Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Makar jedan da dodje bilo bi sjajno!Ali ne verujem da ima para...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Iskreno ja ne verujem mnogo u ovu priču oko Radničkog (iako je bilo sastanaka). Ne vidim način kako će Radnički u A ligu. O vucaranju Vanje i Filipa po B ligi je tek smešno govoriti. Svaka čast svima, ali uslov igranja u pojedinim klubovima u toj ligi je da znaš da plivaš :D

Vojvodina - Bila je neka priča i pre ove galame sa Turcima.Iz više izvora potvrđeno je da bi Vanja mogao tamo da završi. Ono što je fakat je da su oni u katastrofalnom finansijkom st(r)anju. Jedino neka pomoć sa strane (što je postalo moderno u Srbiji) može dovesti do toga da Vanja i Filip tamo završe.

Ostajemo mi i veterinari. Koliko znam ni oni nemaju para za obojicu. tj, nemaju da im ponude onoliko koliko traže. Opet nije isključeno da im opet iskoči neki "anonimni" donator. Mi smo bacili udicu. Izgleda da je pronađen neki keš (ko ga je izgubio ne znam :D ). Ukoliko ova dvojica završe u zvezdi pojedinci u našoj upravi treba ozbiljno da se zapitaju.

I na kraju opasno počinje da mi ide na onu stvar ovo preterano uplitanje političara u sve grane sporta. Jasno je da bez neke pomoći sa strane klubovi teško mogu funkcionisati i u nekom popularnijem sportu od vaterpola. Ali ovo što rade pojedini postaje bezobrazluk i bahaćenje.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Mi smo bacili udicu. Izgleda da je pronađen neki keš (ko ga je izgubio ne znam :D ).

Колико чујем Шоштар је коначно ушао на права врата, па ћемо се и ми мало омрсити од државних пара (или чијих већ).Проблем је што би то значило да би се и онима тамо морало још мало помоћи.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Da potvrdim ovo što vlada piše. Izgleda da su pronađene pare za obojicu. Problem je što cigani hoće još :puke
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma je*em im ja sve vise ako su pronadjene vec pare dovodite ih kako znate i umete ne mogu bre oni sve da uzmu ! Sto se mene tice ne moramo obojicu ali bar jednog da dovedemo ...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma dal je moguce da od kako zajaha vucic mi svuda padosmo.....Jebem te drzavo,selim se iz ove govnadije!
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Nekako sve mislim da ce se pronaci neko solomonsko resenje,jedan ce kod nas a drugi kod njih...

Problem u celoj prici je odakle im tolike pare i zar je moguce da ce im se jos pomoci?! Pa jeb... mu mater,doveli su pola reprezentacije, dokle vise?!

Ako nista,nama u ovakvoj konstelaciji snaga mnogo vise znaci da potpise barem jedan od njih a drugi nek i ode tamo,nego da ne dodje nijedan. Ako dodju obojica to je vec 99% dupla kruna i vec vidjeno finale Evrolige sa Jugom.

Stoxane i Vlado, alal vam k, mislim da niko od nas ne moze da doceka sta cete sledece napisati. Izdrzite do nedelje i bombardujte forum do tada.:D Celo Grobarstvo polaze nade u vase vesti!:D
 

Dr.Hofmann

Guest
Da potvrdim ovo što vlada piše. Izgleda da su pronađene pare za obojicu. Problem je što cigani hoće još :puke


Iz ovog tvog istina skromnog izlaganja prosečan čitalac može da dođe do sledećih zaključaka:

1) Ispada da se kod podele državnih para prvo moraju pitati cigani iz VK Marinkova bara, pa tek onda državni organi koji ih dele...

2) Dobićemo pare od države, ali pod uslovom da se pre toga ciganima namakne još jedna izvesna svota love na ono što su već obilato dobili...


Ako već izbacujete neke informacije ili budite konkretniji ili nemojte ništa pisati, bar ja to tako vidim...

I još jedna stvar, ako su već pronađene ili nama obećane pare, u čemu je problem ,uzimajte lovu i dovodite Vanju i Fiću, pa neka onda oni traže para koliko hoće, boljih na tržištu teško da će naći, a na naš postojeći igrački kadar dovođenjem ove dvojice bi značilo najjači tim u evropi, tako da bi gancima dodatne pare bile slaba vajda...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Pa ako se desi da jedan ode kod njih jedan kod nas , to bi bio kraj nase vladavine u vaterpolu... Realno da pricamo iovako su pokupili sve sto se moze pokupiti , a da mi ne ugrabimo ovu dvojcu e do kurca onda...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Iz ovog tvog istina skromnog izlaganja,jedan prosečan čitalac može da zaključi samo sledeće, Partizan će dobiti pare, ali samo ako se ciganima prethodno namakne još para, ili se može doći do zaključka da se oko raspodele državnih para pitaju prvo cigani iz VK Marinkova bara, pa tek onda oni koji ih dele...

Ako već iznosite neke informacije onda bi bilo poželjno da ne budete toliko škrti na rečima,ili uopšte ne pišite nikakve informacije i pustite da se stvar sama po sebi odvija...

Izvini Doktore na nesporazumu. Nije mi bila namera da unosim neku pometnju.

Stvar je ovakva. Država je spremna da pomogne dodatno VKP kako bi angažovala ovu dvojicu (Šoštar je konačno počeo da radi ono što je trebalo odavno). Problem je što su se u celu priču uključili i cigani i oni traže deo kolača. U pitanju je neki jak sponzor (ne znam koji tačno). Koliko sam ja razumeo pare će se dati. Jedino je ostalo da se još dogovore koliko kome. U prevodu da li ćemo dovesti i Vanju i Filipa ili će jedan kod nas drugi tamo.

Edit: Doktore, ne pitaju se cigani mnogo. Problem je što pojedinci iz vlasti žele da im pomognu mnogo više nego što zaslužuju.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nista sacekajmo par dana pa cemo videti, nadajmo se da ce obojica kod nas jer ako jedan ipak ode kod njih ne pise nam se dobro...
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Miki PFC

Tebra, mi ako ne dovedemo barem jednog, nasoj vladavini je svakako kraj. Realno, trenutno su jaci, ali sam hteo reci da ce nama vise znaciti ako dodje barem jedan od njih jer to je ono sto najvise fali nama, lider i vodja u bazenu. Imamo mi odlican tim,ali treba neko ko ce povuci ekipu. Zato sam rekao da je bolje da dodje makar nama jedan.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ma daj mi njih prvo da dovedemo :) Sa Vujasom kraj klupe i Vanjom u bazenu, ovaj tim bi dobio sasvim drugu dimenziju. Jos i Filipovic kad bi dosao, puna kapa. Soro, Jokic, Mandic, Cuk, Vanja i Fica plus ona mladez koja je potpisujem bolja od njihove :) pa Bog da nas vidi.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Хвала вама момцима који нам јављате сваки нови инфо који се појави, свима нам то пуно значи. Уздамо се у наше људе да ће успети у овој игри са повампиреним калаштурама и довести ову двојицу асова са којима бисмо били јаки као гранит.

Оно што ме јако радује је то што видим да је многима од нас итекако стало до Ватерполо Клуба Партизан. И са Вањом и Филипом, и без њих, нашим момцима ће ове сезоне требати велика подршка са трибина, надам се да ће нас тада бити доста на Бањици, да подржимо наше момке и одбранимо вечну доминацију.

А до тада, ајде Шоштаре, ајде Вујасе, ајде Стоксане и Владо! :)
 
Top