Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Sef ne voli pickice u ekipi tako da...manite se Pantica :D


http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/48394/iliev-leonarda-mnogi-zele-cenim-skuletica-i-jovanovica
Он је остао "закопчан" и по питању долазака после прича да је Партизан у преговорима са двојицом повратника Петром Шкулетићем и Марком Јовановићем.

- Веома ценим Шкулетића и Јовановића, волим све наше наше играче. Ипак, то не значи да ће то доћи у Партизан, доста играча ће се провлачити кроз медије, а неко од тих ће вероватно доћи. Свесни смо да откад сам спортски директор Партизана новинари имају мали проценат погођених трансфера - уз осмех је рекао Илиев.
Ako nekog provlace kroz medije racunajte da su male sanse da ce taj igrac doci :)
p.s. Zoranu Tosicu isice ugovor
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Mozda ne izgleda da Tavamba da daje toliki doprinos, meni se cini da daje ogroman pogotovo za nase livade jer ga niko ne moze pomjeriti i obaliti, realizacija ce doci. Za Evropu trebaju brzi i jaki igraci, cim niko ne bude mogao da nas pretrcava i odnosi u duele imamo sanse.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sef ne voli pickice u ekipi tako da...manite se Pantica :D
Au contraire... Marko gotivi Pantića, a i ovaj njega... Zato ako dolazi dobrim delom je i zbog toga što ga "šef" želi!

Mada, ne treba se još zamarati sa tim šbbkbb šemama... Ono što je sigurno je da mi ostajemo bez standardnog štopera i glavni fokus mora biti dostojna zamena... Ako je Ostojić projektovan za produžetak ugovora, samim tim i za jednog od dvojice standardnih štopera (mada i kod njega valja staviti ogradu da nikad nije igrao evropske utakmice) onda nam pored njega treba još jedan koji ima 25-30 godina i donosi odmah iskustvo i kvalitet... Ćirković i Jovanović su OK kao neke backup opcije, eventualno uz njih još neki klinac iz škole koji bi stasavao... Ali nama sad treba neko koga ćemo platiti i znati da to što smo platili i vredi!

Poslednji štoper kog smo uboli, makar dobrim delom je bio Ivanov... I za njega smo platili obeštećenje... Ovi koji se nude i džabaluk su, pa... I to nešto govori o njihovom kvalitetu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mi imamo sidrasa i razbijaca već a to je Tawamba a plus je pokazao da može i u vezi da pomogne tako da Skeleta je suvišan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Mozda ne izgleda da Tavamba da daje toliki doprinos, meni se cini da daje ogroman pogotovo za nase livade jer ga niko ne moze pomjeriti i obaliti, realizacija ce doci. Za Evropu trebaju brzi i jaki igraci, cim niko ne bude mogao da nas pretrcava i odnosi u duele imamo sanse.
Igrac koji poseduje jedan ozbiljan fizicki kvalitet ili vise njih je uvek dobro dosao. Mozda sad zvuci preterano ali ja ne znam koji stoper na planeti moze da (lako) pomeri Tavambu? Sto se te fizicke snage i balansa tice on je TOP igrac. Nikad fizicki jaci fudbaler nije igrao kod nas bar koliko ja pamtim. Pored toga on veoma dobro ume da odlozi loptu, ima miran i tacan pas...uglavnom je daleko od gola kako bi Djurdjevic i Leo imali vise prostora. Njegova uloga u fazi napada je ogromna iako ne postize golove. Kad ne znas sta ces dodas loptu Tavambi pa polako razmislis dok je kod njega bezbedna :)

https://www.youtube.com/watch?v=zskfnsqhmIk

U komentarima, na pitanje "da li se radi nesto po pitanju ostanka kljucnih igraca?" Pantic odgovara:

"Ne radi se, urađeno je, dogovoreno je sa svom trojicom da ostanu do kraja kvalifikacija, pa posle će sami da ostanu ako uđemo u grupu.Što se tiče Škuletića, ja njega kad god sretnem, prvo kažem: Živeo kralj Petar! Tako da što se mene tiče ja sam za, a vidim da i ovi naši nisu daleko."

Ako ovo svoje misljenje temelji na osnovu onoga sto stvarno zna s obzirom da je blizak upravi i Ivici onda mozemo da odahnemo...koliko toliko....
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Škuletić je mnogo bolji igrač od tawambe, tawamba čak ni nema šut glavom, on igra na zemlji a spor je, neće se on nadavati golova
Djole Jovanović će biti ozbiljan golgeter
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Tawamba uopšte ne treba da igra u špicu, bolje malo iza napadača, da navlači na sebe bar dva igrača, odlaže lopte...Šteta što je Đerlek suviše mlad, on bi mogao Lea da menja ako ode.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Dobar je on lik, ali za tu konstituciju slabo igra glavom, a bunarenje može da prođe nekad u našoj ligi, nema brzinu, šut
On bi trebao da živi od golova glavom, a ono što sam video je da ne zna da udari glavom, a trebao bi da dominira u 16
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Škuletić i Tawamba su dva različita tipa igrača. Opet, kad bih birao, izabrao bih prvog. Dolazak Škuletića bi bila ok stvar, ne samo što ga poštujem kao igrača, već i da gledam statistike po forumu, računajući i podatke tipa kojim prstom koje noge Škuletić nikad nije dao gol, a imao je šansi.
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Ajmo ljudi da sacekamo da jos jednom isprskamo prostitutku pa da pricamo o pojacanjima. Treba svi da se fokusiramo na kup, dugo je leto, ima vremena za pojacanja
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Kad se sistem postavi, može i igrač tipa ostojić da da maximum
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Kad nema sistema, moze i igrac kao sto je Bojan Ostojic da tavori po livadama nase lige.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Imam neki info, al kad bih rekao javno ko je, odmah bih ban dobio. Ako neko od admina aminuje, poslacu mu inbox, pa nek vidi sta ce. Ugl, u pitanju su rekonvalescent i jos jedan igrac po meni slican jevtovicu. Figuriraju kao pojacanja, ali ne znam. Vise mi lici na menadzerski dil
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I mene je kao i sve vas iznervirao u najblazu ruku nacin na koji je on otisao, ali ako se da primetiti isto se desilo i sa Zivkovicem i sa Radonjicem. Sto na kraju moze da dovede do zakljucka da nesto nije kako treba. To nesto je odnos kluba prema svoj trojici i prema novim tj promenjenim momentima u svetu fudbala. Ti ljudi nisu bili spremni na novo stanje stvari kada je rec o mladim igracima, tretirali su ih jako lose, a sa druge strane su se nalazili veliki bogati klubovi koji su promenili taktiku i umesto da placaju neka velika obestecenja za klince, davali su im do znanja da ce ih platiti dobrano ako dobiju ciste papire. U takvoj situaciji klinci su stavljeni pred svrsen cin, izbor je bio vise nego lak, kao da biras da li ces zeniti ruznjikavu devojku koje te tretira k'o govno ili jednu od najlepsih zena sveta koja te mazi i pazi.

Izvini, ali ti si na nekim drogama!? Pazi majku mu, tretirali smo ih lose!? Male cigancice othranili, vodili po belom svetu, naucili svemu sto znaju i sta je klub dobio za uzvrat? 0 Evra + 2.5 miliona tuzbu. Divna deca, eto klub ih nije tretirao kako treba... A oni nek nose ciganske kape, nek slusaju svoje ciganske roditelje, nek su im menadzeri neopevane i odvratne cigancine. Ali mi smo sami krivi...

To sto si napisao je bezobrazluk. Zamisli jednog Zdravka Mamica i sta bi im on uradio, na samu pomisao da izvozaju klub na nacin na koji su to uradila doticna trojica... Vec sam rekao odavno da slabije pratim nase igrace kad odu iz Partizana, ako se izuzme Sasa Ilic, ali ovoj trojici zaista zelim da im se stostruko vrati onako kako su se poneli prema klubu. Kad pomislim na Pantica u nasem dresu sa onim debilnim ciganskim izrazom na licu, Stefan "SNS Nine mi je drugar i pokazujem srednji prst navijacima Partizana" Babovic mi deluje kao andjeo Gavrilo.

Mi imamo sidrasa i razbijaca već a to je Tawamba a plus je pokazao da može i u vezi da pomogne tako da Skeleta je suvišan.

Tawamba je dao tri gola. Od toga, jedan na utakmicama B tima i to potpuno slucajan gol. Cak se i ne zna da li ga je on postigao. Slican je bio i onaj gol u rupi, mada za to naklon do poda i zasluzena pesma. Skuletic je dao 25+ golova za godinu dana.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.153
Reaction score
2.096
Локација
u srcu šesnaesterca
Igrac koji poseduje jedan ozbiljan fizicki kvalitet ili vise njih je uvek dobro dosao. Mozda sad zvuci preterano ali ja ne znam koji stoper na planeti moze da (lako) pomeri Tavambu? Sto se te fizicke snage i balansa tice on je TOP igrac. Nikad fizicki jaci fudbaler nije igrao kod nas bar koliko ja pamtim. Pored toga on veoma dobro ume da odlozi loptu, ima miran i tacan pas...uglavnom je daleko od gola kako bi Djurdjevic i Leo imali vise prostora. Njegova uloga u fazi napada je ogromna iako ne postize golove. Kad ne znas sta ces dodas loptu Tavambi pa polako razmislis dok je kod njega bezbedna :)

Izvini, ali Nemanja Tubic je izuo iz kopacki Tawambu na JNA. Sve vazdusne duele je dobio, covek je kao stena, jos je i levonog. Po meni, idalan par sa nizim i brzim Ostojicem. I Grobar do koske. Za Marka Jovanovica igracina ipo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.823
Tubic je potencijalna petarda u Evropi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top