Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Izgubili smo 10-15 od Savone, koja deluje najbolje u nasoj grupi, i tako zakomplikovali prolaz dalje (prva dva mesta). Realno je po prikazanoj igri na turniru da dobijemo preostala dva rivala (Set i Duizburg), ali onda opet zavisimo od rezultata utakmice Savona-Palermo. Savona je mnogo bolja i trebalo bi da pobedi, ali ako proradi "italijanska kuhinja" pa pobedi Palermo, onda u krugu tri ekipe mozemo vrlo lako da ispadnemo
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Ma najgore od svega je sto je Najbolji Evropski Vaterolo Klub sa Najboljom vaterpolo skolom svih vremena uopste doveden do toga da mora da igra nekakve kvalifikacije za Eurokup sa ekipama koje su potapale patkice u kadama dok smo mi potapali Posilipo, Pro Reko, Barselonu, Mladost i ostale vaterpolo velikane
A pitanje je da li cemo i to ubuduce moci...

 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Ciganska posla, kao i uvek.
Možda je i bolje, obzirom na našu situaciju.

Nego, ima li ga gde Ostojah da se javi i pomogne VKP?
Ili je bitnija samo-promocija poklanjanjem sezonskih devojčicama preko dr.mreža?
A i ja pitam svašta...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
U beogradskom hramu vaterpola seniori više ne mogu da treniraju, veliki bazen je prazan. Utakmice se ne odigravaju, a pronađeni su kompromisi. Aleksandar Šapić je izašao u susret crno-belima, prvi tim i najstarija takmičarska ekipa prešli su na “11. april” , a mlađe kategorije treniraju na Tašmajdanu.

“Kolika je šteta u novcu, to je već pitanje za Sportski centar. A, šteta u sportu je nemerljiva. Mi smo ove godine primili sigurno 70, možda i 100 novih polaznika u našu školu vaterpola. Da ne pričam koliko je naša škola poznata i uspešna… To je rezultat na kome smo radili dobre tri godine. Prošle godine smo takođe imali problem sa bazenom, ali je rešen i tu smo izgubili 30 do 50 dečaka. Ove godine, za sada, deca ostaju. Nama je taj mali bazen – on je takođe 50 metara, ali plići – i dalje operativan, pun je vode, međutim, voda se već ohladila i mi smo dobili uveravanja od gradonačelnika da će se učiniti sve da taj bazen bude u funkciji”, rekao je Nikola Kuljača za Tanjug.

Budućnost i egzistencija Partizana su ugroženi, takve stvari se neminovno odražavaju i na srpski vaterpolo u celini. Nova deca više ne mogu da budu upisana. Metode koje su primenjene za sada funkcionišu, međutim, trenutno stanje je na duže staze neodrživo.

“Imao sam sastanak sa direktorima svih sportskih cenatara u Beogradu, čiji je i vlasnik grad. Problem sportskog centra Voždovac je što je u vlasništvu opštine Voždovac, što znači da grad još ne raspolaže njim. Ja lično smatram da svi sportski centri u Beogradu, posebno bazeni koji su skupi za održavanje, treba da budu u vlasništvu grada. Svi direktori su izašli u susret koliko su mogli”, zaključio je Nikola Kuljača razgovor za Tanjug.

Crno-beli su dobili termine na “11. aprilu”, ali zbog selidbe ispaštaju Plivački klub i deca koja su u večernjim terminima trenirala. Sada je to nemoguće

“Trenutno ne znamo tačan broj dece koliko će odustati, ali veliki broj dece, između 150 i 200, nije više u mogućnosti. Nama su dodeljeni neki drugi termini, od 15 časova, što je nemoguće za decu koja su mlađa od 10, 11 godina koja moraju da dolaze u pratnji roditelja. Njima je to potpuno neizvodljivo što zbog školskih obaveza, što zbog obaveza roditelja, tako da neki termin pre 18 časova je neizvodljiv za tu decu”, poručio je Srđan Petrović, sportski direktor Plivačkog kluba “11. april”.
 
Top