Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Seged pobedio Špadau u gostima i obezbedio prvo mesto u grupi.

Definitivno smo drugi u grupi. Potencijalni protivnici u 1/8 finala Olimpijakos, Breša ili Eger (najverovatnije)
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Timovi koji se mogu dobiti. Samo, morali bi popraviti realizaciju peteraca i što je još važnije igrača više.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Izgubili smo 9-7 od Galatasaraja i to posle odlične prve 1/4 koju smo dobili 4-1. U maloj smo krizi. Sutra žreb za 1/8 finala.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
da, u krizi smo trenutno, sto je normalno za ovaj mladi tim.
bice bolje vremenom
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Ne bi ova utakmica ništa promenila što se plasmana u grupi tiče, ali pobeda bi im vratila sigurnost posle onog poraza u prvenstvu od Radničkog.

Međutim, sve je ovo normalno za ekipu koja raste. Brzo će proći sigurno.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Nadacemo se da ce brzo proci, ali opet, kao i protiv Radnickog, imamo crne minute. U drugom poluvremenu smo dali samo jedan gol a primili pet.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Добише нас Турци, али нема везе, све је било јасно и пре овог кола! Сматрам да имамо шансу за пролазак у 1/4 финале без обзира ко нам буде са друге стране од потенцијалних ривала!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Добише нас Турци, али нема везе, све је било јасно и пре овог кола! Сматрам да имамо шансу за пролазак у 1/4 финале без обзира ко нам буде са друге стране од потенцијалних ривала!

Ova utakmica nije imala nikakve veze, mi smo već prošli, drugi smo, tako da poraz u tom smislu nije bitan. Ipak, očigledno da je ekipa, posle nekih blistavih partija u blagom padu forme, prvo poraz od Radničkog, pa još jedan (Nikić, Korolija i Aksentijević nas "potopili"), sada sledi i derbi za vikend valjda...

Nadam se da momci mogu na F4 Evrolige...

Izvinjavam se zbog duplog posta...

Večeras u Rimu je žreb za 1/4 finale Evrolige, mi kao drugoplasirani iz grupe možemo da se sastnemo sa tri tima koji su bili trećeplasirani u svojim grupama, a to su Eger, Olimpijakos i Breša, dok ne možemo igrati protiv Galatasaraja, pošto smo bili zajedno u grupi...
 
Последња измена од уредника:

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Čekam žreb kao zapeta puška. Rekla sam već, ko god bude, nije nepobediv. Mogu momci mnogo, samo ih ne treba pritiskati previše.

P.S.
Drugari, zna li neko šta je sa sajtom kluba?
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Има ли неко линк жреба (ако уопште постоји)?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ajd da ne čekate više:

Igramo protiv Breše. :)
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ima li neko info o bresi kakvi su oni?
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Taman sam i ja htela da objavim sa kim igramo. Breša je u dobroj formi trenutno, sudeći po rezultatima.

Nadali smo se Egeru ili Olimpijakosu, a eto ni jedni ni drugi sa nama ne igraju.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Breša jedva dobila Vojvodinu, tužna ekipa. Dobar žreb za nas.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja sam se nadao da ćemo izbeći cigane iz Grčke, da ne bi dolazilo do mogućnosti incidenata sa domaćim ciganima. Oba ostala kluba mi se čini kao da možemo da igramo sa njima. Bitno je podržati vaterpoliste, pre svega.

Kad smo kod toga, da krenemo redom, jel se zna u koliko sati igramo sa bvkczvet u subotu?
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Incidenti sa domaćim ciganima nam ne trebaju nikako. Mi bi ispali krivi za njih, kako god da se pogleda.

Što se tiče rasporeda utakmice sa veterinarima, ne znam ni ja u koliko je sati. Mrtvi VSS nije objavio vreme igranja.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
bresa je muku mucila sa vojvodinom.
bez obzira sto su prvi u italiji, mi smo bolja ekipa od njih i ocekujem prolaz.
 
Top