Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nije on nas kupio jednom izjavom,on nas treba i sme da kupi samo delima u korist Partizana.Za sad ima nasu podrsku.

Mi smo zadovoljni izjavom jer je pokazao da je kulturan i umeren a ne da je seljober.

A postenih bogatasa nigde na svetu nema,mozda ima 1 ili 2...
 

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
CK na S(mrdljivom)OS Kanalizaciji! Do sad je mutavi mucao dr dr dr druga ta ta tacka... ko hoce i kome nije muka neka pogleda! :pickaciganska
 

libero

Početnik
Учлањен(а)
05.11.2006
Порука
23
Reaction score
1
Локација
SLOBODA
О навијачима на теми предвиђеној за то!

WebCrew edit
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
znam da mnogi ovde od nas deluju poprilicno nestrpljivo ali treba razumeti ljude, jer svi prema Partizanu osecamo samo onu neizmernu, najcistiju ljubav i dobro znamo sta znaci ako se produzi mandant trenutnoj garnituri na vlasti...ne verujem da bi iko odavde bilo kome dao blanko podrsku da preuzme nas Partizan i ono sto me raduje da ako se cela ova prica zavrsi onako kako svi prizeljkujemo, vise nista nece biti isto nikada vise. ovaj forum je zapalio vatru koja ce uvek da gori i da upozorava svakog da nema igre s Partizanom i da ce da opece sve one koji ne rade u najboljem interesu Partizana pa bili oni cak i dojucerasnje "legende"
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Bogicevic je ovim zadnjim intervjuom pokupio dosta simpatija. Veoma smiren i pametan covjek. Smekerski im je kontrirao bez spustanja na nivo septicke.

Dule me nije nikada posebno zanimao. Jos uvjek sam pri tom da ima pravo na svoje misljenje ali od kad sam vidio snimak izlaganja veoma sam iritiran. Djeluje neiskreno i bezobrazno. Sto se tice bezobrazluka, takav je uvjek bio, sam ne prema nama. Od njega ne ocekujem vise nista
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Bilo je reci i komentara ranije da je preletaca uvek bilo i govorilo se da nece biti promenjen ceo UO, cak je spominjan clan UO koji je dao poverljive informacije nama u korist...ono sto je meni jako dobro posle onog juce su nastupi pojedinaca, koji bar po meni,garantuju da oni nece moci da 'prelete' kod nas. Nekako sam sumnjao da je mister X iz UO bio Ruzic, posle onog juce laknulo mi je
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Сад ми је ћале дигао притисак на 300, а иначе сам врло смирен човек. Каже: „Ааааа... јеси видео како су вас измарширали на скупштини! Са НУЛОМ....“. Јеботе шта да кажем човеку, не може му се ништа објаснити, тврдоглав као мазга. :banghead :confused
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Nemoj da se svadjas sa ocem :D sigurno nije upucen dovoljno. Reci mu "pred zoru se mrzne." Kazi mu da ce Pucisti uspeti i da ce zora uskoro ;)

P.S. Kada kazem Zora, ne mislim na Zorka, Zorica... mada mozda i mislim...
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Ма знам него просто ми је криво кад видим колико људи има који гледају тако површно, а посебно кад је ти је то неко тако близак. Најгоре је кад знаш колико њих жели у суштини клубу све најбоље, али нису спремни или способни да погледају даље од командоване медијске слике која им се сервира.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Веома самоуверено... Надам се са разлогом!
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Citat:poručujem im da ništa nije završeno i da konkretne akcije planiram u aprilu.


Znači ne može tako brzo da se skupi tih 33 člana skupština.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da je sve normlano ta 33 potpisa bi bila još juče.
Ali kad nekom prete najstrašnije...Teško ide ali biće dobro!Bez brige!!!
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Ma april mi je malo problematičan zbog kupa sa čergom(21.03-11.04).
Ne bih voleo da se time podkusuravaju na izbornoj skupštini.A i javnost može posle da izvlači 1001 teoriju zavere tipa:eto Bogi uradio sve da ispadnemo da uzme PFC ili eto smenjuju Đuru zato što je izbacio cigane a to nije u nac.interesu.
Nešto bi ja izbegao taj April.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Нисмо баш у позицији да можемо да бирамо, тако да, кад год дошло - добродошло!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top