Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Разочарање на Бањици, Гробари нису послушали апел клуба

Партизан грца у финансијским проблемима, па је пред дерби са Црвеном звездом позвао навијаче да дођу на меч и куповином улазнице (500 динара) мало помогну клубу да изађе из кризе.
(ФОТО: Журнал)
Трибине Бањице су још једном биле полупразне. Апел црно-белих није наишао на одјек. Изгледа да нема пуно оних јкоје интересује трофејни клуб.
С друге стране и у случају да је све идеално, меч између Партизана, седмоструког, и Звезде, садашњег првака Европе, је заслужио већу пажњу од оне коју је добио у суботу.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sramota, pre svega za Beogradjane kojima je blizu da odu i pomognu klubu ali eto nisu otisli jer im je mozda ovo nebitan sport ili sta ti ja znam. O organizovanim navijacima tek ne bi, ne secam se kad su poslednji put otisli da podrze ove momke. Ne zasluzujemo ovakav klub kao sto je Vk Partizan ...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Мртим то кад неко каже срамота за Београђане, срамота за све Партизановце и Гробаре и свих нас који само лелемудимо јер кад се може против Реала, Уникахе, ЦСКА, Арсенала да се напуне трибине од по 20-30 иљада људи просто је немогуће да то буду само навијачи из Београда а кад наш ВК игра са неком тамо Брешом, звездом, радничким, Реком буде једва 500 људи, значи ни базен од 1500-2000 не може да дође да подржи најтрофејнији екипни клуб.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Rekao sam pre svega za Beogradjane, jer ajde donekle mogu i da razumem neke iz unutrasnjosti koji treba da prevale ko zna koliki put i da puknu dosta vise novca da bi dosli . Slazem se kada mogu na kosarku mogu i na vaterpolo ali to je ono o cemu pricam, mnogima je izgleda vaterpolo nebitan sport pa ako je tako onda posle nemojte kukati sto se gasimo ...
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Kao da poslednjih godina postoji neki precutni bojkot VK od strane organizovanih navijaca. Secamo se da je u EL Banjica nekada znala da bude krcata i trazila se karta vise, kako tada vaterpolo nije bio interesantan sport za pracenje. Ali nezavisno od navijackih grupa, gde su svi oni kojima je Partizan u srcu, sta ih sprecava da izdvoje dva sata vremena i pogledaju utakmicu (pogotovo derbi) jednog od klubova iz Sportskog drustva Partizan.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Vrlo dobro znam da su odredjene "vodje" trazile novac od uprave VK da bi dolazili na utakmice,a VK inace ima para za sve pa mu ostane sa strane tako da baci malo i na "navijace".
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Pa naravno, to mogu da ti potvrde i neki upuceniji od mene ali 99% sam siguran da traze pare za svoju ''podrsku''. :puke
Poslednji put sam sa njima bio protiv Olimpijakosa one sezone kada smo osvojili i tacno se secam da nisi mogao na blagajni da kupis kartu vec je jedan od njih stajao na ulazu i ako ne kupis od njega nisi mogao da udjes...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
I dobro Pero93bgd, kakve to ima veze sa tim što ti nisi došao na utakmicu?
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Pa naravno, to mogu da ti potvrde i neki upuceniji od mene ali 99% sam siguran da traze pare za svoju ''podrsku''. :puke
Poslednji put sam sa njima bio protiv Olimpijakosa one sezone kada smo osvojili i tacno se secam da nisi mogao na blagajni da kupis kartu vec je jedan od njih stajao na ulazu i ako ne kupis od njega nisi mogao da udjes...

Kljucni deo boldovan.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pa to znači da si tada bio sa organizovanim, šta tebe sada sprečava da dođeš i podržiš vaterpoliste?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vaterpolisti Partizana spremaju se za Berlin kao da je sve u redu

sp-vk-partizan_620x0.jpg


Uprkos tome što je crno-belima data nada da će problemi biti rešeni do utorka popodne niko nije načinio nijedan konretan potez. Neizvesnost se nastavlja

VREME curi! Vaterpolisti Partizana Rajfajzen ni juče nisu znali da li u petak putuju u Berlin, gde bi u subotu (19.00) u šestom kolu grupe B Lige šampiona trebalo da igraju sa Špandauom 04! Crno-beli još nisu dobili obećanu pomoć i samo ih još nada drži da neće morati da prekinu da se takmiče sa evropskom elitom.

Beograđani su i pored teške finansijske situacije uspeli da dođu na korak do finalnog turnira, 29-31. maj, u Barseloni.

- Ništa se ne dešava. Videćemo danas-sutra... Nadamo se da ćemo otputovati na megdan Nemcima. Radimo normalno kao da je sve u najboljem redu, pripremamo se za Špandau - oseća se velika zabrinutost u glasu stratega Vladimira Vujasinovića.

Podsetimo da je predsednik kluba Aleksandar Šoštar posle konferencije za medije, na kojoj je najavio da preti opasnost od istupanja iz Lige šampiona, imao sastanak koji mu je dao nadu da će veliki deo problema biti rešen. Međutim, konkretan potez do juče po podne nije povučen, a našem najtrofejnijem klubu i te kako gori pod nogama.

Crno-bele su razočarale i poluprazne tribine na subotnjem derbiju sa Crvenom zvezdom (9:11), kada se na njihov apel nisu odazvali ni navijači.

VK Partizan putuje u Berlin zahvaljujući prijateljima

sp-vk-partizan_620x0.jpg


Beograđani su pozajmili 550.000 dinara da bi "Er Srbiji" platili avionske karte za Nemačku. Srećom, smeštaj je na bazi reciprociteta

[FONT=Courier New, monospace]PRIJATELjI su ponovo priskočili u pomoć. Vaterpolisti Partizana Rajfajzen bi trebalo u petak da otputuju u Berlin, gde će u subotu (19.00) u šestom kolu grupe B Lige šampiona odmeriti snage sa Špandauom. Crno-belima pobeda širom otvara vrata finalnog turnira od 29. do 31. maja u Barseloni.[/FONT]

[FONT=Courier New, monospace]Beograđani su pozajmili 550.000 dinara da bi "Er Srbiji" platili avionske karte za Nemačku. Srećom, smeštaj je na bazi reciprociteta...[/FONT]

[FONT=Courier New, monospace]- Uplatili smo, ali još nismo dobili karte. Očekujem da ćemo putovati, mada još ne znam u kom sastavu. Prijatelji su nam pozajmili novac, ali ne znam dokle će moći ovako. Situacija se nije promenila - ističe direktor crno-belih Mirko Bradajić.[/FONT]

[FONT=Courier New, monospace]Plate ne kasne samo igračima, nego i zaposlenima. Svi su na ivici egzistencije, a crno-beli duguju i za mazut, struju...[/FONT]

[FONT=Courier New, monospace]- Nadamo se da će igrači uspeti da se maksimalno mobilišu. Mnogo su kvalitetni ljudi, verujemo im. A nije im nimalo lako - podvlači Bradajić.[/FONT]

[FONT=Courier New, monospace]Da su makar navijači prošle subote protiv Crvene zvezde napunili Banjicu malo bi se lakše disalo. Da je njih 1.500, a ne 114, kupilo karte, zaradilo bi se 750.000 dinara i Uprava ne bi morala da pozajmljuje pare za avionske karte. Ovako, ostaje nada da će što pre da dobiju neophodnu pomoć, jer sistem može da se raspadne u deliću sekunde. [/FONT]

( Novosti )
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
VATERPOLO: Partizan ide u Berlin!

Autor: Predrag Vujić

Pre tri godine VK Partizan je osvojio sedmu titulu prvaka Evrope u svojoj istoriji. Tri godine posle Rima, VK Partizan je u najtežoj situaciji od osnivanja.
20.02.2014. | 12:43 4






vater-n.jpg
Foto: MN Press
Mladi tim Partizana je na korak od plasmana na završni turnir Lige šampiona. Za to mu je potreban povoljan rezultat protiv Špandaua u Berlinu u 6. kolu B grupe Lige šampiona. Povezane vesti

A tek danas, dakle dva dana pred tu utakmicu, saopšteno je da će Partizan, ipak, otići na put i igrati!
Teško finansijsko stanje u klubu dovelo je u pitanje dalje učešće u Ligi šampiona. Partizan je na "veštačkom disanju" ili "diše na škrge"!
Novac za put u Berlin je obezbeđen u poslednjem trenutku.
"Pozajmili smo pare za avionske karte i u petak ujutro avionom Er Srbije ekipa putuje u Berlin", rekao je direktor Partizana Mirko Bradajić, a na dodatno pitanje ko je pozajmio novac, odgovorio je:
"Mi imamo prijatelje koji su nam izašli u susret i pozajmili nam 550.000 dinara za avionske karte. Postoje ljudi koji ne žele da im se pominje ime, a koji prepoznaju šta Partizan znači i kojima smo mi veoma zahvalni. Verujem da će ekipa pobediti u Berlinu, a mi već imamo pola pobede što ćemo uspeti da otputujemo".
Uprkos tome što igrači nedeljama i mesecima ne dobijaju plate, odnose se prema obavezama profesionalno.
Gotovo je neverovatno i apsurdno da se umesto o sportskom aspektu pred važan duel Lige šampiona priča više o novcu, ali takva je realnost, ne samo VK Partizan. Možda najbolji opis cele situacije dao je kapiten crno-belih Miloš Ćuk. Gotovo dečački je izjavio:
"Cela ekipa je srećna što idemo u Berlin. Cele ove nedelje pokušavamo da izbijemo iz glave sva ova dešavanja i koncentrišemo se na meč sa Nemcima. Mi smo mladi i nije lako sve to zaboraviti, ali probaćemo da u subotu pokažemo šta znamo, i ako budemo igrali kako znamo, pobedićemo".
Upitan šta će reći saigračima kao kapiten i vođa u bazenu neposredno pred utakmicu, Ćuk se nasmejao i odgovorio:
"Nama neka posebna motivacija i ne treba. Prosek tima je 20 godina i svaka ovakva utakmica je za nas veliki događaj i dovoljan motiv".
Trener Vladimir Vujasinović zahvalio se svim igračima na tome što, uprkos užasnoj finansijskoj situaciji, i daje treniraju punom snagom, pokazuju veliku energiju i želju.
"Plate baš mnogo kasne, a to koliko dobijaju na mesečnom nivou zaista nije mnogo. Zamislite kako je kada i to malo ne dobijaju po četiri, pet meseci, ali ta njihova energija sada je glavni pokretač kluba".
Zanimljivo, Vujasinović je otkrio i jednostavan "biznis plan" crno-belih. Očekivalo bi se da će svaka nova utakmica u Ligi šampiona biti dodatna finansijska patnja za Partizan, međutim stvar je mnogo bolja.
"Ako prođemo na završni turnir - zaradićemo. Postoje neka usmena obećanja da se dobija novac za učešće u Ligi šampiona kao i za završni turnir. Dakle, ako odemo na završni turnir neće ništa da nas košta, možemo samo da zaradimo", rekao je Vujasinović.
Upitan da li mu je ikada u karijeri bilo teže nego sada, Vujasinović je odgovorio da je prošao kroz sličnu situaciju u Rimu, kada je klub u jednoj sezoni postao šampion, a potom se ugasio, ali i da je Partizan sasvim druga priča.
"Nisam ponikao u Partizanu, došao sam sa 35 godina i od tada sam ovde. Ja Partizan svrstavam u klub koji je izgradio ovaj sport, uz zagrebačku Mladost, dubrovački Jug, Pro Reko i još neke klubove. Bez njih ovaj sport ne bi izgledao kao što izgleda. Kada se prošle sezone pričalo o tome da će Mladost da se ugasi, isto sam se osećao kao i sada. Svi bismo izgubili ako bi se ugasio neki od klubova koje sam pomenuo", istakao je Vujasinović.
A sada malo o utakmici sa Špandauom...
"Igrački, tehnički i taktički smo bolji od Špandaua, igramo bolje i mnogo smo fizički spremniji. Ako budemo uspeli da spremimo ekipu na pshičkom planu, nećemo imati nikakav problem. Sa velikim optimizmom putujemo u Berlin, želimo pobedu", rekao je trener Partizana.
Utakmica Špandau - Partizan, u okviru 6. kola grupe B Lige šampiona, igra se u subotu od 19 časova u Berlinu.
Mondo Srecno momci. Kupujmo GTR!
 
Последња измена:

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Cela ova situacija mi je žalosna u svakom smislu te reči. Momcima stvarno svaka čast, pa imaju strpljenja. Plata nema, voda hladna i šta ih sve ne snalazi, a oni opet igraju srcem i ginu za boje kluba. Sramota je ljudi za sve nas što je u subotu Banjica bila polu prazna. Mogu samo zamisliti kako su se svi oni osećali kada su videli poluprazne tribine.

Sutra im želim svu sreću,a ista će im i te kako trebati. Nadam se daće barem strim negde biti, pa da gledamo kao ljudi. Mrtvi RTS nek i dalje prenosi evro kup u košarci.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Danas nasi momci igraju portiv Spandaua od 19h . Na zalost nista od prenosa, rts prenosi radnicki u kosarci , pa potom i radnicki u vaterpolu. Srecno crno beli, samo borba pa sta bude !
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Kad bude strimova postavite, a postavicu i ja ako prvi nadjem.
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Za sad ja ni jedan link sa strimom našla nisam, a pola sata do utakmice je još ostalo.:confused
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ne znam šta je ovo?! Pa do malo pre je stajala utakmica i da počinje u 19:30?!?!?!?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Trebala je u 19h da pocne valjda :confused Stojao je i rezultat i sad nema nista ...

Edit: Evo na rts javljaju da smo izgleda izgubili 10:9 i kazu da je sudjenje bilo bas domacinsko ... oce nas danas ove sudije izgleda :(
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Nisam to gledao pa sam trazio okolo i nasao na FB strani Spandau-a.

22 February 2014, Spandau remains in the race for the Final Six

In a very exciting and balanced Champions League match, the water Spandau 04 against Partizan Belgrade sat with 10:9 (3:3, 2:2 2:2;; 3:2) by.

Mateo Cuk caused five seconds left in majority, with his side's lead to 10-9 in the final decision.

The whole team showed an extremely strong combative and playful performance.

Statistic on the part of Spandau were Restovic Marin, Marc Politze, Moritz oiler, Mateo Cuk, Maurice youth and Marko tribe.

Google translate posto njemacki ne znam. Izgleda da je bilo gusto i ne znam u kakvoj smo poziciji nakon ovog poraza. Dobro je da nismo izgubili vecom razlikom nego sto smo ih pobjedili.
 
Top