Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Vukancos

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
18
Reaction score
3
Локација
Uz Partizan, uvek i u svako doba!
Ajde bre, Gazda, daj te informacije pa da idemo da odmaramo... dosta si nas drzao u neizvesnosti :D

P.S. Sto se tice danasnje utakmice, totalna katastrofa! Igra 0, navijanje necu ni da komentarisem - stvari su jasne (ko je bio zna), onaj jevrej se nije ni pojavio... Bojim se da ovo mutavo govno sa SPS-om ne utice samo na FK vec na sve delove SD, najvise sto se tice morala i mentalnog stanja ljudi koji navijaju za Partizan u ovom trenutku a jos smo imali i tesku sezonu...

Bice tu svasta...

_______________
I u dobru i u zlu, moj Partizan volecu!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Da je 6000 ljudi skandiralo djuricu odlazi ne verujem da bi imalo ikakav uticaj na skupstinu

Da je 6000 ljudi skandiralo djuricu ostani, opet ne verujem da bi imalo ikakav uticaj na skupstinu

Barem ja tako kapiram. Clanovi skupstine koji i dalje vagaju za koga ce da glasaju, ne interesuje javno mnenje nego licni interes, tako da mozemo da vrsimo sve akcije ovog sveta, ako njih ne budu direktno dotakle (ka sps za glasove) onda nema poente.

Sve je do onih sto lobiraju, a mi kao navijaci ne mozemo da izvrsimo pritisak jer ne znamo ko je jos neopredeljen.
 

VolimStoSamGrobar

Početnik
Учлањен(а)
07.01.2010
Порука
136
Reaction score
3
Локација
Groblje
(Ne)mozemo da vrsimo pritisak, ali mozemo da iznesemo svoj stav, on ne treba da zavisi od toga za koga su clanovi skupstine. Svi koji se trude da na bilo koji nacin skrenu paznju na ono sto radi mutavi, ne rade to samo da bi poslali poruku skupstini, mada oni itekako obracaju paznju na to, vec da bi se pokrenuli paravi i iskreni navijaci Partizana, ciji zdrav razum ne trpi i ne zatvara oci pred sljamom koji je pustio korenje u nasem klubu. A takvi navijaci su u vecini, samo treba da se oslobode i kazu sta misle. Partizan je nas onoliko koliko se mi interesujemo i borimo za njega, to je nase pravo, koje ni jedna uprava ne moze da nam oduzme.

P.S. Birao sam reci.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Kad cela hala skandira uprava napolje,onda tera iste te da se zamisle malo,da pomisle,e ljudi,ovi se ne zajebavaju,ne trpe da im se pravi cirkus od kluba,i svako ko dodje sledeci zna da ce mu biti dupe u procepu ako radi kao predhodno oterana uprava...

Inace ja sam razocaran u navijace Partizana koje bas briga za trenutno stanje u klubu(koje je najlosije od osnivanja),ne znam samo kako mogu da budu tako hladni,ja zivce sjebah ovih 2 meseca,oni ne mogu da se udostoje 5 minuta da pevaju protiv uprave...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Uh bas ce Djuric da se zamisli ako mu cela hala skandira, njega boli patka sto mu bilo ko skandira, na stadion ne dolazi, u halu da ne pricam, zasticen je kao beli medved, eto izgurace i jos jedan prelazni rok, verovatno ce nekog prodati, napunice jos vise dzepove, sve manje se uopste i pise po medijima o njegovom odlasku otkad je Grant dosao, radi se planski, Grant, Vukic, Emirati, Izrael, Roma, Tomic prc, dobrodosli gospodo u jul mesec letnje pripeme Djura pozdravlja ekipu. Sljam je sljam, i to je kraj
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Превише се диже тензија... Ја сам убеђен да су они одиграли своје, и да им је крај веома близу... Е сад, ово што покушавају да срозају клуб што више могу, пре него што оду, је још један доказ ко су, шта су, и колико су привржени Партизану! Готово је, победа ће бити наша...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
137094.jpg



AVRAME, IDI KUĆI
(0) Nedelja, 22. Januar, 2012.| Autor:
Iako Grant nije došao u Pionir, navijači Partizana mu poručili da je nepoželjan

Ne vole Granta!
Košarkaši Partizana izgubili su od Makabija rezultatom 84:78 (17:24, 31:24, 22:15, 14:15) u 18. kolu ABA lige. Očekivalo se da će sinoćnom meču prisustvovati i novi trener FK Partizan Avram Grant, ali on se nije pojavio u dvorani Pionir. Navijači crno-belih su pre utakmice delili letke na kojima su bili zahtevi da se izraelski stručnjak vrati kući i da sadašnja uprava ode. U nekoliko navrata u dvorani su Grobari tražili ostavku predsednika crno-belih Dragana Đurića.

Курир
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Смрадчине из управе су свесни колико људи не подржава Гранта, и шта би се све издешавало када би се рецимо Грант појавио у хали! Па из тих разлога сигуран сам да му буквално бране, шатро саветују, да не долази у халу, да не иде на рукомет, да се не појављује било где где би могли бити навијачи Партизана! Убеђен сам да му не дају ни новине да отвори, а све под неким чудним изговорима... Но мораће и Грант, али и мутави кад тад да изађе у јавност, а тада ће и чути оно што је навијачима Партизана по Статуту дозвољено, а то је оцена јавности!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Babović: Sve najlepše o Stanojeviću
A. Š. | 22. januar 2012. 08:22 | Komentara: 0
Imam dobar ugovor, ja sam fudbalski profesionalac. O ostalim stvarima brine uprava, a moje je da u svakom trenutku dajem maksimum na terenu – ističe vezista Partizana


Potpuno su se ove zime razišli Dragan Đurić, Mladen Krstajić i Aleksandar Stanojević. Imali su, međutim, od početka žestokog sukoba jednu apsolutno identičnu poruku:
- Igrači, ostanite po strani i radite svoj posao.

Pripreme su počele, stigao je novi trener Avram Grant. Mnogima je, nema sumnje, žao, jer su imali sjajnu saradnju sa smenjenim šefom stručnog štaba.

Sigurno, međutim, ima i onih koji ni najmanje nisu razočarani, jer se nadaju da će kod Granta da dobiju mnogo konkretniju šansu...

br/>- Imam dobar ugovor, ja sam fudbalski profesionalac. O ostalim stvarima brine uprava, a moje je da u svakom trenutku dajem maksimum na terenu - odgovara Stefan Babović na pitanje „Sporta“ kako je doživeo promene na klupi.

- Moram i da naglasim da mi je bilo veliko zadovoljstvo da radim sa Aleksandrom Stanojevićem godinu i po dana. O njemu mislim sve najbolje, dok istovremeno svako od nas želi, što je normalno, da se nametne novom šefu Avramu Grantu.

Kakvi su prvi utisci o Izraelcu?

- Vodio je Čelsi u finalu Lige šampiona, fudbalska lična karta najbolje govori o njemu. Grant je veliko ime, a o ličnim iskustvima ne mogu, naravno, da govorim posle samo nekoliko treninga.

Da li svi igrači kreću od nule kod novog trenera?

- Ne bih rekao da je baš tako. Svi, naravno, traže i bore se za mesto u najboljem timu, ali naš novi trener sigurno ceni i ono što je svako od nas do sada dao Partizanu. A ne sumnjam da će svako imati i vreme i prostor da se nametne.

Kakve promene očekujete?

- Svi u Partizanu žele da klub nastavi da dominira u Srbiji, ali i da napravi korak više u Evropi. Nadam se da ćemo da uspemo u tome.

Posao u ligi ste gotovo završili još jesenas?

- Imamo ogromnu prednost, ali to ne znači da smo već šampioni. Tako nešto ne smemo ni da pomislimo. Imamo teška gostovanja na proleće, nikad se ne zna. Od prvog sekunda u nastavku šampionata moramo da budemo maksimalno ozbiljni, jer je to jedini način sa sačuvamo oba pehara u Humskoj...

NAJTEŽI RAD PROŠLOST
Nisu se crno-beli potpuno opustili u pauzi, pa su na početak priprema svi došli sa zavidnom fizičkom spremom.

- Nikad nisam imao problem na pripremama, pa čak ni na onim kod Blagoja Paunovića. Kad tada nisam povraćao, a bilo je baš pakleno, sigurno ću i sada sve da odradim bez muke - kaže Babović.

Новости
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Сварт тај линк има два поста изнад твог :wink:

Испаде да због Аврама ми ћемо припреме одржати на Телеоптику! Срамно шта се дешава и шта нам праве са клубом! А у суштини зашто би се они секирали око тога? Њима је ваљда и у интересу да нас што више срозају...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Сваки дан нека нова глупост и јебање нас свих у мозак што волимо искрено Партизан. Не могу једноставно да верујем шта раде а да ми ту имамо тачно 0% утицаја. Не знам како и кад ће се ово решити али знам само да би сад дао и 5 титула ако треба само да добијемо НАШ Партизан БЕЗ лопова!

БОРБА ДО КОНАЧНЕ ПОБЕДЕ!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Ljjdi samo strpljivo .Boli vas sve jer se sprdaju sa necim sto volimo .Ovo se zove rusenje kredibiliteta ovih da bi ih lakse pocistili za 2-3 nedelje .Sad smo na" ribi i vodi malo a meso stize na skupstini ".A neki ce biti posle toga na tzv klot pasuju u Pozarevcu .
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ako vidiš da ti je poruka obrisana, znači da ne treba ponovo da je postavljaš.

WebCrew edit

 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ma ovi se bre sprdaju sa nama. Uriniranje po navijacima,unistavanje kluba,ismejavanje cele javnosti. Ne mogu vise ni da ih psujem,u usta ih jebem! Pazi sad!
http://www.smedia.co.rs/sport/vest/...dnog-od-najvecih-talenata-Partizana-FOTO.html

Pa ovde bas i nije kriv klub :confused Ako neko nema profesionalni ugovor ne mozes ga puskom naterati da ga potpise. A stoji u clanku da je on jos u Novembru odbio da ga potpise tako da to nema nikakve veze sa Grantom. Na stranu cinjenica sto situacija u klubu samo pospesuje ovakve stvari :roll:
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Woodchuck kako nema kad je isti menadzer i igracu i Grantu..Nadam se da ce Djura uskoro otici..
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Pa nema nikakve veze sa svim sadašnjim događajima, znate otkad je bila priča da Luka Stojanović neće da potpiše profi ugovor, i mislite da je onda neko znao da će da dođe Grant, pre koga je kontaktirano još 50 trenera koji nisu hteli?

I Stanojević je čini mi se pominjao Stojanovića..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top