas stav. Kako god se ovo zavrsi, mi iz ove borbe izlazimo dignuta cela. Bar smo Srbiji dali primer da je uprkos vladavini polusveta i najgoreg moralnog taloga moguce da kazes "Ne!". Sestre i braco, neizmerno sam ponosan na vas!

P.S. Ko bese onaj novinar koji je hteo Saletu da poturi da je on organizovao skupove?
Ključna stavr! Nikakao ne dozvoliti da nam jedan strašan tip kao što je Stanoje ode jer mi kvalitetnih i hrabrih ljudi nemamo mnogo ili mozda uopšte više. Poprlično smo zakasnili sa akcijama i okupljanjiama,ali i to je bolje nego da se nastavilo skrštenih ruku. Na tacni je Stanoje ponudio odgovor zasšto godinama ne mozemo sa mrtve tačke u Evropi,nama igrače dovode Mutava spodoba i debilni neuspeli pobačaj i tajkunski sin kome je tata dao da se malo igra menadzara da dete ne zastrani ka droZi:banghead:banghead
Ruzic i SPS je posebna priča,davno sam govorio da je klub pun neprijatelja Partizana i ljudi koji u najmanju ruku nisu njegovi navijači...Očekivati od takvih da rade u njegovu korist je suludo i nerealno...
Sada imamo smjernice i sve je do nas ,svakodnevno vršiti pritisak i učiniti bukvalno sve da svi koji su kolebljivi na skupštini ne pomisle da glasaju za produzetak zivota ovom zlu koje nam se zapatilo u klubu.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Zabranjeni navijaci stali uz zabranjenog trenera.
Krstajic i Stanoje su uradili svoje za sada...ostaje na navijacima,pojedincima iz kluba da podgrevaju stvar plakatima,porukama,pesmama do te skupstine gde cemo vaskrsnuti ili umreti.
Djuricu, go to hell
Avram, go home
 

Tricohitalo

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
94
Reaction score
10
Локација
Palata "Pionir" - sektor D2
Ljudi, nisam ni na facebooku, ni na twitteru, može li neko od vas ko jeste da nađe na istim Ljubicu Gojgić i Jugoslava Ćosića (voditelje emisije "Između dve vatre" na b92)? Malo pre je išla najava da je večeras u 19:05h gost Dačić, a tema sa kim će sps na izbore. Ako može neko od vas samo da im ostavi poruku (oboma, pošto se rotiraju svako veče, ne znam ko večeras vodi, ne gledam) da im je posle Stanojeve izjave za Ružića bolje i da ne izlaze na izbore i da večeras Grobari kreću u kampanju protiv sps-a. Nije bitno i ako mu ne kažu to u emisiji, reći će mu kad se isključe kamere. Neka ni taj debeli smrad noćas nema sna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top