Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
malo neiskustvo, malo umor, malo više sudije - i eto!

Napred, crno-beli!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Kad sam citao izjavu pred utakmicu bilo mi je krivo jer mi je izgledalo kao da se unapred predajemo. Kad sam stigao na pred kraj druge cetvrtine, vidio sam da vodimo 9:5 i odusevio se. Sta se na kraju desilo ne znam, pogotovo jer onaj snimak nije bio bajan, ali koliko je Milenkovic bio bijesan na kraju, procitajte ko nije gledao. Steta bas.

Milenković: Zaslužili smo pobedu

-Čestitam dečacima iz ekipe Partizana na sjajnoj igri. Kažem dečacima, deci, jer oni su u proseku stari 19 godina. Za mene su oni pobedili u ovoj utakmici. Odigrali su odlično, protiv mnogo jače i iskusnije ekipe, kojoj takođe čestitam na pruženoj partiji. Partizan je zaslužio pobedu, ali ova utakmica je pokazala da ljudi iz vrha svetskog i evropskog vaterpola treba da razmisle u kom pravcu ovaj sport ide – istakao je Zoran Milenković, trener Partizana, koji je očigledno bio izuzetno razočaran suđenjem.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sramno je kako se država odnosi prema najtrofejnijem klubu kod nas.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Plus, dadnu ciganima sponzora nakon sto ih mi, koji smo mladji, dobijemo u kupu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Odakle info FB stranici sajta partizan.net da nam je oduzeta Banjica?! I koliko je pouzdano?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Nadam se da je neka greska, ali kako nam je krenulo ovih dana, i godina, nista me vise ne cudi. Osim mozda granice dokle mi mozemo da trpimo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Toga sam se i plašila.... sad je znači sledeći Teleoptik...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Писао сам о томе када је била актуелна прича око стадиона. Бањица није ни била у власништву ВК или ЈСД Партизан. Поднета је тужба Партизана да се утврди право својине, али је још 2012. повучена, не сећам се више из којих разлога. У сваком случају, сви они који су водили парницу у име Партизана у последњих десетак година, боље да се убију с обзиром на срање које су направили у многим нашим клубовима.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Mi nikad nismo bili vlasnici bazena Banjica vec opstine Savski Venac i Vozdovac.Da bi lakse ugasili i ukinuli finansiranje VK grad je odlucio da gurbete presele u Zrenjenin i preko svog sns gradonacelnika izokolo ga finansiraju niko ne primecuje i nebuni se jer navodno grad ne daje pare ali zato drzava upumpava okolo u ZR.Epilog svega para za VK nema od grada jel ni cigani ne dobijaju.VK ce se jos malo batrgati i to je kraj
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Macak, zar nismo dobili taj bazen kao i stadion onda? I zar nema, ako i nismo, onaj zakon o odrzavanju ili nesto slicno?

Sto se tice utakmice, kad se sve uzme u obzir, dodje mi da placem od muke sto nas ovako potapaju, a nisu svjesni da potapaju i sebe same... Bravo momci, pogotovo na igri nakon prve cetvrtine.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
To sta se radi VK Partizan je teror. U vreme bivse SFRJ, vaterpolo reprezentacija se svodila od tri skole vaterpola i to nasa Partizanova skola, Dubrovacki Jug i Mladost iz Zagreba, mozda i ponesto iz skole Jadrana iz H Novi i Splitski kako i Primorje.Reprezentacija vase zemje Srbije koja je dominantna na ovim prostorima isklucivo se zasniva na igrace koji su ponikli u Partizanovu skolu vaterpola kada i to uniste unistice i vaterpolo na ovim prostorima. Zaista steta da se ne pomaze finansiski klub od strane grada i drzave tuzno i ruzno je gledati kako nasi gube po nekoliko golova razlike od ekipe koje do juce su nama bili do kolena. Momci se bore sa 120% svojih mogucnosti ali za to da budu dominantni potrebno je vreme ako se pre vremena ekipa ne rasturi a sigurno ce se rasturiti.
 
Top