Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Nasa fudbalska skola vec skoro deceniju propada, nema ozbiljnog sistemskog rada, jos uvek tu ima nesto da se iskoristi, iskoci poneki talenat, ali generalno losa je selekcija igraca, nema nekog koncepta, koji je prilagodjen modernom fudbalu, i zeljenom stilu igre, kako bi trebalo da igraju seniori......
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Imamo Nemanju Petrovića eno ga kako je agilan i požrtvovan protiv nas.I levi bek i ofanzivan bočni a u nezabroravnj triumfalnoj seriji kod Drule mogao je igrati i desno a i zadnjeg veznog.Miladin Stevanović takođe, 2 pozicije u odbrani može da igra a davno je otišao, pre godinu i po.
Ipak bez zajebancije, priželjkujem Antonia, nekako je sudbinski vezan za našeg sadašnjeg trenera.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Aksentijevic je imao solidnu polusezonu, protiv nas je bio jako dobar dok se nije povredio. Iskreno ne znam da li moze biti pojacanje za nas, ali nije realno ocekivati Rukavinu sada.
Kao i Rukavina ista je situacija sa Sulejmanijem mozda na leto.
Mi godinama govorimo kako se ekipa za leto pravi u januaru, ali nazalost ni to nije realno.
Ne mozemo ocekivati da dodju Rukavina i Sulejmani, kao sto su letos dosli Stojke i Bambi, a oni ne dobijaju redovno platu.
Raca Petrovic je tu najrealnija opcija za sad jer je u pitanju pozajmica.
Prema tome ne treba imati prevelika ocekivanja, sto se dolazaka tice iako se na sva usta najavljuju pojacanja.
Osposobiti Aksentijevica, izmisliti novog Blekija ili Jankovica, pozajmiti Racu, to je nasa realnost, poceli smo da licimo na cigane sa ovim neosnovanim lozenjima.
Sto se odlazaka tice najblizi odlasku je Jankovic, njega mislim da necemo uspeti da zadrzimo.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Giller1984 Nije problem u omladinskoj skoli nego u politici kluba. To je vec 100x ispricana prica.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Aksent je rang Pauljevica, Riste Lakica, Kamberovica.
Bolje Vulicevic da nastavi da se raspada, Celavi da kripi ili Cucin iz Teleoptika nego raspalog Aksenta kombinaciju menadzersku da gledamo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Milenkovic bi bio najvece pojacanje u ovom momentu za Partizan. Od kad je on otisao mi nazad ne mozemo da se sastavimo jer je Ivica doveo poluproizvode da zamijene momka od 18 godina. On i Ostojic su kidali u tandemu.
Bila bi senzacija.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Imamo Nemanju Petrovića eno ga kako je agilan i požrtvovan protiv nas.I levi bek i ofanzivan bočni a u nezabroravnj triumfalnoj seriji kod Drule mogao je igrati i desno a i zadnjeg veznog.Miladin Stevanović takođe, 2 pozicije u odbrani može da igra a davno je otišao, pre godinu i po.
Ipak bez zajebancije, priželjkujem Antonia, nekako je sudbinski vezan za našeg sadašnjeg trenera.

Miladinu je istekao ugovor sa Turcima i trenutno je bez kluba a savrseno se uklapa u filozofiju vracanja nase odbegle dece jer boze moj svaki prelazni rok moramo da vratimo po jednog :D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bavi se eno ga na Filipinima igra. Nego se ja zapitah za drugog Nikolu gde je, Nikolu Gulana :D

Pitanje je u kakvoj je formi sad Milenkovic s'obzirom da nije imao neku veliku minutazu u Fiorentini. Jedino kad bi uspeli pre pocetka priprema da ga dovedemo na pozajmicu da krene na vreme da se uigrava a ne da dodje na kraju pa da se ne daj boze pogubi na prvoj odigranoj utakmici.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Shone najmanja je briga sto nije igrao, pa njega je Tomic sreo na hodniku bez ugovora i zovnuo ga na terening. On u Fiorentini trenira sto je najvaznije. Da ne uporedjujem sta je on za Mitrovica i Celavog Miletica...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad se sjetim kako se pisalo da Milenkovic ne zna trcati itd. A sad...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
689
Reaction score
4.599
Локација
Kosovska Mitrovica
Ako planiraju da vrate Milenkovica, onda mi mogao Miletic da se prekomanduje na beka, pa da on i Vule konkurisu za poziciju desnog beka. A tako bi i ''sprecili'' dolazak Aksentijevica..
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
@Giller1984 Nije problem u omladinskoj skoli nego u politici kluba. To je vec 100x ispricana prica.

Sve je pitanje politike kluba, samo sto moras da imas i koga da gurnes u vatru. Ako su ti klinci inferiorni na seniorskom nivou..... Teleoptik pun klinaca, pa se bori za opstanak. Jbt stvarno, Aksentijevic, Jovancic, Putnicanin, sta je ovo, kosmar.
 
Последња измена:

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.946
Reaction score
7.400
Локација
Banja Luka

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.304
Reaction score
18.728
Локација
Kej Republika
Izmedju Miljkovica i Aksentijevica ja biram Miljkona :)
Cuj Aksentijevic :prekrsti
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Vlazni snovi, Miljkon je standardan u Amkaru iz Perma, sumnjam da bi dosao ovde :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top