Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Mislim da je ovde najveci problem sto smo svi ocekivali boljeg igraca i jace ime, a dobili smo Djukinu rezervu...Ne znam ja nekako sam uvek voleo kad ih prekrstavamo, al bojim se samo da ovo nije to to ( nemam generalno neko misljenje o njemu kao igracu jer ga nisam puno gledao, ali nekako mi je dovoljno da je Djukina rezerva). A samo jedna stvar, vidim da se poredi sa prelaskom Milka, ali Milko je i to vreme bio brend i igracina, a i presao je direktno iz cigamale sto je na neki nacin uterivanje ciganima, ovaj je za sad u rangu prelaska tipa Djurickovic ili tako nesto...Nije to sto smo hteli, ali videcemo
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ne zna se ko je gori...Ovi što brane pičku cigansku ili ovi što ga napadaju, a ne smeta im naš golman.
E pa ne mogu dvostruki aršini u ovom slučaju.
Možda da je naš golman imao instagram ili ne znam ni ja šta već prije 10 godina svašta bi mogli da nađemo.
A evo ovaj ganci je obrisao naloge, jer ne može da stigne da pobriše sve fotografije cigana i mržnje prema Partizanu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Rekao sam posle odlaska Nikolića da to grobarstvo, pevanje naših pesama, crno-belo srce i te fore, kod mene više ne prolaze. Kad on onako ode i pobegne sto ne bi i drugi. Rekao sam takodje tada da se više ne vezujem za neke ličnosti i igrače/trenere u našem klubu, niti u FK niti u KK! Posle onakvog ciganskog odlaska naših trenera igračima ne mogu da zamerim kad žele da odu. Tako i sad, jebe mi se ko dolazi kod nas, kakav je čovek. To više nije bitno uopšte. Najvažnije mi je da li će pomoći Partizanu! Za Partizan se vezujem, za pojedinca ne! Da li Ožegović nama može pomoći? Moje mišljenje je da da a vreme će pokazati.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Znate ono kad su ustaše i četnici prelazili masovno u partizane, pred kraj 1944. godine. E ti preletači, da bi se dokazali, morali su da izrokaju duplo više svojih bivših saboraca, da bi dobili pravo na partizanske penzije i privilegije posle rata.

Tako i ovaj krembil. Ako hoće da ne bude polivan govnima za vreme svog boravka ovde, neka postigne 25+ golova ove sezone, uključujući i pobedonosne golove u derbiju.

Sve ispod toga, neka se napuši kurca.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako bude ginuo za Partizan, ja ću mu oprostiti.
Ne opraštam ovima koji su odrasli u Partizanu, pa su se ciganisali, Babović, Lola, Neca, da ne pominjem Bosančića, Radonjića, Živkovića.

Taj Ožegović ne može nazad u cigane.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vidite, kad bi mi neko na ulici rekao da sam glodar, izbio bi mu zube.
Sta je drugacije kod ovog mongola?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.418
Reaction score
4.499
Pojacanje je ogavno, malo cigansko govance smrdljivo...
Rezultati ce pokazati koliko je opravdano ali bas i nisu morali da useru ovaj kvalitetan prelazni rok...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Presidente,

Ja sam pre par nedelja otisao sa jednim amerom na privatnu zurku/sedaljku, sve po pozivu naseg bivseg igraca kog svi obozavaju i smatraju ogromnim Grobarom.

Kada smo stigli ja sam bio u soku, kao tvajlat zoun jebote, mesto, vlasnik mesta, najokoreliji cigani, samo su vucko i bogdanov falili. Popio pice i ostavio lika tu. On nije kapirao, kaze "you are all Serbs?!" Hahah

Nisam se uopste razocarao, sto vise upoznajem te bivse igrace i trenere, sve vise vidim koliki su ljudi od krvi i mesa i koliko njima manje znaci Partizan nego obicnom navijacu.

Mozda nisam upravu, ali na njih sam poceo da gledam kao na stative, travu, semafor. Tuzno je ali mislim da ne trebamo verovati u idole.

Takodje ne znaci da treba dovoditi diletante poput ovog mongoloida
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Drugacije je to sto nam ovakav potez ljudi iz kluba nabijaju na nos da mu za to sto je radio, nakon nekog gola u Partizanu jos i aplaudiramo...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ovaj momak je iz Republike Srpske, tako je odgajan i u tom okruzenju je rastao. Gde je zvezda stub srpstva, gde za Partizan igraju siptari a osnovali ga hrvati. Malo je veca lozana, pa ne ume da kontrolise temperament, iako je sigurno i dalje njihov navijac, mislim da je jako ljut na njih i razocaran sto nije dobio sansu. Ubedjen sam da je imao ponudu od nas i njih da bi nasu pre prihvatio, da ima ogromnu zelju da im se osveti.
Mozda gresim.
Igracki on je nesto nalik Djurdjevicu, ali po meni dosta je to manji kvalitet. Ozegovic je malo brzi i hitriji, mozda i borbeniji i mislim da ima malo jaci i bolji sut. Sve ostalo je na Djukinoj strani, pritom je Djuka malo visi, bolji u skoku, bolji s loptim, igri glavom, osecaju za gol, zavrsnici.
Ne bih se zacudio da Ozegovic postugne blizu golova koliko i Djuka, jer nekako iz te borbe i frke cesto ulazi u sanse, ali ih dosta promasuje, tako da me ne bi zacudilo takodje da ostane na jednocifrenom broju golova.
Ono sto je interesantno dve sezone zaredom je bio strelac najlepsih pogodaka lige, u Cacku volejcina sa 30 metara, i u Vojvodini makazice.

Pa ima intervju jula ove godine.. Decko se iskenjao po Partizanu samo tako.. Rek'o je da ima samo jos jedan cilj u karijeri - da slavi titulu sa zvezdom ispred severa, tako da cisto sumnjam da ne bi otisao kod njih da je imao sansu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov
Nije mi jasno kako tvoja udaja sa nekim ko te uvredio ima veze sa dovođenjem nekog igrača koji je kakio po instagramu

Šta vama u svađi kaže vaš prijatelj, komšija, devojka, momak, pa?Svinjo, budalo, pederu, kurvo, bla, bla, bla, pa se opet posle pomire i cmaču ko da ništa nije ni bilo...

Hajde sada slovo po slovo, pa ako ti nije jasno sta je uvreda, onda nista....

Ili tebe mozda on I nije uvredio?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Čekajući ''ispunio sam dječački san'' rečenicu na predstavljanju...:roll:
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
+1 na sve napisano od Tomica, Presidentea i Arsena Vengera.

Zar bi postojala veca radost od one kada bi ovaj idiot zavukao cigansturama u rupi 2 komada? Pa nema vece patnje nego kad im se njihovo dete direktno userava u zivot, kao sto Stojke radi vec duzi niz godina. Zar i Borjan nije grobar koji je prosle godine uleteo na Zvezdinu klupu da im... davao socne izjave za medije o cigansturama, a danas ljubi njihov dres i arlauce ispred njihove tribine.

Problem mi je ovih 300 000 evra +25% od narednog transfera. Da li smo mogli za isti novac dovesti kvalitetnije pojacanje?
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja sam se malo smirio, necu da pljujem Ilieva, o pojacanju nemam sta da kazem. Zanima me samo na predstavljanju, ima li neko od ovih botovskih novinara nesto da pita osim:
"Da li si fizicki spreman?", "Koliko golova ocekujes?"
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.127
Za neke na forumu sam znao da ce pozdraviti dolazak ovog najnizeg oblika zivota kod nas, tipa profesionalizam, dvostruki arsini (Stojke, Uros,...), teren je merilo, bla, bla...ali komentari nekih od kojih to nikad ne bi ocekivao, su me totalno sokirali...
ozegovicu, napusi se kurcine glodarske, govno jedno cigansko!
 

zile vern

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
94
Reaction score
0
Локација
sabac,crno beli grad
Fudbalski gledano, on nije pojačanje za PFC .... Ponovo se ispoljava palanački mentalitet ljudi iz uprave, po principu prvo prodaj igrača pa posle vitlaj zamenu ... Šteta što Kruška ćuti, želeo bih i njega da čujem gde vidi musavca u svojoj formaciji
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
I nemojte da se iznenadite ako Djordje Jovanovic zatrazi da nas napusti vec u sledecem prelaznom roku. Spartak, Borac, bilo gde je bolje, da covek dobije sansu.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da ne trošim mnogo reči o opisu karaktera njihovih navijača a ožegović je klasičan taj tip... Njima kad kažeš "KODEKS" oni misle da je to robna marka, ime šampona, neki fudbalski klub iz Makedonije, ali pravo značenje ne znaju i nikada ga neće znati.
Sećam se kako su ranije pisali ovde da je Stojković pričao kako nikada ne bi razumeo navijače Partizana i Partizan shvatio kao klub da nije došao. Kako drugačije vidi a nikada ne bi tako video te neke stvari, tu razliku. Kako se promenio, prihvatio, video. I priznajem da ga nisam prihvatio lako, tek nakon par meseci...iako sam znao da je odličan golman. Nisam ga voleo pre toga, iako sam znao da će odbraniti onaj penal protiv Nemačke. Nisam ga voleo a sada ga volim. Ne zbog majice, već se promenio i nekako je drugačiji čovek, bliži nama...
To je nešto što je u svima nama ljudima, nešto ljudsko, nešto što daje šansu, nadu, nama i našim protivnicima, da koliko god neko bude bezobrazan i loš uvek možeš da kažeš okej ali on je ipak čovek, svi mi grešimo i ispadamo bezobrazni, ne može sve biti baš onako kako mi zamišljamo.
I to kažeš milion puta, i milion puta ispadaju bezobrazni. Ustvari, karakter tog kluba je u rangu njihovog nadimka. Ljudi kao romi su ljudi a ne cigania taj klub je ciganski klub. Jer eto, imamo Toleta Karadžića, kokeza je grobar, Dule je loš, čović legenda... i opet pomisliš ma dobro bre, čovek je. Ali nikada ti nije jasno čime se "radi"...
Pa, ne znam da li će se ožegović promeniti kao čovek, kao ličnost, postati drugačiji...
Kako god, loš potez Ilieva, imao je navijače na svojoj strani ovim ih je pljunuo.
I nek upamte svi oni koji čitaju a da imaju veze s upravom, kakva je atmosfera na ovom forumu takva je na istoku i zapadu!!! Ne zato što te tribine čini ovaj forum, ovaj forum ima možda 200-300 aktivnih i manje aktivnih članova koji pišu stalno, ali to je uopšte stav svakog racionalnog čoveka... kakav bre ožegović u ovom trenutku alo bre... koliko glup potez... i koliko mi je žao zbog Đoleta Jovanovića, da zbog ovog cigana ne igra... Đole "uinati se" na treninzima i upadaj u prvu postavu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.531
Локација
Македонија
Srecan dan ciganskog mrmota svim glodarima :puke

I onda se pitamo dali zasluzujemo uprave koje jebu i kradu Partizan, dali zasluzujemo ciganskog manijaka av ko nas jebe i gasi sekciju po sekciju.
Pa da itekako zasluzujemo sve sto nam se desava ali daj da popijemo pivo i smirimo se i onako smo samo 2000 na tribinama :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top