Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
a nije ni trenira'. :buhaha

Da, definitivno već poznati šablon. Doveli su ga do savršenstva. Ne verujem da će sa na Medi završiti. Čim neko kida i gine na terenu odmah se uprava zakači sa njim oko plate. "Vidi ovog, šta se razbacao..." mada, kad malo bolje razmislim to je i Stanoju rekao Ružić u smislu, "alo, šta si zapeo...pa možda nam i nije u interesu da budemo prvi..."
Sad će da prepolovljavaju visoke plate, prete slanjem u Teleoptik i tako to...i to onima koji vrede jer ne smeju igrači koje štite određeni menadžeri da pate zbog ovih što se kao nešto trude.
A i tu će biti komentara kao i za Moreiru "Pa kad jeste problematičan. I treba ga..."
 
Последња измена:

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Pa nismo se valjda uzdali u radnu zajednicu ?

Pa koje su onda nase uzdanice?
Radna zajednica - NE.
Fudbaleri - NE.
Navijacke grupe - NE
Legende kluba - NE
Novine i tv - NE
Politicari - NE
Sponzori - NE
............. - NE
............. ? - NE

Aman bre, dokle vise? Sve se nesto tu kao ozbiljno radi, sve kao " pobeda je blizu " te krizni stabovi, te neki kurci - palci, stroge tajnosti.... Pa sad i skupstina kao poslednji adut, a vidi se da je ona u stvari adut ovih picaka mutavih. Ne gluvarite vise u magli. Ako u opste ima neko ko ozbiljno radi iz senke, krajnje je vreme da se izadje u javnost i otvoreno kaze. Zar ne vidite da se nas korpus raspada, da je sve sto moze, napisano i receno hiljadu puta, da voljni momenat ponestaje? Bojim se da je mutavo govedo prebrodilo naj vecu krizu i da mu skupstina sluzi kao fil na torti da potvrdi pobedu u klubu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Сад ће да испадне како играч није задовољан, па је Управа била принуђена да га прода, упркос надљудској борби да га задржи. :puke
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
...nisu dobili dobru ponudu za njega nego neku sicu inace prodali bi ga trepnuli ne bi...goveda su to...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ma kakva bre radna zajednica...oni će dići poslušno ruku za derventskog lopovskog kurtona i tu nema šta da se priča. Otkad mi je to posalo jasno - prestao sam da se nerviram za jebeni FK ĐurGarden. Bole me baš kurac da gubim živce i energiju, a oni unutar kluba kurcem ne smeju da mrdnu!!! Neka se jebu sa derventskim kurtonom i on sa njima!

Kako su me samo razočarali u radnoj zajednici...užas.

To je ono što nam "krasi" celo društvo (osim nekih sportskih reprezentativnih ekipa kao što su vaterpolisti, odbojkaši i evo sad rukometaši) - NEGATIVNA SELEKCIJA! Uništi nas načisto...zato smo 176. na svetu po bruto nacionalnom dohotku po stanovniku.

Nece se jebati sa derventskim kurtonom i on sa njima...on ce njih jebati...oni njega nece.

Eeee, sta ti je mentalitet srpskog radnika.
Pa cime su im zapretili ? Ako ne glasaju za mutavog, umesto 3 meseca kasnice im plate 6 meseci ?! Jesu li svesni, da ako ne glasaju za mutavog, on vise nece biti u klubu i bice im isplacene zaostale zarade ?! Ponekad se strasno zamislim o IQ naseg prosecnog radnika...

Mislim da je krajnje vreme, da se, ukoliko imamo protivkandidata, obelodani njegovo ime i njegov program. A sto se tice radne zajednice, svakom ponaosob, u 4 oka, zapretiti da ce, ako glasaju za mutavog, a pobedi nasa, zdrava opcija, dobiti momentalni otkaz bez bilo kakve nadoknade. Pa neka gospoda iz radne zajednice malo ukljuce mozak i razmisle o svojoj buducnosti !

Stvar je vrlo prosta :

Opcija 1 - glasanje za mutavog - nastavak kasnjenja plata i povecanje broja neisplacenih zarada, pojacano kurcenje "establismenta" i sikaniranje zaposlenih, jer ce mutavi i njegovi pajtasi, braca kriminalci, dobiti krila pobedom na izborima, nastavak urusavanja i pljackanja Partizana sa mogucnoscu otkaza pojedincima u vidu smanjivanja radnih mesta, jer se nema para itd....Takodje i siguran otkaz ako pobedi "protivkandidat"...

Opcija 2 - glas "Za pravi Partizan" - isplata svih dugovanja, zdrava radna sredina, sigurnost radnog mesta, stabilnost u poslovanju sa tendencijom povecanja zarada na osnovu zdrave finansijske situacije i pozitivnog poslovanja....

Opet kazem, stvar je vrlo prosta :

Nema sredine....ili...ili....
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ocigledno su mnogi u samom startu potcenili Djuru i ekipu. Euforija, koja je zahvatila i mene mi nije dozvoljavala i da pomislim na drugaciji ishod od odlaska cele garniture. Cekali smo istupe u javnost ljudi koji bi mogli da uticu na rezultate predstojece skupstine. Nadali smo se da ce se pravi Partizanovci deklarisati kao podrska Stanoju i Krletu i time odrediti sled dogadjaja. Sta se dogodilo, znamo svi.
I dok neko veruje u zakulisna lobiranja i posao u tajnosti, neki misle da su se isti ti pomirili sa porazom. Rat za glasove svakako postoji i mi ni ne slutimo koliko daleko je sve to islo. Samo, ne shvatam kako ocekujete za nekog ko radi u Partizanu i zivi od te plate da javno istupi i kaze na cijoj je strani. Tu pre svega mislim na radnu zajednicu. Ljudi ce prirodno ne zeleci da bilo sta rizikuju sacekati trenutak kada vec bude izvesno ko je u prednosti i staviti se na tu stranu.
I ja ne krivim te ljude, makar sutra glasali za taksistu. I ja bih se kao otac dvoje dece dobrano zamislio i verovatno isto postupio. Boli dupe moju decu za slobodan Partizan, oni zele da zive. Zvuci pateticno ali je tako.
Ali zato ostali, legende, ljudi koji su potpuno finansijski obezbedjeni, e njima bi krv popio.
A i da se ne lazemo, i mi smo kao navijaci pali na najvece dno i obrukali ljude koji su godinama pravili kult Grobarstva i jedinstva i prepustili nam da gradimo buducnost juga. Naravno, mislim na navijacke organizovane grupe.
Svaka cast svima na ovom forumu, mi smo vedra strana cele price.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Ја се искрено надам да битка за сваки гласић у Скупштини траје, е сад на њима је да одлуче онако по савести (важи само за оне који исту имају, а сигуран сам да савест има бар онолико људи колико нам је потребно гласова да Мутави нестане)! Видећемо, ја сам жестоки песимиста по питању свега у нашем ФК, али док нада тиња добро је!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne pizdim ja na bilo kog pojedinca kao pojedinca unutar Radne zajednice...ja njegove pune gaće kao pojedinca čak bih i mogao da razumem...ja pizdim NA SVE NJIH ZAJEDNO, NA NJIH 10-12-15 koji nisu u stanju da se skupe negde sami sa sobom, da sednu i da se dogovore da SVI dignu ruke protiv derventskog kurtona! Znači da KAO GRUPA urade nešto hrabro, časno i pošteno!

Da je glasanje na Skupštini tajno - onda bi mogli na svakog pojedinca u Radnoj zajednici da upremo prstom.

Ali, pošto je glasanje javno (demokratski koliko i u Severnoj Koreji, odnosno i manje nego tamo) - ja ih KOLEKTIVNO krivim i poručujem im da su jajare!

Ja nemam pravo glasa na Skupštini, ja sam nemoćan da na njoj oteram derventski kurton, ja sam nemoćan da FK ĐurGarden ponovo postane FK Partizan u kojem će se poštovati Statut kluba i sve ono što stoji u njemu!

Oni u Radnoj zajednici sve to mogu što ja ne mogu...a oni KAO KOLEKTIV, KAO GRUPA mnogo lakše mogu da skupe dovoljno kuraži da urade pravu i časnu stvar...koliko god da su slabi i ranjivi kao pojedinci!

Ali kurac...oni jednostavno ne umeju (ili čak ne žele!) da nastupe kao grupa i front protiv gazde ove bašte u šta nam je klub pretvoren! Gade mi se zbog toga.

EDIT:
A o ostalima koji čine "Aktiv radne zajednice i bivših igrača" (jebem ti komunjarsku formulaciju) koji broji ukupno 29 ljudi (od 65 članova Skupštine), dakle o bivšim igračima - o njima da ni ne govorim...kakva je to tek količina JAJARENJA...oni za razliku od ovih iz Radne zajednice NIMALO nisu zavisni od derventskog kurtona...i opet JAJARE...dignite bre glas sram vas bilo da vas sram bude...
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ja se plasim da je toliko legendi potroseno zadnjih godina, da nece niko hteti sutra kad mutavi ode da se prihvati posla
 

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Znate kako kazu,koristi rjecnik u skladu sa osobom sa kojom pricas.E pa sa nasom dragom upravom treba koristiti i najpodlije metode.Dakle da ustane kuka i motika i da im se najebe milosne majke.A to ce se desiti juce.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Je-Ne-A, ajde da pretpostavimo da se oni negde nadju i dogovore da ce dici ruku protiv govana. I sta npr, budu u manjini i govna ostanu? Sta ce biti sa njima, sta mislis? O sudbini Partizana se odlucuje na mnogo visem nivou i oni su toga svesni, pa kao sto rekoh malopre, cekaju da se priklone sigurnom pobedniku.
Clanovi radne zajednice su slika i prilika svakog prosecnog Srbina koji zivi od svoje plate, svakodnevno gleda poslodavca koji gazi i krade, ali je nemocan i zbog straha od egzistencije mora da cuti i trpi.
edit- Evo sa kime se druzi nas uvazeni predsednik. Najvece govno i sljam Srpskog fudbala.
http://www.mozzartsport.com/vesti/11881/sta-je-bata-dora-radio-u-humskoj-/
 
Последња измена:

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Kako bilo koja vrsta lopovluka u fudbalu da prođe bez bata Đore najvećeg govneta naseg fudbala , ko zna o čemu se tu dogovaralo ... Ni FSS-u nikako nije u interesu da se Đura otera uradiće sve što mogu da on ostane na čelu FK ĐurGardena !
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nazalost, sve se zavrsava na tome da za Partizan retko ko zivi, a Partizan cerupaju mnogi. Nekad smo mogli bar da kazemo da navijaci zive za Partizan za razliku od ostalih, nazalost odavno ni to nije slucaj. Jebes ti to kada 90% ljudi koji rade u Partizanu su tu zato sto ne mogu da nadju drugi posao (sto zbog stanja u zemlji, sto zbog toga sto i da je stanje bajno niko ih nesposobne i amatere ne bi hteo, sto zbog opsteg lopovluka).
Greska je napravljena jer se nije islo mnogo jace sa javnom kampanjom, a umesto da je jedini pravi izlazak u javnost (onaj Stanojev) bio pocetak opsteg picvajza po medijima, to je ustvari bio kraj. Ni onda mi se nije svidelo sto je Stanoje rekao da je on tu samo da brani struku jer ne da na sebe i da ce mu to biti poslednji izlazak u medije...Nazalost, mislio je sta je govorio, a i ne moze i ne treba on sam. Na prste mozemo da prebrojimo ljude koji su stali na ovu stranu. A izgovori? Nekima mozda strah, neki su mozda od starta prihvatili da nema svrhe boriti se, neki su mozda prljavi kolko i ova govna iz uprave pa im se vise isplati da cute...Nekome je to opravdano, nekome nije, a zna se ko je jedini stvarno najebo- Partizan (tj. ono malo nas sto ga i daje iskreno voli).
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
Pa cemu se mi nadamo onda?

Ako radna zajednica nece glasati protiv govneta;
ako "navijaci" nece glasati protiv govneta;
ako su bivsi igraci jajare i nece glasati protiv govneta;
one lopine od privrednika necu ni da racunam..

Sta onda ocekujemo, cemu se nadamo? Ko ce dici ruku protiv govneta?

Do juce je bila prica kako "brod tone", a pacovi beže". kako su govnima dani odbrojani, pitanje dana kad ce doci do prevrata... a pogledajte situaciju sada..
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
grave_digger, kako ne shvatate? Radna zajednica ce jedva docekati da digne ruku za odlazak uprave ali se ceka da se obezbedi vecina koju mogu da izlobiraju mnogo veci igraci. Licno, nikad nisam ovde pisao o informacijama koje imam jer se ne mogu uzeti za proverene, a i zato sto nisu bas sjajne. Ono sto garantujem je da vecina skupstine ceka direktivu od nekoga van kluba, da je samo mali broj ljudi nezavistan u odlucivanju. Dakle, bice onako kako se proceni negde iznad. Verovali ili ne, tako je.
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
@GARGAMEL
Pa ako je tako, mi opet nemamo cemu da se nadamo jer ne postoji igrac koji je jaci od celog drzavnog vrha, jer taj usrani drzavni vrh ovom mutavom govnetu drži leđa.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Da se ovo ne pretvori u dijalog..
Dakle, naravno da nema igraca jaceg od drzavnog vrha ali ima igraca koji imaju prijatelje u drzavnom vrhu. Borba svakako nije beznadezna ali je teska. Nismo mali, znamo da Partizan uvek ima potporu u politickom vrhu, tako je sada i bice i ubuduce. Ali, ne zaboravi da je ovo izborna godina i predizborna kampanja je uveliko u toku. Borba za svaki glas, NA SVAKOM MESTU je u toku. Tu dolazimo do one moje price o tome sta ce neko proceniti da ce mu doneti poene..
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Sta? Pa jel postoji iko ko se ne seca Marjanovica i njegovih sledbenika. Ne razumem sta si htela da kazes, molim te objasni. Jel tajna da su i u Zvezdi i u Partizanu politicki mocnici i tajkuni?
Pojasni mi molim te tvoj post.
edit- Da te podsetim, clan UO CZ je Aleksandar Antic, takodje clan SPS-a.
Dakle, pricam o tome da Partizanom i Zvezdom upravljaju politicki mocnici i tajkuni, ne o tome da li rade u interesu ili protiv interesa kluba! Kada sam rekao potporu, mislio sam na zaledjinu, ne kao pomoc.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top