Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ovo je stvarno velika sramota! Prenose neke gluposti a nece da prenose vaterpolo u kome smo najbolji na svetu...
 

Dr.Hofmann

Guest
Ajmo Grobari podavite ove žabare oped! ma ne čudi me uopšte što neće da nas prenose kada bi nekim čudom neviđenim vk cigan mala uspela da se dočepa lš ne samo da bi prenosili nego bi pravili i specijalne emisije uoči utakmice ali da se ne bavimo njima kompleksi su neizlečivi pa ko ih šljivi Moraće hteli ne hteli da prenose final four gde će nadam se biti i naš vaterpolo gigant Partizan!
 

RocknRolla

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
167
Reaction score
0
Tako je! Ako momci dobiju ovu utakmicu veoma su blizu prolaska dalje. Dobro kaze Udovicic, sudija se treba najvise plasiti.
 

grobar_BN

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2007
Порука
250
Reaction score
0
Локација
Бијељина
Изгубисмо 11:10! јбг идемо даље :napred Partizan

VATERPOLO: Prvi poraz Partizana u Evroligi
Sreda, 19. decembar 2007. 21:52

Vaterpolisti Partizana izgubili su u Napulju od Posilipa 11:10, u utakmici 3. kola grupe D Evrolige. Ovaj neuspeh, prvi u ovogodišnjem ciklusu elitnog takmičenja, medjutim, ne mora da znači ništa pošto naredna dva meča crno-beli igraju na Banjici protiv Breše i Posilipa i ključeve svoje sudbine i dalje drže potpuno u svojim rukama.


Parovi 3. kola:

Grupa A
Sintez Kazanj - Jadran Herceg Novi (u subotu)
Mladost Zagreb - Olimpijakos (u subotu)

Tabela: Mladost 6, Olimpijakos 4, Sintez 1, Jadran 0.

Grupa B
Volgograd - Pro Reko 6:15
Marsej - Primorac Kotor (u subotu)

Tabela: Pro Reko 9 (tri utakmice) , Primorac (2) 3, Volgograd (3) 3, Marsej 0.

Grupa C
Etnikos - Vašaš (u subotu)
Hoved - Jug (u subotu)

Tabela: Jug 6, Honved 4, Vašaš 1, Etnikos 0.

Grupa D
Posilopo - Partizan 11:10
Barseloneta - Breša (u subotu)

Tabela: Partizan (3) 6, Posilipo (3) 6, Barseloneta 3, Breša 0.
МОНДО
 
Последња измена:

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Ne treba uopste ocajaviti zbog ovog poraza od Evropskog sampiona,nego treba dobiti sve tekme do kraja (ukljucujuci i mec protiv Posilipa kuci sa vise od jeda gola) i eto nas na prvom mestu u grupi,sto ce nam doneti odredjene povoljnosti (pre svega mislim na lakseg protivnika i revans kod kuce),pa na final four sto nam bog da........a ja mislim da ce nam dati titulu...
 

djolePFC

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
58
Reaction score
0
Локација
Juzna Tribina
Slazem se sa Martinom. Uopshte se ne treba uzbudjivati... Krivo mi je samo shto 19. januara necu biti u Srbiji, ali dobro najbitnije da crno-beli vec tada obezbede prolaz...
 

vujke

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
154
Reaction score
1
Локација
КосМет
ма опуштено, важно је само кући да удавимо жабаре уз ватрену подршку Гробара и ето нас у ФФ. чекам само опширнији извештај, готово сам сигуран да су судије имале удела у нашем поразу!
 

RocknRolla

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
167
Reaction score
0
Uffff, steta. Vidi se da je bila tesna tekma.
Sta je tu je, nema veze, samo dobiti sve do kraja.
Ako dospemo u F4 bice svega, tu svako svakog moze da pobedi, i nista nije sigurno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Ne treba uopste ocajaviti zbog ovog poraza od Evropskog sampiona,nego treba dobiti sve tekme do kraja (ukljucujuci i mec protiv Posilipa kuci sa vise od jeda gola) i eto nas na prvom mestu u grupi,sto ce nam doneti odredjene povoljnosti (pre svega mislim na lakseg protivnika i revans kod kuce),pa na final four sto nam bog da........a ja mislim da ce nam dati titulu...

ja mislim da je pro reko sampion a ne posilipo


inace steta sto smo izgubili ali nebitno toliko jer cemo kuci pocepati i bresu i posilipo
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Moramo dobiti ove 2 utakmice na Banjici .... Prakticno tu ne sme biti kiksa .pre svega u duelu sa Posilipom , jer je Bresa realno najslabija ekipa u grupi.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Novinarske fantazije ili ... ?

VATERPOLO U "ARENI"?

tackice.gif
Gradski Sekretarijat za sport planira postavljanje bazena u „Beogradskoj areni" i kandidaturu za fajnal-for Evrolige u vaterpolu 2008. Uslov je da se Partizan plasira na F4 i da Barseloneta ispadne
image.jpg

Najveća hala na Balkanu „Beogradska arena" uskoro bi mogla da dobije olimpijski bazen! Kako Press saznaje, ukoliko vaterpolisti Partizana prema očekivanju izbore plasman na fajnal-for Evrolige, gradski sekretarijat za sport planira izgradnju montažnog bazena u cilju dobijanja organizacije tog takmičenja.
Predviđen montažni bazen
Kako saznajemo, „Beogradska arena" je projektovana tako da se na centralnom terenu može izgraditi montažni olimpijski bazen. Takođe, predviđeno je i da ova hala ima stalni pomoćni bazen koji bi se koristio tokom cele godine, ali on još uvek nije izgrađen. Do sada je u „Areni" organizovan veliki broj kulturnih i sportskih manifestacija. Najveći sportski događaji su svakako košarkaški „Dajmond bol" 2004, Evropsko prvenstvo u košarci i odbojci i finalni turnir odbojkaške Svetske lige 2005. godine.

Domaćinstvo ovog turnira već je dobila Barselona, ali prema nekim procenama njihov klub Barseloneta neće uspeti da izbori plasman među četiri ekipe, pa će Katalonci odustati od organizacije. Namera gradskih otaca je da pomognu Partizanu da pred svojim navijačima dođe do titule šampiona Evrope.
- Planiramo da ubacimo bazen u „Arenu", što je davnašnja želja ljudi iz gradske uprave. Pokušaćemo da tako pojačamo kandidaturu Beograda za F4 u vaterpolu 2008. i pomognemo Partizanu da osvoji titulu. Verujemo da će Barselona odustati ako Baresloneta ne prođe i tada bismo bili najozbiljniji kandidati. Mislim da bi to bio pravi spektakl i verujem da se nikad u istoriji vaterpola nije igralo pred toliko gledalaca - kaže izvor Pressa iz gradskog Sekretarijata za sport.
image.jpg

Sada je sve u rukama „delfina" s Banjice, koji moraju da obezbede plasman na F4, što će oni, prema dosadašnjim igrama, sigurno uraditi. Direktor Partizana Darko Udovičić pozdravlja ovu ideju u smatra da bi fajnal-for bio pravi spektakl.
- To je odlična ideja, ali treba ipak sačekati da sportskim putem obezbedimo plasman. Uz obećanje gospodina Kreclovića, gradskog sekretara za sport, kome dajemo punu podršku, mislim da ta ideja nije daleko od realizacije. Želimo da napravimo spektakl u Beogradu pred 15.000 naših navijača, jer vaterpolo to zaslužuje. To bi bila prava promocija našeg sporta, a pred našim navijačima ni osvajanje titule šampiona Evrope ne bi bilo daleko. Ali, kažem, ima još dosta vremena do tada i treba sačekati razvoj situacije - kaže Udovičić.
Press je juče u više navrata pokušao da stupi u kontakt s gradskim sekretarom za sport Goranom Kreclovićem, kako bismo proverili ovu informaciju. Međutim, on se tokom jučerašnjeg dana nije javljao na telefon.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ovo za barselonetu je manje vise istina i danas su pukli od brese a prica se da je partizan bas zbog toga kiksao sa posilipom ... sad te 2 ekipe imaju po 2 pobjede i ocekuje se da oni idu dalje ...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
a šta ako mi ne stignemo do f4:),ode projekat u majčinu.ma divljaju novinari znani i neznani...euforija je čudo.
 

Method Man

Guest
VATERPOLO: Mini ex-YU turnir u Beogradu
Sreda, 16. januar 2008. 17:30

Jak vaterpolo turnir u kojem će učestvovati klubovi nekadašnje zajedničke države biće održan od 22. do 25. januara na Banjici.

Učestvovaće prvak Srbije, Partizan, kao i Crvena zvezda i Vojvodina, crnogorski prvak Primorac, Budvanska rivijera, u kojoj igraju srpski reprezentativci Denis Šefik i Aleksandar Čirić, kao i zagrebačka Mladost.

Turnir se igra po principu svako sa svakim, a trebalo bi da bude otvoren utakmicom Partizan-Crvena zvezda.

Zagrebačka Mladost, Primorac i Partizan igraju Evroligu i ostalim ekipama biće od velikog značaja mečevi sa najjačim timovima regiona.

Posle beogradskog tunira, iste ekipe igraće u istom sastavu i na turniru u Budvi od 7. do 9. marta.

(MONDO)
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.426
Ovo je jedini sport za koji i te kako ima smisla ukljuciti se u regionalno takmicenje, a posebno Partizan, koji jednostavno NEMA protivnika u svojoj ligi da ga pripremi za evropska takmicenja, a ima evropski kvalitet za najveca dostignuca.
Kazem jedini, jer basket nas samo umori pred EL, a podigne kvalitet samo malo, jer su ipak FMP, Hemofarm, pa i zlezda dobri za trening, mada nas KK i nije neka evropska velesila u trenutku, pa da se vadimo samo na nekvalitetno domasno takmicenje. Fudbal s druge strane bi bio jako interesantan, ali po meni incidenti bi bili opasni i neizbezni.
Ali Mladost, Jadran, Jug, pa evo i Primorac i Budvanska rivijera su pozeljni svake nedelje na Banjici.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
netreba nam "jadranska" liga i u vaterpolu...ok ona bi nam dosta pomogla za uigravanje zbog nedoraslih protivnika u domacoj ligi,ali nama su dovoljne i prijateljske sa nekim jakim klubom...netreba nam jadranska liga i u vaterpolu...ja sam veliki protvnik "jadranske" u bilo kom sportu...
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
До сада се показало да је Партизан недостатак адекватних противника у домаћој лиги "амортизовао" заједничким тренинзима и утакмицама са јаким клубовима у региону. Ако је већ тако, онда то не треба мењати.
Заједничко тренирање је једно а уплитање у некакву југоносталгичну творевину је сасвим друго. Категорички сам против било какве регионалне риге а мислим да би смо сви требали да будемо. Кукамо толико на јадранску лигу у кошарци и било би лицемерно прижељкивати да учествујемо у нечему сличном у другим спортовима.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Immortal je teski antijugosloven :D

Naravno ne treba nam nikakva regionalna liga ... Samo koncentrisanje na Evroligu !
 

stef

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
180
Reaction score
0
Локација
uvek uz Partizan!
19.1.2008. PARTIZANOV DAN:
Prvo kosarka sa Slovanom u 17h a onda i novi duel crno belih ajkula sa Posilipom, u 20h!
Vidimo se, ili sto bi pokojni Sloba Novakovic rekao GROBARI zdravo!
 
Top