Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da imamo sansu da dobijemo. Znam da ce sudije navlaciti, ali neracunajuci tu okolnost, igracki smo mnogo jaci od Reka...Zlokovic i Fica Filipovic- to je danas Reko...Madjari polako stare, ne mogu da izdrze tempo ceo mec...
Mi smo jaci nego ranije, kvalitetan rad se vidi...Napredak je ogroman od kada smo se oslobodili balasta koji se zove gosn selektor Dejan Udovicic. Covek umalo nije upropastio ovakvu generaciju...
Prosle godine Igor je osvojio trece mesto, malo je falilo da vec tada dobijemo Reko, provukli su se, sada smo finalom napravili izvestan rezultatski napredak, kako god bilo veceras...
Od tada smo jaci, nasa generacija prilazi zenitu, ili bolje receno, optimumu karijere...Pjetlovic, Mitrovic, Radjen, Aleksic su sazreli...Grk koga smo doveli je pun pogodak, zajedno sa Vujasom daje tonalitet mudrosti ekipi, Radovic i ovaj Mandic su takodje postali jako bitni igraci...
Ja mislim da smo, uprkos svemu, veceras favoriti...Napred Partizan!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Veceras samo hrabro pa sta bude...

Jbt zivimo u najuspesnijem razdoblju SD Partizan. Par puta f4 evrolige u vaterpolu f4 u basketu ls u fudbalu .. polufinale u rukometu ..

Ma koga ja zavaravam .. pa sta bude.. e pa ne moze OCU DA DOZIVIM JEDNU EVROTITULU!!!

Potopite ZABARE!!!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
Jaoj Boze...ceo dan mi je samo ovo finale u glavi...samo da osvojimo,pa veceras svi na aerodrom da docekamo sampione Evrope...imamo sansu,nasi momci ce je iskoristiti,...vreme je da se pehar vrati u vitrine najboljeg SD-a na svetu...volim te Partizane..srecno momci veceras...samo hrabro,ceo crno-beli svet je uz vas...molim te Boze,pomozi im...
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Momci vi ste šampioni, ostaje samo da to noćas potvrdite! Samo hrabro do pobede!!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Stalno sam na forumu, pratim desavanja svakodnevno, ne volim da gomilam postove bez potrebe i javljam se samo u specijalnim trenutcima za nas klub i drustvo... Od mene i ovoga puta kratko:

JEBITE IM NANU NANINU!!! :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Meni više miriše još jedna krađa u režiji sudija, ali sačekajmo da vidimo.

NAPRED PARTIZAN!!!
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Ni u jednom sportu sudije ne mogu da uticu na rezultat kao u vaterpolu...al nadajmo se kolikom tolikom postenju !

Ajmo crno beli,srcem do titule !!!!!
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
334
Reaction score
778
Moramo biti 2x jači od njih da bismo uspeli,to je nažalost tako,ali ja verujem.Uzdravlje :ziveli
 

Zagor

Guest
Нека је са срећом, момци! Иако флоскуле о моралној победи не станују са наше стране Топчидерског брда, уколико одиграте храбро и мушки, таква победа је сигурно наша. За ону комплетну требаће нам и мало среће и грам поштења и савести код људи поред базена...

У инат свима и упркос свему! Напред Партизан!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.380
Локација
Žrnov
Ni u jednom sportu sudije ne mogu da uticu na rezultat kao u vaterpolu

Uh, boga mi, mogu i u rukometu.

Ali, hajde da ne prizivamo zlo! Sigurna sam da će momci ostaviti srce i svaki atom snage u bazenu. Nadam se da će to biti dovoljno.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
najvaznije je da budemo dobri sa igracem manje .. ako to uradimo kako valja dobijamo ...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.639
Reaction score
979
Локација
Морава
Pa sudije nas kradu u svakom sportu,pa mi deremo, zasto bi u vaterpolu to bilo drugacije.. dace Bog pa ce i rezultat doci uz srce i znanje nasih momaka! :D:
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ma podavice ih nasi veceras...videcete...dobijamo na volju,zelju i srski inat...
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Идемо сад.Уз мало среће и поштено суђење све је могуће.Много би нам значило,а даће бог.

Има један тим,цео сам живот с њим....
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
шта да се каже у овом тренутку.Момци само храбро.Нек проради срце гробарско.Напред ПАРТИЗАН !
 
Top