Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Novosti pisu da su se cigani dogovorili sa Nikicem i Radjenom, plus Sefik, a da Filipovic i Prlainovic samo cekaju rasplet u Pro Reku.

Deo teksta: "Crveno-beli iz dana u dan sve bolje stoje finansijski, a javna je tajna da je i u interesu države da se naši najbolji igrači vrate u zemlju."

U zemlju ili u ovaj mutant klub? Odvratno.

Znaci, nama bi jedino eventualno ostao Vanja, jedan ali vredan. :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Da mi je neko pricao da ce cigani ikad imati tim kvalitetan koliko je i nas u vaterpolu reko bi mu da je lud... Do juce nisu postojali kao i u kosarci a sad se odjednom ima para za sve zivo :puke
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
Није ми јасно одакле им новац за довођење ових играча ? Њихова плата није мала и сигурно не играју за кликере . Изгледа да држава хоће да ојача свој пропали клуб и да га вештачки лансира у небо .Надам се да ћемо ми уграбити макар двојицу од ових репрезентативаца јер би одлазак и Прлаина и Фиће стварно био превише . Штета за Про -реко јер се гаси један стварно велики клуб и губи се на плану конкуренције . Но добро биће ту увек Мађара и Хрвата :D
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Drazava, nego ko? Nije dovoljno da budes Sampion Evrope da bi drzava stala iza tebe ali zato staje iza kluba za koji smo svi mislili da vise i ne postoji... eh..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja ne mogu da verujem Nikic,Radjen i Sefik vec potpisali za musavce :puke . Ja se iskreno nadam da cemo dovesti makar Filipovica inace ode sve u ***** :(
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nek mi se napuše kurca svi do jednog - svaki od naših bivših igrača koji pređe u klub koji do pre 2 godine nije postojao jer je bio ugašen!

Frustrirana ciganštura koja mrzi Partizan je dočekala funkciju, pa sad daj pare njegovom raspalom klubu koji u celoj svojoj istoriji ima 2 trofeja.

Ćirić je kao i Šapić - hard kor ciganštura.
Šefik je svoje odigrao, on i nema mnogo ponuda.
Prlainović je cigan, hvala mu za sve, sad nek se tera u 3 pičke materine ako pređe kod njih.
Nikić da pređe kod ovih?
Filipović da pređe kod ovih?

Sve će vam se vratiti!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nije to ljudi moji....nova vlast,Losi bili zuti.E pa evo ih novi tolko ocekivani.Sorry za off.Tek cemo mi Grobari da zakukamo
Tek...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pa sto se tice toga da ce vaterpolo postati amaterski sport to je za nas odlicno, nasi igraci koji su realno najbolji na svetu ce igrati za nase klubove,jer ce razlika u platama kod nas i u inostranstvu biti mala. Sto znaci evrodominacija i za VKP! :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa ako cigani dovedu ne daj Boze i Prlainovica ili Filipovica( mada mislim da nema sanse) mogu i oni mnogo toga da urade u evropi , mozda i vise od nas.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ko jebe cigane! I poturice koje ce preci kod njih... Ako slucajno zagusti, tu je Vladimir Veliki da uskoci u bazen :) I da lepo stanu u red i Prlainovic, Nikic, Radjen pa da mu se fino sagnu! Stoka ciganska!

Zna se ko je institucija u Evropi, i nema tih para od zutih ili pickoustih koje to mogu kupiti...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Срамно да се малтене угашен клуб овако гура! Ко ће нас да погура? Зар нисмо заслужили? Или се прави чувено мало они, мало ми? Када ће се овде, у овој држави добијати по заслугама? У свим спортовима је тако, они ће да упадају у дугове држава да их вади, а ми да вечито будемо на позитивној нули...

А за ове играче, уз сво дужно поштовање и захвалност за то што су урадили , само једно- ко их јебе!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sramota bre , ciganska drzava sad im je odjednom bitan vaterpolo a do juce je bilo ko to jos gleda, PACENICI !!! Ajde jos ih i u rukomet uzdignite svuda im dajte pare U INAT BRE SVE CEMO UZETI OPET !!!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Bez uzrujavanja. Zna se ko je vaterpolo institucija. I ako dođu ova trojica nećemo i mi sedeti skrštenih ruku. Biće sigurno još 2-3 dobra pojačanja.

Ja još odbijam da poverujem da je Nikić između njih i nas izabrao ono zlo :puke
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa sto se tice toga da ce vaterpolo postati amaterski sport to je za nas odlicno, nasi igraci koji su realno najbolji na svetu ce igrati za nase klubove,jer ce razlika u platama kod nas i u inostranstvu biti mala. Sto znaci evrodominacija i za VKP! :)

Upravo tako.
Sećam se početkom osamdesetih reprezentacija na nekom velikom takmičenju, a cela postava u bazenu Partizanova.
Kako sam samo bio ponosan kada je komentator to napomenuo.

Nemam ja ništa protiv toga da vaterpolo postane amaterski sport, uostalom najveće uspehe smo ostvarili pre nego što je ovaj sport komercijalizovan.
Naša deca da igraju godinama za naš klub, automatska garancija velikih upeha i brojnih Evropskih trofeja.

Žuborili su cigani i početkom devedestih sa onom svinjom Kneževićem, pa je opet propao kao i svaki veštački projekat.
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Bez uzrujavanja. Zna se ko je vaterpolo institucija. I ako dođu ova trojica nećemo i mi sedeti skrštenih ruku. Biće sigurno još 2-3 dobra pojačanja.

Slazem se. Nece nasi sedeti skrstenih ruku i gledati. Verujem da cemo mi opet izaci jaci u sledecoj godini. Oni su samo (jos jedan) vestacki projekat koji ce se brzo raspasti.

Ja još odbijam da poverujem da je Nikić između njih i nas izabrao ono zlo :puke

+1. Radjen i Sefik mi nisu iznenadjenje ali Nikic...:pop Zato ce Prlainovic izabrati nas :D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Када ће се овде, у овој држави добијати по заслугама?
Никада брате, чак штавише ми што смо у неком спорту бољи то се звезди мора више помагати.

-У ватерполу смо освојили Евролигу, титуле се више ни не броје. Помажи циганима да се изједначимо.
-У кошарци одосмо на Ф4. Пумпај паре, фузиониши, отписуј дигове, гради хале да се дигну из мртвих.
Пази, има ту неке логике. Да су помагања пропорционална спортским успесима они би се тотално угасили а ми би ушли у тоталну доминацију (ако од овога може бити већа доминација).
То се неће десити.

Зато јеби га... Остаје нам да вредно радимо и да се надамо да ће им за 15-20 година досадити да бацају паре у звезду... :buhaha
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Rađen je skoro izjavio da ne bi bio problem da zaigra za cigane (a želi da se vrati u Srbiju).
Ćirić je ciganštura u rangu Šapića.
Šefik ne može da bira mnogo.
Prlainovi je cigan.

Ali Filip i Boba... Pa ne mogu da verujem da bi oni otišli tamo!
 
Top