Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
I ja sam na toj listi i sad mi krivo sto nemam i ja onakav old skul skrin šot :D

Nisam razumio ovo sa članskom kartom i „partizan.net“.
Moze da se bira da bude ime ili „partizan.net“ na karti? Sezonska se moze kupiti i sa tom „partizan.net“?
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.
Za uplate iz Srbije: uplatiš u pošti ili banci prema ovoj uplatnici gde upišeš svoje ime i prezime. Na koji način dobiješ čl.kartu i majicu?

Pošaljemo vam mi na kućnu adresu o vašem trošku ili se dogovorimo ako postoji mogućnost lično da vam uručimo.

Npr kad dolazite na utakmicu, do neke lokacije gde smo mi i slilčno. Moderacija je poprilično fleksibilna :D

Nisam razumio ovo sa članskom kartom i „partizan.net“.
Moze da se bira da bude ime ili „partizan.net“ na karti? Sezonska se moze kupiti i sa tom „partizan.net“?

To ostavljamo vama na izbor. Bilo da vam na članskoj karti piše "partizan.net" ili vaše ime, svaka članska karta je zasebna i ima svoj broj i sa njom bez problema kupujete sezonsku. Obavezno nam naglasite da li želite člansku kartu na vaše ili na ime "partizan.net" u privatnoj poruci.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.823
Локација
JNA
Mozda glupo pitanje, da li iznos moze da se uplati putem m-banking aplikacije na telefonu, ili mora samo preko uplatnice?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Verujem da može i e/m-banking, verujem najjednostavniji način za većinu nas da pošalje donaciju "iz fotelje" :D

Sada kada sam čuo sve detalje, planiram uplate i direktno klubu i naravno preko partizan.net-a, u više navrata do kraja trajanja akcije! ;)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.
Plan nam je sledeći, na kraju dana ćemo objaviti uplate za taj dan i koliko smo novca prikupili

VAŽNO!

Veoma bi ste nam olakšali kad bi ste posle svake uplate poslali poruku nekom od urednika sa iznosom i kojim putem ste uplatili.
Plan nam je da na kraju svakog dana objavimo koliko je novca skupljeno za taj dan i da navedemo "nickove" članova koji su uplatili.
U slučaju da ne želite da vas javno navedemo u objavi OBAVEZNO nam to naglasite u toj privatnoj poruci.
Svakako ćemo svaki pojedinačni iznos koji bude uplaćen navesti na kraju dana, a ako ne želite da se vaše forumsko ime nalazi pored, molim vas da nas o tome obavestite.
Članove koji su danas uplatili, navešćemo sutra na kraju dana, po hronološkom redu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.
Mozda glupo pitanje, da li iznos moze da se uplati putem m-banking aplikacije na telefonu, ili mora samo preko uplatnice?

Ne postoji glupo pitanje, slobodno pitajte sve. Naveo sam ja u prvoj poruci, tj izmenio sam je i svakako ćemo sve bitne informacije vremenom ubacivati u prvu poruku.
Naravno da je moguće uplatiti preko e i m bankinga, način je isti kao i putem opšte uplatnice.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Plan nam je sledeći, na kraju dana ćemo objaviti uplate za taj dan i koliko smo novca prikupili

VAŽNO!

Veoma bi ste nam olakšali kad bi ste posle svake uplate poslali poruku nekom od urednika sa iznosom i kojim putem ste uplatili.
Plan nam je da na kraju svakog dana objavimo koliko je novca skupljeno za taj dan i da navedemo "nickove" članova koji su uplatili.
U slučaju da ne želite da vas javno navedemo u objavi OBAVEZNO nam to naglasite u toj privatnoj poruci.
Svakako ćemo svaki pojedinačni iznos koji bude uplaćen navesti na kraju dana, a ako ne želite da se vaše forumsko ime nalazi pored, molim vas da nas o tome obavestite.
Članove koji su danas uplatili, navešćemo sutra na kraju dana, po hronološkom redu.
Ja planiram dve uplate: jednu za mene a jednu za oca. Planiram da platim preko PayPal-a iako sam u Srbiji. Da li da uplatim dva puta, ili jednom pa da naglasim da je to za dve osobe u poruci?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.545
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Evo šta je dogovoreno sa Klubom.

Partizan.NET principijelno podržava svaku akciju koja može da pomogne KK Partizan. Iako Forum i šire akcije vode pojedinci, uvek se nastupa ispred cele grupe (članova). Ove sezone smo angažovali lične resurse na maksimumu da ispratimo sve što može da donese promociji i pomogne Partizanu i stoga je i ideja da i za donacije nastupimo zajedno.

Oni koji su malo stariji, znaju da smo u dva navrata sponzorisali RK Partizan, da smo sakupljali humanitarne donacije, pomagali vaterpolo i ragbi klub. Nikada to nisu bili neki preveliki iznosi, ali nisu ni bili mali.

Neki od članova Foruma su dali desetine hiljada evra bespovratnih donacija u najtežem vremenu koje je zadesilo KK Partizan. Drugi su nalazili sponzore i sl.

Ne treba ograničavati pomoć, ali preporuka je da svako od članova ko je u mogućnosti, uplati minimum 3.000,00 RSD. Ko može i želi da uplati više, dobrodošao je svakako! Kao i prilikom pomoći RK Partizan, postojaće lista, sa imenima onih koji su donirali (Lični podaci će biti zaštićeni, kao i iznosi, osim ukoliko član ne insistira bilo na jednom ili drugom).

Od kluba ćemo dobiti na raspolaganje članske karte na kojima može da piše pojedinačno ime ili jednostavno Partizan.NET. Takođe, isto važi i za majice. Suštinski, to je sekundarno, ali distribucija majici i članskih karata će biti ili lično ili poštom, što podrazumeva da član sufinansira poštarinu (da bi kompletan iznos išao na račun KK Partizan).

Bilo da se sakupi 50.000 (16 članova) ili 150.000 (50 članova), neće se praviti razlika. Ukoliko iznos bude dovoljno visok, imaćemo priliku da vidimo logo Partizan.NET na parketu što je svakako lepo. Bez obzira što je to simboličan gest. Takođe, svako od članova koji doniraju će dobiti priliku da se upozna sa uredništvom, da se napravi još jača veza između svih i da se u budućnosti formalizuju i druge akcije.

Napominjemo da ne postoji ograničenje u visini donacija. Ako neko može i hoće da uplati više, to je za dobrobit kluba. Ali visina uplate ne menja status bilo koga jer je ideja da se što više pojedinačnih članova uključe i da se na taj način pokaže jedinstvo i snaga ove zajednice.
Imam samo jedno pitanje tj vise mozda kao predlog ako budete jos koji put nesto dogovarali sa klubom. Elem majce su lepa prica nemam nista protiv, medjutim mozda da se predlozi da izmedju 3000 i recimo 5000 ili 6000 ko uplati dobije majcu, a preko 6000 na primer loptu sa potpisima igraca. Mozda ima nekoga ko vise voli tako nesto da ima kao suvenir.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.545
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa dobro ja sam lupio 6 moze da bude al ne mora da znaci, eto nek bude 10k. Mada opet ovo su MP cene racunaj da je u VP bar jos 30/40% posto nize:D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Cilj je da se prikupi sto vise :D da troskovi budu minimalni :D

Ovo tvoje moze za nekoliko najvecih uplata kao suvenir. Direktno sa treninga :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top