Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Azurni, Djuric jeste marioneta i samo slabo upuceni misle da je on "alfa i omega" FKP. Ja sam puno puta napisao da je teranje ovog zla prioritet, ali da je najveca tuga sto ce doci novo. Poenta je da se nadamo da ce biti manje zlo od ovoga. Takodje, pisao sam, i svi to znate da je za to kriv sistem koji je iznedrio mnoge koji opstaju u svakoj vlasti. Smenjuju i postavljaju mnoge ali oni uvek opstaju. Isto kao u politici. I nema zavaravanja da ce se covek koji bogat nece jos vise bogatiti dolaskom na to mesto, naprotiv, oni su jos grdji. Mnogi kazu, pa koja je poenta cele borbe ako na njegovo mesto dodje isti takav?Ljudi,mi ove MORAMO da oteramo, a za kasnije cemo videti. Kao sto rekoh, ovo saznanje ne sme biti alibi za sedenje skrstenih ruku i apatiju. Mora se verovati uvek da ce neko sledeci biti bolji od svog prethodnika. Sve do dana dok taj truli sistem ne iscezne i na celo kluba ne dodje neko sasvim, sasvim drugaciji.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
prioritet treba da bude teranje zla koje upravlja djuricem, jer ako je zlo i dalje tu imacemo nekog "djurica". Mozda gresim i mozda to zlo nema funkciju u klubu.
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Jeb*te, ovaj Mucavi kao da zivi u Diznilendu - izgleda da mu je sada trajno prosviralo u glavi...

Gore zlo ne postoji za FKP.
 

Sparki

Početnik
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
14
Reaction score
1
Iskreno se nadam je samo novinarska patka ovo za Baju,jer ne vidim poentu dolaska na celo kluba coveka kome su sve firme u blokadi i visemilionskim dugovima,i kako on misli da pomogne Partizanu.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Legenda srpske košarke u timu za smenjivanje Đurića?
Skupština FK Partizan zakazana je za 20. februar, a kako se ovaj dan bude bližio i atmosfera u Humskoj biće sve napetija.

news_57966.jpg


Iako je predsednik Dragan Đurić izjavio da se ne plaši opozicije, njegovi protivnici polako pripremaju promenu vlasti u Humskoj.

Već je izabran i kandidat za mesto predsednika, a kako navodi Sportski žurnal, to će biti Radomir Živanić, vlasnik "Verano motorsa".

Prema nekim informacijama, ukoliko bude izabran za predsednika u Živanićevom timu biće i Dejan Bodiroga, koji nikada nije krio da navija za Partizan, ali ostaje da se vidi kako će sve biti usklađeno sa njegovom funkcijom u KS Srbije.

Da bi Đurić bio smenjen, neophodno je da bude zakazana vanredna izborna sednica Skupštine, za šta su potrebna 22 od ukupno 65 glasova članova Skupštine.
Ne znam kakav je Zivanic al meni Bodiroga uliva poverenje, ako prihvati...

1. Nije naveden izvor teksta
2. tekst je samo preneo pisanje i tekst "Žurnala" koji je već prenet ovde



WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ова лицитација је одлична ствар, нека сада мутави размишља ште ће и како ће

Ја сам за варијанту да дође било ко, само да овај оде. Док већ недође до приватизације не можемо да очекујемо неко трајно решење, онда бар нека се мењају тајкуни и преваранти, очигледно сад другачије не може.

Можда неком следећем ”ђури” бар мало проради савест па нешто и добро уради за клуб.
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Mislim da nema potrebe da se drami oko imena potencijalnih kandidata za mesto predsednika. Ko god da dodje nije toliko ni bitno, ukoliko se istera do kraja ideja o zdravom Partizanu, ukoliko se u rad ukljuci sto vise ljudi kao sto su nam Krle i Stanoje. Sa takvim kadrovima uopste nije bitno ko je predsednik, pravi operativci nam mnoooogo mogu doneti, a sa njima i ja polupismen mogu da predsedavam.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ne znam zašto se ljudi toliko isčuđuju što će protiv kandidat biti neko kao Živanović...odnosno čovek iz tog miljea, sa sumnjivom biografijom!?

Fudbal je postao tako veliki biznis da ne možete očekivati da prođe bez ljudi koji najbolje plivaju u takvim vodama! Sve dok velika količina novca bude proticala fudbalskim tokovima, biće ovakvih ljudi!
Jedini način gde će se znati ko pije, a ko plaća je privatizacija.
Do tada biće dosta kurti i murti...i to je to...što pre prihvatimo to, tim bolje po nas!

Borba za skidanje ovog parazita Đurića je dobra samo zato što će svakom novom koji dođe biti jasno da i on može da leti...tj. svakog narednog ćemo još lakše smeniti!
Generalno, teško da će ova promena biti dobra na duge staze zbog nečeg drugog osim ovoga što sam pomenuo...
U početku će ti novi biti obazrivi, možda će i ulagati, osetiće se pozitivna atmosfera, ali čim prođe godinu dana ide sve na staro...
Dajte bar da se zavaravamo sa narednih godinu dana, a posle ćemo opet da teramo i tako u krug...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
prioritet treba da bude teranje zla koje upravlja djuricem, jer ako je zlo i dalje tu imacemo nekog "djurica".
Prijatelju, uz duzno postovanje, jel znas sta pricas? Govorimo o ljudima u vlasti, tajkunima.. Ljudi zaposleni u klubu su mrvice, izuzev par pojedinaca koji su samostalni i drzava za sebe. Isti ti odozgo ce mozda pogurati odlazak ove garniture ali ce isti oni dovesti nekog drugog. Sto kaze lepo Drug 022, da oteramo mi ove a stanje je takvo kako jeste i moramo se pomiriti sa tim. Mozda ce taj sledeci samo da "kraducka."
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Za mene je najbitnije da mutavo govno i njegovi lopovi koji su pokrali sve pare iz kluba budu najureni. Najbolje bi bilo da novi predsednik bude nas bivsi igrac... Samo prvo ovu bagru da isteramo.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Prijatelju, uz duzno postovanje, jel znas sta pricas? Govorimo o ljudima u vlasti, tajkunima.. Ljudi zaposleni u klubu su mrvice, izuzev par pojedinaca koji su samostalni i drzava za sebe. Isti ti odozgo ce mozda pogurati odlazak ove garniture ali ce isti oni dovesti nekog drugog. Sto kaze lepo Drug 022, da oteramo mi ove a stanje je takvo kako jeste i moramo se pomiriti sa tim. Mozda ce taj sledeci samo da "kraducka."

A ljudi iz vlasti nemaju funkcije u klubu?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Đurić je možda samo marioneta, ali jako važna marioneta. Ako njega oteramo, ljudi kao što je Mišković, više neće imati svog igrača na najvišoj poziciji u FK Partizan. Zbog toga je jako važno oterati (prvo) Đurića.

Sa njim u paketu, hoću da vidim leđa posebno Jovičiću i Raši Babiću! Ovaj drugi ima toliko slabašan uticaj u upravi, ali toliko je gadljiv da ne želim više da ga gledam. Njemu želim samo da kaže za mesec-dva: "Oteran sam, pa šta?" :D

Drago mi je da se već nešto radi na protivkandidatima (ma kakvi oni bili), prvenstveno zato što će se Đurić usrati i moguće i izgubiti "kontrolu" nad situacijom.

P.S. Za tog se Živanića bar zna da je navija za Partizan, što se za Đurića ne može reći.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Manite se fudbala, biće jako mučno ove polusezone. Najiskrenije vam savetujem da se skoncentrišete na praćenje basketa, rukometa, vaterpola...Ako ne volite nijedan od ovih sportova - zavolite makar neki. Čisto da bi ste se kao grobar / partizanovac radovali u mesecima koji su pred nama.

Meni jedan smrdljivi FK ĐurGarden neće više jesti živce i narušavati zdravlje. Neka saznanja iz poslednjih 10-ak dana su me dotukla i meni je dosta više...

PS
I ne ložite se oko nekakvih protivkandidata. Nema od toga ništa. Članak iz "Žurnala" je budalaština kojoj nema premca.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Zivanic je jedini covek koga se Miskovic plasi,i moli boga da ovaj nedodje na funkciju u klub,jedini moze da stopira gradnju auto komande i pocne gradnju Veropulosa recimo na lokaciji komleksa na stadionu.Na celu dosta klubova egzistiraju ljudi sa kriminalnom prosloscu,ali vecina njih radi u interesu klubova.Pa sto nebi i Baja radio u interesu kluba a pogotovo sto je mladost proveo na nasem kopu i nebrojeno puta ucestvovao u tucama protiv musavaca.Od njega sigurno nikad necete cuti izjavu da se ugledamo na navijace komsinice,jer ih mrzi,nikad nece blatiti klub,jer ga voli vise nego sto mislite.Ljudi se menjaju,ali mislim da Baja sto se tice Partizana se nije promenio,nadam se da ne gresim,ako prihvati ponudjeno vreme ce pokazati ko se promenio,a ko je pogresio?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Voleo bih da mogu tako da se iskljucim....ali ceo život sam pratio skoro samo fudbal i tako će i u buduće biti. Hteo ne hteo. Jednostavno me vuče.

Onomad zbog bojkota sam uspeo da se iskuliram i da ne odem ni na jednu tekmu, ali mi to nije puno pomoglo....
FK Partizan jeste u velikim govnima, ali će igrači imati moju podršku sa tribina.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Đurić je možda samo marioneta, ali jako važna marioneta. Ako njega oteramo, ljudi kao što je Mišković, više neće imati svog igrača na najvišoj poziciji u FK Partizan. Zbog toga je jako važno oterati (prvo) Đurića.

Sa njim u paketu, hoću da vidim leđa posebno Jovičiću i Raši Babiću! Ovaj drugi ima toliko slabašan uticaj u upravi, ali toliko je gadljiv da ne želim više da ga gledam. Njemu želim samo da kaže za mesec-dva: "Oteran sam, pa šta?" :D

Drago mi je da se već nešto radi na protivkandidatima (ma kakvi oni bili), prvenstveno zato što će se Đurić usrati i moguće i izgubiti "kontrolu" nad situacijom.

P.S. Za tog se Živanića bar zna da je navija za Partizan, što se za Đurića ne može reći.


Vidim Ružić se masovno izostavlja poslednjih par dana, a pom mom misljenju je možda još veći problem od Djurića.
 

Petar Kladovo

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
23
Reaction score
0
Smrdljivo mutavo govno mora da ode jer za vreme svog mandata zamislite nije doveo ni jednog sponzora u tim renomea kakav je Partizan, srozao klub na niske grane, a pritom je oko sebe okupio gomilu debila i lopova kakvih u svetu nema tipa Grubor, Jovicic, Babic, Ruzica, Ateljevica, Vukadinovica, Vehbo Papica, prodana dusa Nadj i ona ciganstura Milun Todorovic.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Nadam se da se zajebavaš kad kažeš "Radije istrpim još jedan mandat mutavog...", ako ne, onda zaista nemam reči za tebe. Posle svega što smo proživili sa stokom na čelu i njegovim pajtašima Babićem i Jovičićem, ti bi im dao još jedan mandat pre nego da ga daš Živaniću :prekrsti

Da li ti shvataš da je Partizan i pored toliko zarađernih miliona već DANAS U DUGOVIMA, a šta će tek biti za "još jedan šnajderov mandat". Govna moraju da idu što pre!!!


Ne brini ti za mene, nikada nisam bio za mutavog i znam za dugove. Sledeče što si napisao me muči, da te citiram...

"Ko god da dođe biće pod budnim okom navijača i siguran sam da bar na početku neće biti problema, a za posle..."

Sit sam bre više ovoga " posle ", znam kakva je današnja Srbija, ali iskreno verujem, da možemo nekada postati moderan evropski klub, zato mi je mnogo bitno ko će zameniti sadašnju vladajuču garnituru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top