Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.787
Reaction score
29.726
Локација
Beograd
,,Sve malo starije osobe koje su živele u SFRJ dobro znaju kako i šta se sve radilo pod komunističkim sistemom, i kakva su sve saopštenja izdavana, po potrebi, naravno!,,...

Kao što svaki put ,,skočim,,kad mi se učini da neko negativno govori o Moreiri, tako ću, povremeno, i kad bilo ko u negativnom kontekstu pomene ,,komunistički sistem,, u SFRJ...

Po meni su taj sistem i ta država bili bar 10 puta pravedniji, bolji i uspešniji od ovog sistema i ove države u kojoj sad živim, ako ovde uopšte postoji neki sistem, i ako se ovo preživljavanje može nazvati životom dostojnim čoveka.

Drugo, komunizam je samo jedna ideja, reč, ideologija, optuživati ,,komunizam,, za sve loše što je urađeno u njegovo ime, slično je kao poistovetiti ideju hrišćanstva sa spaljivanjem ljudi koji se nisu slagali sa tom idejom.

Treće, ,,komunizam,, je bio reč za neko zamišljeno, idealno društvo, koje tek treba da dođe i u kome će svi živeti srećno i zadovoljno, a ono dok smo kao išli ka tome (bar na papiru) zvalo se socijalizam, i ,,socijalistički sistem,,...

Četvrto, može vas 99,99% posto ovde da se ne slaže sa mnom, lupi mi neku kaznu ili isključi me sa foruma, ali ja sam naučen da slobodno kažem ono što mislim!

To me je naučio baš taj ,,komunistički sistem,, u kome sam živeo, i u kome je, takođe, priznajem bilo najgroznijih mogućih stvari, ali, ne mogu se merilima 21. veka meriti one posleratne decenije decenije 40-ih, 50-ih, itd...
Sedamdesete i osamdesete (u kojima sam rastao), bile su pojam slobode, ogromnih prava radničke klase, ogromnog razvitka ekonomije, indiustrije, privrede, sporta, kulture i svega drugog što nikad pre (a ni posle) nije bilo dostignuto na ovim prostorima...

A slažem se da je bilo i ,,idiotskih glupavih,, saopštenja, kao ovo sad iz Partizana, ali...pominjanje ,,komunističkog sistema,, kao nečega što je uvek i samo bilo negativno, jednostavno kao taj ,,malo stariji,, čovek koji je odrastao u tom sistemu - ne mogu da prihvatam...

Inače, hvala za to ,,malo stariji,, - da ste rekli puno stariji - ozbiljno bih se naljutio!:D

Web Crew edit: Imaš pravo na svoje mišljenje, pa čak i da ga ovde napišeš, ali ova tema nije mesto za to!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Чек, ово је упозорење о томе да су се стекли услови за отказ, ја не видим да је ово решење о отказу?! Отказ се даје решењем. :confused
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Seru bre lopovi.. i ovolika "povreda radne obaveze" njima daje mogucnost da ga oteraju bez naknade jel?

Pretpostavljam da je to cilj.. tu se naravno pojavljuje podbuli burekdzija koji prica o tome kako ga ipak nece tuziti, tu su oni kao dobri, jos treba da im se zahvali. ;gaah :banghead

Mamu li vam onu mrtvu lopovsku jebem, govna jedna! :kur

Znaci djavo trlja ruke kad se o vama prica smradovi jedni.. specijalno kazance neka vam vukadin sklepeta da se zajedno krckate sve vam jebem da vam jebem!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ljudi ja sam stekao utisak da se samo ovaj forum bori protiv Djurica i ostalih govana iz uprave! ni jedna navijacka grupa se nije ukljucila u ovu akciju, Zabranjeni su onaj dan vise dosli da obaveste siroke narodne mase da im je zabranjen ulazak na stadion...Videli smo kako Paokare teraju upravu za 3 dana...sve dok se cela crno-bela Srbija i dijaspora ne ujedine, nema sanse da oteramo govna! Djuric mozda i ode, ali meni deluje da su ovi sateliti oko njega mnogo, mnogo veci problem od njega samog!

A evo zasto sam i stekao utisak da se van ovog foruma smena djurica i ne postavlja i da ce sve vrlo brzo da se potura pod tepih...

Koliko je legendi kluba ili poznatih ljudi koji navijaju za Partizan bilo sta lose reklo protiv ove uprave? MIZERAN broj ...na prste jedne ruke se mogu prebrojati! Mnogo je vise onih koji su svrstani u kantu izdajnika!

Koliko je igraca barem dalo podrsku Stanoju, ali otvorenu podrsku, da kazu da on mora da ostane trener? NIKO....sad izjavljuju kako Grant valja Celsiju, pa kako mi mozemo da kazemo da ne valjda nama!

Na tribinama rasulo, zabole ih da se oni bave Djuricem...nigde ozbiljne borbe nema! Jedino se na ovom forumu koliko toliko ozbiljno bavi ovim, sada kljucnim problemom naseg kluba!

bez neke ozbiljnije organizacije, i bez mase ljudi KOMPLETNA uprava se nece oterati! A za ovakvu stvar je pre svega potrebna ozbiljna organizacija i ujedinjenost...Kao sto je posle Zeke dosao Djura, tako ce i posle Djure neki novi Djura...ako se ne pokaze da Partizan nije igracka!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
@ nikola70,
napisao si manje-vise ono sto svi znamo i o cemu smo pisali mnogo puta do sad.
Dakle,sto se tice navijackih grupa reci cu samo da si u pravu. Nisam zeleo ni posle protesta a ni sad necu da komentarisem pomenute. Jer, misljenja sam da smo isuvise razjedinjeni da bi se dodatno delili.
Sto se tice igrackih legendi sve je vec receno. Takodje po pitanju prvotimaca.
Od njih se prirodno najmanje i ocekuje, za razliku od prethodno pomenutih.
E sad, da li na osnovu svega navedenog treba nemo posmatrati propadanje i pomiriti se sa cinjenicom da ne mozes nista da promenis. Mi kazemo- NE!
Svako od nas treba da bude ponosan na sebe i svoj trud da Partizanu bude bolje.
Mi radimo ono sto mozemo: pisemo,obavestavamo javnost,pokusavamo da probudimo sto veci broj ljudi, dovedemo do osvescenja, protestujemo kada treba.
Dakle, mi radimo sve sto je do nas, i sutra kada bi pobedili od toga ne bi trazili nista zauzvrat, za razliku od drugih.
Drugi koji su mogli, a kurcem nisu mrdnuli neka se zapitaju sta im znaci u zivotu Partizan? Da li je to prava neiskvarena ljubav ili je u pitanju puki interes.
I jos nesto. Sigurno si se ovde kao i mi nacitao o zatisju pred buru, skoro sigurnu pobedu i odlazak lopova. Vidis, ja imam informacije sasvim drugacije od tih, ali sam se coveku koji mi ih je preneo samo nasmejao i rekao:" Ma, vazi"! Zato sto ne zelim da verujem u to!
Sta god da se dogodi, nece biti smaka sveta. Ovaj jadni narod su jahali mnogo veci hostapleri od Djurica i kompanije, pa prezivesmo. Niko od nas se nece iznenaditi ukoliko se dogodi ono cega se plasimo jer smo svesni u kakvoj drzavi zivimo.
Na kraju, istorija ce ih pljunuti i posrati se na njih. Njihovi potomci ce jednog dana o njima citati kao o jednoj kriminalnoj bandi koja je pokusala da usmrti jednu instituciju, za koju nisu znali da je neunistiva!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Боре се сви они којима је стало до Партизана. А то што та борба није јавна ... Е па јбга главне се битке воде далеко иза врата јавности.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tako je. Kao što sam odavno rekao, nije mnogo toga za pisanje na ovom forumu, a još manje za opštu javnost.

Sta god da se dogodi, nece biti smaka sveta. Ovaj jadni narod su jahali mnogo veci hostapleri od Djurica i kompanije, pa prezivesmo. Niko od nas se nece iznenaditi ukoliko se dogodi ono cega se plasimo jer smo svesni u kakvoj drzavi zivimo.

Šta god da se desi Partizan će opstati. Ako pobedi naša struja, bićemo zadovoljni, ali budite sigurni da ćemo i onda dobro paziti šta rade. Ukoliko pobedi "Politbiro", naša borba se nastavlja, pa makar samo mi na ovom forumu ratovali!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nikola, nista licno druze, kao i vi posetioci ovih tema koji se ne oglasavate, nije mi jasno zasto a ima vas puno, kao i vi radoznali neregistrovani (cigani, za vas jedan golem .!.):

To sto vas zatisje iritira, to je normalno, svi smo pogubili nerve. Ova borba je spontana i kao takva samo jos vise daje sebi na znacaju.

To sto stices utisak da se vodi samo ovde na forumu, tu silno gresis, to ti samo na forumu dolazis do informacija. Kreni i ti po gradu da propagiras anti-lopovluk, svaka rec ce potpomoci. Ja se npr na svoj doprinos, kolko god on zanemarljiv bio, izuzetno ponosim.

Ljudi kao da ne kontaju da je ovo mnogo vise od smene predsednika i njegova 2,3 zamenika, takav utisak sticem.
Ovo je borba za spas kluba, bukvalno. Borba protiv jednog uzasno trulog sistema koji preti da tu trulez prenese na nesto cega nije dostojan ni pominjati. Borba protiv sistema, odnosno grupe predstavnika te trulezi, kojih se stidimo jer predstavljaju nas klub, a nasom borbom dobicemo to da ih se stide njihova pokolenja, ko sto je lepo rekao Gargamel, "posrace ih istorija". I budite ubedjeni da je tako.

Svima nama bi se najvise svidela neka verzija npr uletanja mase u njihov tajni bunker i da ih sve nataknemo na neomascen kolac, ali to se jbga nece desiti. Ova borba ima malo drugaciji tok i nadam se da cemo uskoro svi biti zadovoljni. Ako se to ne daj Boze ne desi, nastavicemo je jos jace.
 

Domingez

Banned
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
35
Reaction score
0
@Ala-Munja i @WebGazda, stvarno se nadam da se u pravu jer sam zadnje vreme postao pesimista što se cele ove situacije tiče. Sve se nekako zataškalo, i znam - znam, reći će sad neki "zatišje pred buru", ali mi ne miriše ovo na dobro, stvarno se nadam da jako grešim. Ni mediji ne pišu više kao pred novu godinu što su pisali. Sve u svemu, ovo je veliko psihičko mučenje, i nadam se da ste u pravu i da znate šta pričate. :)
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ova situacija mi lici na onu Slobinu...kada se gosn' Sloba krio po jazbinama dok je narod setao i trazio izbornu pravdu...nacekali smo se dok je izasao i objavio kapitulaciju...cekamo i sada, epilog ce biti isti samo sto Djura nece imati zvanicno obracanje za kraj a i u Hag tesko da ce otici, bicemo zadovoljni i domacim zatvorom :)
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Ајде бре одјебите Слобе! Поред толико доказаних гована у свету ви нађете мало по мало да опљунете по Слоби упоређујујући га са Мутавим. Сиктер море!

А да не буде тотални офтопик: управа напоље!

Кад ће скупштина? :D


Едит: а набијем ону цаву која даје негативне репутације а не потписује се! Сви јунаци нком поникоше
 
Последња измена:

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Uprava napolje. Ostavi te nas na miru!!!!
 

Aca pritisak

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2012
Порука
16
Reaction score
1
А,шта је са Ацом Степановићем,доживотним директором стадиона,за кога мислим,да је члан бурек бригаде?Да ли он има неки утицај у УО? Нисам приметио,да га неко помиње,па рекох,чисто да питам.Он и Зека су били,на прст у ''љубицу''.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Parafraziraću ono što sam napisao na drugoj temi ali je definitivno prikladnije ovoj i smatram da su u pitanju neka normalna zapažanja za koja smatram da su očigledna i da je u pitanju logično sagledavanje situacije ali je zabrinjavajuć broj onih koji to ne žele da priznaju. NE SME SE dozvoliti dalji tok ovim putem. Kapitulirati pred ovim što Đuro radi? Zaboraviti sve što je Stanoje rekao? I Krle? PA ZAR ZAISTA MISLIMO da Đura neće nastaviti po starom ponašanju, onom istom ponašanju koje je učinilo Stanoju posao nemogućim i oteralo ga? Pa tek sada će da se raspištolji kada je oterao Krleta i Stanoja! I Đura i njegove sluge a bogami i njegovi gospodari! Nemojmo da se lažemo, pa tek sada su u mogućnosti da prave sranja!

Stanoje i Krle su sklonjeni da bi se pomoglo ciganima i KONAČNO sprovela u delo zamisao koja je postojala a koju je odao Ružić svojim "savetom" Stanoju. Onog trenutka kada izgubimo +10 i cigani osvoje titulu počeće se sa opravdanjima tipa "u fudbalu je sve moguće, platili smo ceh sabotiranju koje su sproveli Krstajić i Stanojević, a i nije tako strašno, pa bili smo 4 puta prvaci redom". A što je najgore upravo je Stanoje uspostavio SAVRŠEN sistem kod kojeg i nije bilo bitno da li smo prvi ili ne ali koji je upravo bio najveći zalog za ostvarivanje vrhunskih rezultata! Ljudi, svi neuspesi koje je Stanoje imao na klupi su DELO UPRAVE! SHVATITE TO! Ok, nula u Ligi Šampiona je bila jer se NIJE PLANIRALO da se te godine uđe. TO JE BIO VELIKI BONUS koji niko lud ne bi odbio (kao što dijabola Ružić odbija novu titulu zarad viših interesa) i jako korisno iskustvo. Sledećim ulazom bi imali bolji bilans. Da se uprava nije mešala u transfere kao što jeste, ne da se ne bi desio Genk i Šamrok nego bi imali bolji učinak i u jednom od grupnih takmičenja bilo LE ili LŠ! "Moramo da prodamo Klea jer nećemo imati da platimo igrače" OH MY GOD! :( -Dobro, imamo Šćepovića. Pa šta drugo da kaže na tako nešto?! A to je samo jedan od MNOGO primera. Čuj, moramo da prodamo jer nemamo da platimo igrače a ni na kraj pameti nije da se prihvati neki generalni sponzor koji bi to bar delimično pokrio. Neeee, lakše je prodati Klea za siću. Pa, lakše je valjda prodavati igrače kada se nema generalni sponzor na dresu jer tada lakše prolazi priča da se nema para. :/

Znalo se da će što duže budemo držali prvo mesto, pritisci biti sve jači i jači. Znamo kako je tekla pred-prošla sezona i kako je prošla bila još jača po pritiscima od nje. Sada nas udaraju iz svih raspoloživih oružja i uspeli su da nas skrenu sa puta. Sjebali su nam jebeno jakog trenera i Grobarčinu. I Sportskog Direktora isto tako. Što ja najgore, kada su videli da ne mogu sami, dobili su pomoć iz samog vrha našeg kluba.
Videli smo svi kakva je havarija bila u evropi kada je Đura prodao skoro pa ceo tim (da, Đura. Sam Stanoje je rekao to). Naravno da smo ispušili u evropi kada smo imali totalno neuigranu ekipu. Stanojev sistem je tako kompleksan i doveden do tog nivoa da ne trpi toliko bron nasilnih i NEPLANIRANIH promena. Trebalo je vremena da se sve to uigra jer su Stanoju pokvarili ono što je do tada stvarao. Sada sledi naredna havarija jer su oterali Stanojevića.Nismo ni svesni koliko velik uspeh je ostvaren u prvenstvu ove polu-sezone. A znalo se da će biti veći pritisak nego prošle sezone kada je već bio poprilično bolesan. Da se Stanoje i Krle nisu vraški borili za struku i ekipu na terenu, NEMA ŠANSE da bismo bili na +10. Isključivo zahvaljujući njima i igračima. Daj bože da nisam u pravu ali očekujem da ćemo gledati kako se topi prednost od +10 uz sve "jbg, to je fudbal, imali smo prednost ali...dešava se."

p.s- ako se, NE DAJ BOŽE zadrži do kraja sezone, osvajanje titule NE AMNESTIRA ĐURU NI OD ČEGA! Ali on i svi njegovi ljudi MORAJU biti oterani pre početka polu-sezone ili što pre bude bilo moguće. Neće biti problem da se Stanoje vrati ni na neki mali plus za cigane. Ume on to da reši. Ali čak i ako budemo prvi i pobegnemo 30 bodova, znamo šta sledi u evropi, znamo da sledi rasprodaja svega što vredi. Grant još ne zna ni imena igračima a Stanoje ih je u dušu poznavao!!!!! Iz svega je jasno da su Stanojeviću i Krstajići jedini cilj bili napredak ekipe. A koji su motivi članova Đurinog tima?! Nema ambicije u ovoj upravi sem punjenja džepova. Čak i ako bude "Šta kukate, pa osvojili smo titulu?!" DA, ALI SU NJU OMOGUĆILI STANOJEVIĆ I KRSTAJIĆ!!!!!!
 
Последња измена:

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
@ Domingez

Radi im sajt....na zalost....

@ Milos 024

Da se nadovezem na tvoj post :

Mutavom govnaru NE ODGOVARA DA IGRAMO U EVROPI !!!!!

Rana eliminacija iz bilo kog takmicenja mu je idealna iz nekoliko razloga :

-opravdanje za besomucnu prodaju igraca
-drzanje trenera u saci, pretnjom otkazom, jer nije postigao "trazene rezultate u evropi"
-opravdanje za otkaz treneru, pa cak i SD zbog tog evropskog neuspeha....
-opravdanje sto nemamo sponzora, jer niko nece da sponzorise ekipe koje ne igraju evro-takmicenja....

Sve ovo se vec desilo.
Problem mu je napravio SS kada je usao u LS sa 30.000 evra i pola tima fudbalera koji nisu prosli pripreme.

Mislite da nisu mogli ranije da dovedu igrace ? Mislite da nisu mogli da daju te cuvene pozajmice, za kupovinu igraca ?

A evo i hronologije :

-Dali su 30.000 evra za dovodjenje golmana (ostatak ekipe je bio ok ?)
-Mazu nam oci sa povratnicima koji nisu prosli pripreme, a za njih nisu dali dinara
-Onda ih ti isti igraci zajebu, pa na celu sa SS-om udj u LS !
-SS kaze neplanski, jer je covek hteo da formira ekipu 3 godine, pa da onda bude dostojan rival u borbi za trece mesto u grupi LS...
-mutavi takodje kaze neplanski, ali neplanski jer on nije ni planirao da ikada udjemo u bilo koje evropsko takmicenje
-Zajebao ga je Kleo svojim golovima, te ga je brze bolje prodao
-Iskoristio je priliku da i Doktora otera, bez obzira sto on u LS nije pokazao ni promil svog fudbalskog znanja i vestine
-Koristi novonastalu situaciju da uvali igrace svog mentora, odnosno mentorovog sina
-Zajebao se u proceni oko Tejga, ispostavilo se da i nije tako los, pa automatski odbija da ga otkupi, pod izgovorom da mnogo kosta
-Da mu se ne bi ponovila situacija od pre godinu dana, mutavi rasprodaje pola tima, tacnije 15 fudbalera
-Prodaje Savica pre nego sto je postavio SD i cuti o tome, pustajuci SS-a da pravi planove sa fudbalerom koji vise nije u Partizanu
-Postavlja Krstajica za SD u minut do 12 i time mu ostavlja 10ak dana da oformi novi tim
-Posto smo u stisci s'vremenom, to obilato koristi i uvaljuje nam igrace ciji su menadzeri dobri s'njim i od cije afirmacije u Partizanu ce imati ogromnu korist prilikom prodaje istih
-Neometano saradjuje sa ljudima kao sto su R.Stojic, M.Miskovic...koji misle i zele sve sem da Partizan bude dobar i jak tim...
-ima tu jos mnogo toga, ali da vas ne davim...

Sve se u Partizanu radi planski. Ali, planski da se klub totalno opljacka i unisti !!!
Mutavo govedo ima zadatak da unisti Partizan, a nalogodavac mu gleda kroz prste za finansijske kradje u klubu, jer i one imaju za posledicu urusavanje kluba...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Milose, moras da razgranicis sta je cija krivica i ko je za sta odgovoran.
Kao prvo, za neke sportske rezultate je kriva uprava kluba, kao npr za Genk. Jer, to je ekipa solidne snage, iz jace lige i daleko vecim budzetom. Ali Samrok? Nemoj me zajebavati. Krivica za poraz od konobara, amatera je cisto krivica SS i fudbalera naravno. Samrok je MORAO da se dobije! I hteli vi to da prihvatite ili ne, u drugom klubu bi odmah dobio nogu u dupe zbog toga.
Isto tako, zasluge za +10 idu samo na njegov racun.
O rasprodaji je sve jasno. I budi siguran da cemo biti sampioni, a mislis da ce ukoliko bagra ostane u klubu ikoga boleti kurac sto je to Saletova zasluga. Na proslavi titule ces videti Izraelca i fudbalere, sa sve govnima iz UO.
I reci mi molim te, sta ti znaci to da mi ne smemo da dozvolimo da se ovo nastavi, zivo me zanima. Ja sam otvoren za sve predloge u cilju teranja olosa, naravno one racionalne. Ja kazem da smo mi uradili sve sto smo mogli, i vise od toga. Pojedinci potcenjuju a drugi precenjuju nase mogucnosti. Kao sto sam juce napisao, sada je sve na clanovima skupstine. Ako ne uspemo, nastavicemo da se borimo, na nacin koji umemo i mozemo.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Sascha :respect:respect za post i jedno pitanje za nadlezne jel se planira neki protest naseg foruma u skorije vreme?Da li ste u kontaktu sa SS-om?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Milose, moras da razgranicis sta je cija krivica i ko je za sta odgovoran.
Kao prvo, za neke sportske rezultate je kriva uprava kluba, kao npr za Genk. Jer, to je ekipa solidne snage, iz jace lige i daleko vecim budzetom. Ali Samrok? Nemoj me zajebavati. Krivica za poraz od konobara, amatera je cisto krivica SS i fudbalera naravno. Samrok je MORAO da se dobije! I hteli vi to da prihvatite ili ne, u drugom klubu bi odmah dobio nogu u dupe zbog toga.
Isto tako, zasluge za +10 idu samo na njegov racun.
O rasprodaji je sve jasno. I budi siguran da cemo biti sampioni, a mislis da ce ukoliko bagra ostane u klubu ikoga boleti kurac sto je to Saletova zasluga. Na proslavi titule ces videti Izraelca i fudbalere, sa sve govnima iz UO.
I reci mi molim te, sta ti znaci to da mi ne smemo da dozvolimo da se ovo nastavi, zivo me zanima. Ja sam otvoren za sve predloge u cilju teranja olosa, naravno one racionalne. Ja kazem da smo mi uradili sve sto smo mogli, i vise od toga. Pojedinci potcenjuju a drugi precenjuju nase mogucnosti. Kao sto sam juce napisao, sada je sve na clanovima skupstine. Ako ne uspemo, nastavicemo da se borimo, na nacin koji umemo i mozemo.

Bravo za ceo post.
Da barem neko sagleda situaciju realno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top