Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Ovo je neverovatno kako ponovo raspad sistema pa prosle godine klub su preuzeli legende kluba i obecali da ce tim biti bolji od godine do godine. Mozda nema nijedan reprentativac koji sada igra za Partizan ali 90% je ponikao u nas klub. Dokle vise sa ovim problemima veliki je neuspeh da u jednu godinu ni fudbaleri ni kosarkasi i vaterpolisti ne osvoje nijedan trofej.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.885
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Tacno tako, samo neka ostane taj klub koji je od osnivanja bez menjanja imena, pib-a i svega ostalog sto veterinari rade. Pokusali su jednom srecom nije proslo gde postoji onaj dokument kad su hteli da prave neku fuziju da bude Partizan Novi Beograd, hvala Bogu nista nije bilo od toga.

Izgleda da Risticevic nije jedini posle Vica, odlazi jos nekoliko igraca, Boven u Francusku, Barac u Sabac, Bulajic u Valis.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ko je gledao sa ukljucenim tonom, da li je onaj mucenik sa rts bar jednom pomenuo nedostatak igraca iz Partizana?
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Gledao sam a slušao na radiju (mučeni bigović :picka-ciganska: )... i ne mogu da verujem da sam TOLIKO navijao da Srbija pukne (i to od HRVATSKE :confused-smiley-013:)... e pa dejane saviću: karma je KURVA!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Filipovic potvrdio u podcastu pod kapicom da cemo igrati sa mladjim igracima od ove sezone, videlo se da je bas nezadovoljan i misli da su svi odigrali ispod ocekivanja u toj borbi za 3. mesto u prvenstvu. Najvio je da cemo igrati Evropu.
ZVK se nece takmiciti po njemu sledece sezone.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Mi uvek i jesmo igrali sa mladima, ali da najboljima od njih.
Nije bilo dileme za klinca koji ima talenta, Banjica ili nista. Najbolji treneri su bili ti, za sve kazegorije. Samo pokojni Mirko Bosanac vredeo je kao svi danasnji treneri prvih timova zajedno, a radio je sa klincima.
Nbg je preuzeo vecinu ljudi sa iskustvom, ostao je samo ko je morao, bez da vredjam nekoga. Vk mi je najdrazi dijamant u kruni.
Pre nekoliko godina , moje kumce koje je igralo za pionire, dozivi da mu se raspadne generacija.
Za mesto sledeceg treninga saznavali su danas za sutra. " Sutra se vidimo u Obrenovcu, za dalje javljamo "..

Njega je licno zvao trener cigana , mali ga odjebao i pre puberteta okacio kapicu o klin. Bili su drzavni prvaci u svojoj kategoriji.
Jbg, od svih pojacanja u svim sportovima, jedino sto bi me smirilo je po jedan Gazidis u svakom nasem klubu, i dovoljno bojeve municije.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Filipovic potvrdio u podcastu pod kapicom da cemo igrati sa mladjim igracima od ove sezone, videlo se da je bas nezadovoljan i misli da su svi odigrali ispod ocekivanja u toj borbi za 3. mesto u prvenstvu. Najvio je da cemo igrati Evropu.
ZVK se nece takmiciti po njemu sledece sezone.
Dzaba sve ako nema plana da se ti mladi igraci zadrze i ostanu u klubu.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Slazem se, svedeni smo na prezivljavanje, upumpavaju se pare u vestacke projekte, doci ce i to na naplatu, samo polako.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Ko je gledao sa ukljucenim tonom, da li je onaj mucenik sa rts bar jednom pomenuo nedostatak igraca iz Partizana?
Ne,kod Gorančeta Stepića je negde glavni fokus da se naglasi Gavril Subotić vaterpolista Crvene zvezde,za Savu Ranđelovića i braću Rašović da se kaže "bivši vaterpolista Crvene zvezde".
I nekoliko puta je naglasio da je Vico od leta u Radničkom iz Kragujevca.
Pominjanje Partizana je tu zabranjena tema.

Kada se setim samo u neka srećnija vremena kada je uzimao izjavu od Duleta posle osvajanja jedne od mnogobrojnih titula i Dule završi sa "Džaba vam novci moji sinovci",ovaj se izbezumio i Dule naravno sve primeti pa ga pita nešto kao "Jel ste razumeli " ?:buhaha
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Nemam komentar, svaki dan novo razocarenje koja mizerija. Legende su navodno preuzeli klub.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
I Radojevic napustio klub, presao u Italiju....kakva propast naseg kluba koji je 7x bio prvak Evrope...
 
Top