Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Web gazda

Au to mi se ne sviđa nimalo što će voditi "orlove"(ako se to desi) iz prostog razloga što će onda veći broj Partizanovih igrača biti pozivan u reprezentaciju i automatski će ti igrači odsustvovati sa nekih mečeva u prvenstvu, ili će dolaziti nespremni iz reprezentacije u Partizan pred samu utakmicu.


Nikako nebih voleo da se to desi, više bih mu poželeo lep angažman negde napolju , ako već u Partizan nemože ( a očigledno je da nemože još izvesno vreme).
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
EDIT: Nego, jeste vi sigurni da SS neće da dobije ponudu Gane? Znaju i oni ko je provereno najbolja zamena za Stevanovića..

То неће сигурно, јер је ту за менаџерисање задужен миловановић познат и као подгузни подметач малог марка, бившег врховног управника черге. Можда им пошаљу Просимдечког, само да коначно добије ту проклету лиценцу.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ne znam baš, koliko je išla priča, Stevanović je dobio posao na preporuke iz FSS, koje i Stanojević može da dobije..
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Svaka cast Zeljku Panticu. Pravo u centar!!!

Edit: Ako SS preuzme reprezentaciju, onda i definitivno otpada njegova kandidatura za narednog trenera FKP-a. Meni je cak i bilo logicno, da ce ovi iz FSS-a u njemu vidjeti nekog ko bi mogao da preuzme reprezentaciju, nakon debakla u proteklim kvalifikacijama.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Čekaj, čekaj, šta ovo reče Željko Pantic, da je tjeranje Žarka Zečevića bilo organizirano od strane tajkuna, vlasti i mafije, kako bi se spriječila izgradnja novog stadiona. U to tjeranje bio uključen i Mutavi!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!! Veoma interesantno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Sta, sada je normalno da sacuva Granta?
Pa sta Stanoje da radi u klubu, da bude kafe kuvarica?
Da ceka godinu dana, sta da ceka?
Nema razloga bilo sta da ceka Stanoje- on treba da bude prvi trener, odmah sada.
Treba sacekati da Bogicevic i formalno postane predsednik, ostaviti mu dan - dva da vrati Stanoja, a ako se to ne desi doneti veliki transparent "Bogicevicu mars iz Partizana!"
Ovde je dosta ljudi dozvolilo da ih mrznja prema Djuricu potpuno zaslepi.
Nije Djuriceva smena cilj sama po sebi, nije dovoljna. Potrebno je osvojiti titulu. Zar neko smatra da pijani Jevrejin to moze.
Ako ova analfabeta ostane trener- zavrsicemo ligu na trecem mestu.
Pa on je tri puta bio trener i dva puta ispao iz lige. Nije jedino ispao sa Celzijem, a to bih i ja uspeo da ostavrim.
Ne volim dvolicno ponasanje- Grant ne valja ako je Djura predsednik, Grant je super ako je Bogicevic predsednik. Cemu to ?
Ne razumem pricu- Partizan ispred svih! Pa upravo ja to govorim- Partizan ispred svih, ispred Bogicevica. Stanoje zasluzuje da bude trener i to je kraj price. Svi koji su protiv toga moraju biti nasi neprijatelji.
Je li Grant Glavni problem u Partizanu?
Svi se ovde slažemo da je Stanoje nelegitimno smjenjen, ali ti zaboravljaš da je Grant zvanični trener i da ga je na to mjesto postavio UO i predsjednik. Nebitna je činjenica to što će Đura i njegovi ortaci najvjerovatnije biti bivši u skorije vrijeme, jer sve ono što su potpisali dok su bili na funkcijama proizvodi dejstvo, sviđalo se to nami ili ne.
Koliko god svi mi voljeli Stanoja (ja se sjećam i vremena kada ga je 70% foruma pljuvalo), ko god da bude novi predsjednik neće smjeniti trenera bez razloga za smjenu. Taj razlog je vezan za teren, a nikako za način na koji je došao. Neka Grant napravi loš rezultat, letjeće iz Partizana, mnogo brže nego kad je došao oni privatnim avionom.
Ako se uzme objektivno, niko normalan neće smjeniti trenera koji košta 900k, samo zato što ga je dovela prethodna uprava ili samo zato što je došao na mjesto čovjeka koji je dobro radio.
Ti ili ne shataš da je Grant postedica, a Đura uzrok, ili imaš nešto lično protiv Granta (u šta neću da ulazim).
Nemoj da se hvataš biografije, jer Grant ima debakl sa Vest Hemom, a Stanoje sa Šamrokom.
A koliko bi bio neozbiljno reći "Bogi marš iz Partizana, ako ne otjeraš Granta", to ne treba mnogo komentarisati. Mi tražimo nekog ko neće kao Đura trošiti 23 miliona po sezoni, a od ovog treba odmah tražiti da baci 900k, budalaština!

Hoću da naglasim da cilj ovog posta nije da ispadnem Grantov advokat (vjerovatno će mi to neko pripisati), već samo želim da sagledam situaciju iz objektivnog ugla. Ja sam bio uz Stanoja i u trenutcima kada je pljuvan i zbog poraza i zbog pobejeda koje nisu bile 5-0 i želim da on jednog dana opet predvodi Partizan sa klupe, ali trenutno je to nemoguće.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
ddddd.jpg


dddd.jpg


ddd.jpg


dd.jpg


d.jpg
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa kako je bilo moguce do ove Bogiceviceve izjave, a sada nije moguce?
Zbog cega su se onda oni ljudi skupljali ispred stadiona pre Stanojeve konferencije,kada mu nije dozvoljeno da dodje na stadion,da protestuju protiv Djurica, ili da daju podrsku Stanojevicu?
Zasto do pre nekoliko dana niko nije govorio pozitivno o Grantu, a sadaje on u komentarima u ravni sa Stanojem? Je li to onaj Grant za koga je podpredsednik West Hema rekao da je najveci promasaj u istoriji trenerskog posla?
Da li mi treba da igramo, kup meceve (ko je Grant vodi dobro) ili ligu ? Kako je Grant vodio West Ham i Portsmaut u premier ligi ? Uspesno ? Da li je sa Celzijem osvojio prvenstvo Engleske ? Sta je garant da ce biti sampion sa Partizanom ?
Sta je nas inters, ako nije osvajanje titule, koje je sa Stanojem bilo zagarantovano.
Zasto podrzati predsednika kluba, koji dovodi osvajanje titule pod znak pitanja, zbog 900 k ?
Zasto je Grant bio obavezan za smenu do pre sat vremena, a posle Bogiceviceve izjave, nije, nego je realno resenje ?
Da li je sve sto kaze Bogicevic uvek ispravno, ili moze da se kritikuje ?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Hajde da se ratosiljamo prvo ovog ljudskog otpada iz dervente

pa ce Stanoje lako pricati i dogovoriti se sa novim predsednikom Partizana, u to ne sumnjajte

u ostalom mozda budu na nekoj visoj funkciji, ali idemo redom
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Svaka čast za ovo na basketu u vezi teranja Đure i podržke Bogiju! Tako treba i sve više i više svakom narednom prilikom! Grudva koja će postati gromada koja će oduvati šljam iz našeg Partizana!

P.S - zanimljivo je da još ni jednog jedinog navijača ili bilo koga nisam video sa nečim tipa "Đuro, izdrži" :D Lik u javnosti ima 0% podršku! Svako ko ga podržava to radi zbog para ili je cigan.

Što se Stanoja :)respect) tiče, ne vidim u čemu je problem. Neka bude u stručnom štabu. Zvanično neka Grant bude glavni ali Stanoje igrače poznaje u dušu. Dobitna kombinacija. Zna se i već je bezbroj puta dokazao koliki je Grobar i neće mu to teško pasti. Zna se na koga mislim. :D
 
Последња измена:

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Čekaj, čekaj, šta ovo reče Željko Pantic, da je tjeranje Žarka Zečevića bilo organizirano od strane tajkuna, vlasti i mafije, kako bi se spriječila izgradnja novog stadiona. U to tjeranje bio uključen i Mutavi!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!! Veoma interesantno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veoma interesantno i mng zamrseno.....
Svi grobari su bili ukljuceni u teranje Zeke i Bjeke.
Na jednoj strani cuvena knjiga najvece mucke partizana, i debakl protiv Tikve za vreme njihovog mandata pri kraju, a na drugoj strani sada ispade da Zeka nije oteran dobili bi stadion, zanimljivo...
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
stvarno je cudno da je ovom Panticu jos uvek glava na ramenima...svaka mu cast... medjutim kad je covek dugo odsutan iz zemlje i nema bas uvid u sve, ovakve stvari ga naprave deprimiranim... kakva stoka seta zemljom Srbijom pa to je neverovatno...
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
nema sanse da SS preuzme nase orlove.....trazi se po svakiu cenu cigan na mestu selektora......a znate i zasto.,.....nazalost zidov ostaje..ali....najbitnija stvar ...oterati ove sto jedu burek na svoj racun :)
SS I Krle....dolaze na svoja mesta....neko ce ranije neko kasnije...ali.....bice na kraju svi zadovoljni....jedno je sigurno...nadj mora da ode iz svetinje....nema vise sta da trazi...lepo za rukicu djuru i ostale lopove i neka se nose u pm svi...sto dalje to bolje....
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Evo ja ne znam zašto se traži cigan za selektora, možeš da objasniš?
 

ikac89

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2010
Порука
27
Reaction score
0
Najbolja varijanta bi bila kada bi FSS ponudio mesto selektora Grantu. To bi nam resilo sve probleme oko trenera...
 

Dr.Hofmann

Guest
Bravo za ekipu u Pioniru i za parole i majice :clap


ima još ljudi kojima je Partizan iznad svega, samo ostali su nešto "uspavani" ili neće da se bude...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top