Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Zagor

Guest
Ма јасна ствар. Нама то, по кошаркашком моделу, неће нанети превише штете, а ови мутанти и инстант пројекти ће да згасну...
 
Последња измена од уредника:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Stvarno, sta je sa Rusima? Oni od ugalanja u onaj Sturm kad su doveli Sapica za neke nerealne pare koje posle mislim da niko nikad nije ni uzeo, niti ce videtii, totalno su se ugasili i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Od sile i nezgodnog protivnika do ekipe koja redovno propusta velika takmicenja.
E da, znao sam da sam nekog bitnog zavoravio, novi predsednik opstine Novi Beograd sigurno je jedan od najzasluznijih za ovaj dream team koji stvaraju cigani
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Iako je ta izjava u ravni sa prethodnim izjavama Rađena i Nikića, Prlainović je otišao i korak dalje odgovarajući na pitanje jednog od gledalaca koji je upitao Andriju da li će mu biti neobično da u narednoj sezoni trese mrežu kluba u kojem je igrački stasao:

- Pet godina sam nastupao za Partizan i sa njim sam osvojio Evroligu. Međutim, u ovom momentu Crvena zvezda je ozbiljan klub, možda i najozbiljniji i svakako neće mi biti problem da tresem mrežu Partizana.
http://kapiten.rs/ostali-sportovi/v...twitter&utm_medium=twitter&utm_source=twitter

:puke
Što ne kažeš da si imao i ponudu Partizana. Jedini ozbiljan klub. Klub koji postoji tri godine.:prekrsti

Ma kurac ćete biti prvaci. :pickaciganska

Edit: Još nešto. Cigani su prošle godine imali budžet nešto veći od 50h. Sada samo Prlainović košta više od 100h. Filipović možda i više. Nikić i Rađen neće igrati ispod 50h. Odakle vam pare raspali retardi.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Potpuno je u pravu... mi da smo iole ozbiljan klub kakvim se predstavljamo, trebalo je bar sa 20% ugovora kad je otišao na sever na šipku....

A pošto nismo sad i treba da ćutimo i trpimo da ciganče sere po nama :puke: jebo ga šapić
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Znaci i definitivno Prlainovic nece kod nas , a 99% ide kod njih. Ja se samo nadam da ce se oni tu zaustaviti i da nece kojim slucajem dovesti i Filipovica jer onda bi svakako bili jaci od nas ...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ko o čemu kurva o poštenju. Nema veze, opet ćemo uzeti titulu. Očekujem i nadam se da uzmemo četiri titule (mislim da ima i super kup).
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Vucic govno jedno radikalsko tek ima ima da jase.Ako ako...ako nam je.Nije Sloba kriv ...MI smo govna!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne mešaj Vučića i radikale... on je govno prodano, prodali su "njega", a prodaće i Srbiju.

Neće im ni Vučić pomoći... dobiće ku*činu kao i uvek. Koliko ih mrzim to nije humano. Govna jedna... paraziti ove države kako je neko već rekao.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
http://kapiten.rs/ostali-sportovi/v...twitter&utm_medium=twitter&utm_source=twitter Cigani su prošle godine imali budžet nešto veći od 50h. Sada samo Prlainović košta više od 100h. Filipović možda i više. Nikić i Rađen neće igrati ispod 50h. Odakle vam pare raspali retardi.

Jel sigurno da će i Filip tamo?
Za Prlainovića uopšte nisam ni sumnjao...više će mi smetati ako Filip ode kod njih...
Nama treba Vanja i treba se potruditi kako znamo da ga vratimo...+ još jedan odlični centar...
Naravno nadao sam se i Filipu, ali očigledno teško da ćemo dovesti i Vanju, a tek Filipa i centra...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.485
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zgadice mi gledanje reprezentacije...
Sta bih dao da ih skurcaju sve zajedno Gavril i Mandic.
Stoksane sta kazes ti ja sam cuo ovde od bivsih trenera da je i vosa nudila ugovor Vanji, meni neverovatno, ali krajnje ozbiljni su ljudi?
 
Последња измена:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Има ли ико од новинара да приупита ове циганске сецикесе: Ало, одкле вам бре паре?! Гасили сте се 800 пута до сада и сад одједном имате паре за целу ватерполо репрезентацију Србије?
Како су кренули, ценим да нам следе 4 мучне године. Пребацивали су нам цигани задњих година како је у Србији на власти ''гробарска'' гарнитура, па су ту помињали Тадића, Дачића, Додика и шта ти ја знам кога :puke А од целе те ''гробарске'' власти ми смо видели само један голем туксон. Више су нам финансијске штете нанели, него што су помогли.
Нећу да коментаришем Прлаиновића и Филиповића, али ако стварно оду у овај инстант клуб, онда ....
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ma najmanje su krivi tu igrači...ako izuzmemo Prlainovića i možda Rađena, skoro svi bi pre napolje ali najozbiljnije ponude daju cigani...očigledno...
Evo mondo pominje i Zlokovića i Šefika....jebem li ga...ako uspeju da dovedu i tri-četiri igrača od ovih pomenutih, biće opet to mnogo para...
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Људи ја капирам да цигани већ имају у глави слику како Андрија на крају сезоне подиже пехар и затим се пење на трибину и започиње песму "јебати, карати...", капирам да они верују да ће и евролигу да узму али од некога ко до јуче није уопште пратио ватерполо и ко га неће пратити дуже од ове сезоне то је сасвим и очекивано.

Али зашто ви толико паничите, па упоредите наш састав са њиховим (који ће вероватно формирати) и када то учините долази се до простог закључка да Партизан опет има јачи тим.Ето они ће имати неколико српских репрезентативаца, истрошеног Шефика, неколико наших отпадака и неколико талената попут Рашовића, Ешкерта, Ранђеловића, Кљајевића.

Са друге стране и ми имамо 4 репрезентативаца Србије, двојицу из Ц.Горе, Суботића, Дедовића, Шапоњића, ту су и Филиповић и Матовић који додуше тек треба да се докажу, колико знам Королија остаје.Наш тренер је почетник, њихов има искуство из предходне сезоне али ту је и Милановић да помогне Вујасиновићу ако то затреба.

Е сад шта би било кад би било, па њима дођу и Филиповић и Злоковић...

У базену неће бити јачи, наравно биће их далеко теже побеђивати али бојим се да ће имати већу помоћ са трибина.Мислим не гине нам да на Ташмајдану слушамо псовање гробарске мајке али ако то опет дозволимо и на Бањици онда нек гурбети слободно узму дуплу круну, боље у том случају и не заслужујемо.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
У базену неће бити јачи, наравно биће их далеко теже побеђивати али бојим се да ће имати већу помоћ са трибина.Мислим не гине нам да на Ташмајдану слушамо псовање гробарске мајке али ако то опет дозволимо и на Бањици онда нек гурбети слободно узму дуплу круну, боље у том случају и не заслужујемо.

Ово је суштина целе приче,прошле сезоне на финалу купа,њихова пацовкска управа успева да ишчачка 500 карти за гамад,наравно њих дође 2х више,сви се некако угурају на нашу Бањицу,а ми?Док су нам они целу утакмицу псовали мајку,урлали против нашег Партизана,подршка нашем клубу спала је на 50-ак симпатизера,јер је Алкатразу пуцао ку**ц да се појави,Забрањени су дошли донекле,па отишли,и све то кад се сабере испало је да клуб који постоји 6 месеци има већу подршку од,тада, и даље вежећег шампиона Европе.Е за такве ствари смо сами криви,ако такве грешке поновимо и ове сезоне онда и јесмо заслужили да овај мафијашки инстант клуб освоји дуплу круну.Морамо да будемо уз овај клуб,ако клуб већ нема паре,нека бар има нас.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Stoksane sta kazes ti ja sam cuo ovde od bivsih trenera da je i vosa nudila ugovor Vanji, meni neverovatno, ali krajnje ozbiljni su ljudi?

Ja sam tu priču čuo odavno, ali mi je bila skroz nerealna pa je nisam ni uzimao za ozbiljno. Međutim danas sam dobio potvrdu i od jednog čoveka iz Hrvatske koji je blizak sa upravom Mladosti da Vanja ima ponudu Vojvodine i to jako dobru. Koliko znam sigurno on bi mogao u Mađarsku, a sada je aktuelan i Galatasaraj. Sumnjam da će u Vojvodinu, a potajno se nadam da će kod nas :D

Ma neka im dođu i Prlainović i Filipović opet kažem Partizan će biti šampion. Imamo Sora no golu, imamo Mandića, Subotića, Ćuka, Radovića, Mitrovića, Jokića, Luku Šaponjića, Dedovića, Matovića... imamo centre Vukićevića i Filipovića plus malog Vica... I doći će još neko sigurno. Ovo je već sada moćan tim.

Lepo kaže vlada gvl oni već zamišljaju osvajanje titule, Uveliko se priča kako je Partizan uništio srpski vaterpolo ( i to u periodu kada redovno osvajamo medalje u svim takmičnjima) kako smo ostali dužni bivšim igračima (spominju oni koji su ugasili klub zbog toga, a igrači im neće videti beli dinar)... kako nismo u dobrim odnosima sa bivšim vedetama kluba (demantovao i Filipović to),, kako smo ucenjivali igrače da igraju za nas kako bi igrali za Srbiju (kao da Prlainović nije sam izabrao zemlju za koju će da nastupa..).. Krenula je kampanja kao i košarci. Treba ih lepo spustiti na zemlju gde im je i mesto.

Važno je da mi prepoznamo ovaj trenutak kada se kurva uzdiže... Potrebna je podrška klubu (klubovima) da odbrane ono što je naše.. Raspašće se ovo kao i sve cigansko do sada..

Е сад шта би било кад би било, па њима дођу и Филиповић и Злоковић...

Zloković je sigurno imao ponudu od nas, ali je odbio. Tražio je više para nego što smo mu nudili. Sad da li mu je i Zvezda ponudila nešto moguće je. Znam sigurno da će on ići tamo gde bude veći i sigurniji novac (kako trenutno stvari stoje Turska). A po nekim zadnjim informacijama (ovo se stvarno menja non stop) Filipović nije tako blizu Zvezde koliko oni to žele da prikažu. I on će verovatno u Tursku.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Било би стварно штета да не уграбимо бар једног играча од ових који се помињу . Ја бих био задовољан да дође само Вања или само Фића . Шта рећи на овакве вести ? Партизан га афирмисао и хранио га хлебом а он тако враћа . Па пичка вам материна циганска , још само вам фали да пичкоусти уђе у базен . И сад одједном у овој јебеној јавности је то нормално што они одједном имају новац и ником ништа :puke . Гади ми се ова земља сваким даном све више због оваквих ствари. Када ће већ једном да се добија по заслузи ?!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Treba cutati ,raditi i tako pokazati javnosti po ko zna koji put ko je institucija u regionu i u kom klubu se najbolje radi.A sto se cigana tice,i ono malo istorije sto imaju,su im stvarali bivsi igraci i strucnjaci Partizana.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja sam doživeo njihovu priču veštačkog uzdizanja početkom devedestih, sa onim Duškom Kneževićem i svi znamo kako se to završilo.
Vaterpolo nije skup sport i ne trebaju prevelika ulaganja za pravljenje respektabilnog tima, otprilike nešto kao ženska košarka, dovoljno je jedan malo jači sponzor.

Sve ove godine na vrhu nas je održala naša škola, koja je nesumnjivo najbolja na svetu i dokle god ona bude u sadašnjoj funkciji pravljenja velikih igrača, ne treba se bojati za naš klub, jer je to jedini pravi način da se bude konstantno uspešan u ovom sportu.
Kao i u svakom neprofitabilanom sportu pojave se instant klubovi finansijski jaki, koji traju dok finanasijeru ne dokurči,(primera dosta,Primorje, Bečej...) tako i ova priča oko cigana, siguran sam biće kratkog daha.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma nek idu tamo bolje nego kod mutanata... Steta sto nijedan nece kod nas a cinilo se da je sada prava prilika da se neko vrati .
 
Top