Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ali kad čujem "profesionalac"... Tavamba i Everton su profesionalci, kod njih na časove odmah, ovaj nije profesionalac nego prodana...... da ne kažem šta. Mada, čak mi ga je i žao malo, ono nešto što preleteh na brzinu predstavljanje.

Ni ja ga neću vređati više, kad je već tu, mislim da je ok igrač i da nam može doneti nešto kao Đurđević.

I jedva čekam da vidim tog Solomona, ako se već računa na njega kao jednog od četiri stranca, znači da će imati svoju ulogu.

Soumah soumahrum, odličan prelazni rok, jači smo poprilično u odnosu na meč protiv ciganijakosa npr.
Titula ne sme da se izgubi, a pobeda protiv sekte u sledećem derbiju na JNA pod obavezno!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Cigan dosao... Jbg. Ako bude davao golove, pogotovo u Evropi i ciganima ruzna proslost bice oprostena.

Ljudi koji najavljuju vruc docek, zvizdanje i psovanje moraju znati da ce time oslabiti tim, jer ce remetiti vjerovatno prvog spica Partizana...

I meni je mrsko sto je ovakav ganci dosao, ali bih se suzdrzao od iskaljivanja bijesa na njemu kad istrci u nasem dresu...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mi dovodimo ovog...a Hajduk koji je ispao dovodi Almeidu.Ivice,nemoj da se deres nesposobnjakovicu,nego zatvori se u sobu,ugasi svetlo,razmisli 2-3 dana sta si uradio,pa donesi pravu odlku.Evropa puna slobodnih igraca,ovome je ciganin "jagoda"?Nesposoban stvor.Partizan zaradio 20+ miliona,ovaj dovodi nekog Sumu iz Slovacke i Ozegovica iz Srbije.Neverovatno.Ne znam kako je vama,ali ja se bukvalno 2 dana tresem od nervoze.Aj sto je doveo ovog smrada,nego on nije doveo nijedno pravo pojacanje u napadu(Sa Tosicem nema veze nikakve)..Prodao 7 igraca-CEO TIM.A govori da je "sacuvao CEO TIM".Pa gde su ti pare???Gde ti je sacuvani tim???Jos urla danas na presu???Bruka .
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Meni je iskreno drago što je Đuka napravio takav rezultat i postao ikona navijača Partizana, stvarno je odigrao vanserijski i postizao fenomenalne golove kad su bili najpotrebniji. Drago mi je zbog njega i sigurno da će mi on biti zvezda vodilja, kako se treba boriti za ovaj grb i dres. Došao sam ovde iz želje da pokažem svima koliko vredim, da igram za Partizan što duže, da slavim svoje golove sa navijačima i da uživam u Beogradu i ovom klubu. Nemam nikakve lične interese da sam došao ovde da bih prebrodio tih pola godine pa otišao u inostranstvo, nego dolazim ovde da ponovim rezultate koje je Partizan ostvario prošle godine i da se dopunimo sa Evropom, da napravimo što bolji rezultat i to će me učiniti najsrećnijim čovekom - rekao je Ožegović.

Evo sav sam se najezio!
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Skoro niko nije srecan sto je ovaj lik dosao, i ne znam sta sad dobijamo vredjanjem, zeljom da mu se polome noge.... nikom ne zelim zlo, pogotovo ne zbog budalastina. Ivicu donekle i mogu da razumem, trudi se on, nekad pogodi, i to bas dobro pogodi a nekad i omane, to je zivot. Nije Ivica SD nekog bogatog, organizovanog uredjenog kluba, pa da moze da zvekne lovu za pravo resenje kad ga pronadje. On je nas ovde, a svi znamo da je Partizan prilika da se dodje do lakog novca, menadzeri, procenti, ludila... preko menadzera mogu da drpaju lovu bez ikakvih posledica. Niko prosle godine nije verovao u titulu, mozda mali broj ljudi, Leonarda smo vec posle par utakmica i celokupnog javasluka, poceli maltene da teramo i da tipujemo, kad ce biti proteran na plazu da igra ko zna gde i ko zna sta, pa nam je doneo titulu, pa je uneo 4 M eur u klub. Da me neko ne shvati pogresno, nisam ja ni pod tackom razno zeleo Ozegovica u Partizanu, ali sad je gotovo, ko zna, mozda se Djole i Solomon nametnu, pa Ozegovic zavrsi na klupi, a Tawamba u rotaciji.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.580
Локација
Brdo Banovo
+1 takodje na jeza stao...
uhvatila me jeza
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Pa dobro....ti njegovi sa severa su sad na jugu...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Partizan ce dobiti svaki derbi ove godine.

Na treninzima uvezbavamo, pola tima Grobari, pola cigani. Podelimo se u dve ekipe I ceraj.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Skoro niko nije srecan sto je ovaj lik dosao, i ne znam sta sad dobijamo vredjanjem, zeljom da mu se polome noge.... nikom ne zelim zlo, pogotovo ne zbog budalastina. Ivicu donekle i mogu da razumem, trudi se on, nekad pogodi, i to bas dobro pogodi a nekad i omane, to je zivot. Nije Ivica SD nekog bogatog, organizovanog uredjenog kluba, pa da moze da zvekne lovu za pravo resenje kad ga pronadje.

AJDE DOSTA VISE.Nosi ga kuci ako ti je dobar,pa ga mazi i pazi.I ti i onaj drugi koji je clan mesec dana,ima 8-9 posta,a trazi gospodin da se banuju svi koji nesto kazu protiv Ivice(i valjda protiv ovog roma).Ej koji bezobrazluk.Ljudi ovde 15 godina provode dane i noci i dodje neko sa 8 pisljivihporuka i TRAZI da se "momentalno" neko banuje.Dobro nije rek'o sekundarno(kao u sekundi,ima i takvih -pismenih).Ma sikter bre.
Prvo u prvi razred,pa drugi....Ali ne,oni odmah pa moderatori.Bezobrazna decurlana.
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
E moj Kapitenu sta si docekao u ovoj, po mnogo cemu, istorijskoj sezoni. Covek ce osvojiti 28. titulu i Kapitenski skromno odgalopirati u besmrtnost, deleci pritom vazduh Zemunela sa ovom moralnom gromadom. Greh je ovo braco grobari, golem greh...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
prelazi rok koji je sad vec iza nas, mozemo oceniti kao zadovoljavajuci, odnosno da isti bude vodilja buducih prelaznih rokova uz naravno odredjene promene u realizaciji istog

doveli smo odlicnog golmana u liku Stojkovica, levog beka sa potencijalom koji nadam se ne moze biti gori od Miletica, celavog Miletica koji je pristojan igrac za nase uslove, Mitrovica koga iskreno nisam gledao sem u FM tako da ne znam sta od njega ocekivati, Pantica smo doveli ne znam iz kog razloga ne vidim sta nam on u ovom trenutku moze ponuditi, sumu od koga ocekujemo mnogo sto njegova transfer cena opravdava, gospodina Zorana Tosica koji ce nam biti srce tima i picku cigansku u napadu kao zamenu za djuku

ono sto ovom timu ne dostaje jeste 8ica I krsten napadac, a nadam se da ce iglica to da dovede u sledecem prelaznom roku, kao i jednog desnog beka obzirom da vulicevicu lagano istice rok trajanja.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
KRAJ PRELAZNOG ROKA! :D

Samo sam čekao da terza mađija dovede Stojiljkovića pa da se ubijem odma'...

Jebote, vidi kako je nama siromasima poslednjih dana, iz sata u sat, kako li je navijačima i upravi klubova koji se gađaju milionima, 80, 100, 130 mil... a mi obaramo rekorde sa 1,65.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
AJDE DOSTA VISE.Nosi ga kuci ako ti je dobar,pa ga mazi i pazi.I ti i onaj drugi koji je clan mesec dana,ima 8-9 posta,a trazi gospodin da se banuju svi koji nesto kazu protiv Ivice(i valjda protiv ovog roma).Ej koji bezobrazluk.Ljudi ovde 15 godina provode dane i noci i dodje neko sa 8 pisljivihporuka i TRAZI da se "momentalno" neko banuje.Dobro nije rek'o sekundarno(kao u sekundi,ima i takvih -pismenih).Ma sikter bre.
Prvo u prvi razred,pa drugi....Ali ne,oni odmah pa moderatori.Bezobrazna decurlana.
Zajebi te seljacke fazone, nosi ga kucije i ta sranja, nit mi je dobart niti sam zeleo da dodje. Seljana dolazi sa one strane brda, histerija, paranoja i slicno. Niti sam trazio da koga banuju niti zelim to. Gde tije provodis dane i noci zabole me patka, kao i za fejsbuk ognjena Ozegovica. To sto si duze na forumu, bia trebalo da znaci da sije neko mudo, ili sta? I tida ces da odredjujes ko je u kom, razeredu, kome je gde mesto. Koje si govedo, tesko, ti bre nekom sikter, kore mrs bre. U pm
 
Последња измена од уредника:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Giller - Ni google translate ovo nije mogao da prevede, aj vidjecu da probam ma Vujakliju, pa ti javljam :confused
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Mislim da ova tema vise uopste nema smisla, nevezano sto je prelazni rok zavrsen. Otisla je diskusija u totalno drugom pravcu, ovo vise ne lici ni na sta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top