Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
I ja bih da Anica igra kod nas,zadnji vezni.EROTICA
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Mogla bi Anica u odbojkašku sekciju,ili na poziciji primača ili dizača.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Treba dovesti levog beka Vojvodine, Antić čini mi se. Najbolji levi bek lige, odličan momak, svaki put maksimalno korektan bio protiv nas. Na JNA je prošle sezone pozdravljao ljude na Istoku kad smo ih dobili. Odličan igrac i mislim nas navijač.
Na njega se treba fokusirati, na jednog-dva špica i centralnog veznog. Ne znam kakav je status Brašanca u Španiji, ako slabo igra/ne igra bilo bi lepo dovesti ga. Može da igra povučeno a zna sa loptom za razliku od Jevtovica i sličnih.
Desnog beka bolje ne dovoditi ako se već razmišlja o Aksentijevicu. Tu može ćelavi Miletic da igra koji takođe može da uskoci i na štopera ali i zadnjeg veznog. A opet mislim da je i taj mučeni Aksentije trenutno bolji od Vulicevica.
Rasterati igrače od kojih nema koristi nikakve, dovesti 2-3 top igrača (špic obavezan) a ostalo da popune naši klinci.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Opa bato,Kurir udara kontru,Švajni na meti Partizana
Televiza presenta,ne propustite......
Pa s obzirom da se ne racuna na Solomona i Monira i da ce Tavambu verovatno da prodaju otvorice se mesta za dva stranca...a taj domaci svabo od 33 god je fizicki spremniji od svih nasih igraca osim od Evertona....o tehnicko-taktickoj obuci i mentalnoj superiornosti ne bih trosio previse reci :)
Sreca da zimski prelazni rok traje krace od letnjeg pa ce brze doci kraj ovim uzaludnim snovima u kojima sanjas Gohua i Svajnija, a na javi samo kosmari u vidu Aksenta i ostale drvenarije....
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jeste svajni Nemac ali veliko je pitanje u kakvoj je formi. Odavno je u onoj američkoj ligi.. ja ga lično nikada ne bi doveo , bolje za tu njegovu platu kupiti nekog perspektivnog igrača do 23,24god koga ćeš nekada moći da prodaš za 2,3mil
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Treba dovesti levog beka Vojvodine, Antić čini mi se. Najbolji levi bek lige, odličan momak, svaki put maksimalno korektan bio protiv nas. Na JNA je prošle sezone pozdravljao ljude na Istoku kad smo ih dobili. Odličan igrac i mislim nas navijač.
Na njega se treba fokusirati, na jednog-dva špica i centralnog veznog. Ne znam kakav je status Brašanca u Španiji, ako slabo igra/ne igra bilo bi lepo dovesti ga. Može da igra povučeno a zna sa loptom za razliku od Jevtovica i sličnih.
Desnog beka bolje ne dovoditi ako se već razmišlja o Aksentijevicu. Tu može ćelavi Miletic da igra koji takođe može da uskoci i na štopera ali i zadnjeg veznog. A opet mislim da je i taj mučeni Aksentije trenutno bolji od Vulicevica.
Rasterati igrače od kojih nema koristi nikakve, dovesti 2-3 top igrača (špic obavezan) a ostalo da popune naši klinci.

Antić jeste dobar bek, najbolji u našoj ligi vjerovatno. Međutim, on je klasičan konvertit. On je bio kapiten naše čuvene 94 generacije. Onda s njim nije potpisan ugovor i on je otišao u zvezdu i govorio kako je to naš najveći klub, bla bla. Pošto tamo nije zapinjao, ide u Nošu i tamo se stvarno dokazao.

Ali ako može da dođe, oprostio bih mu ružnu prošlost.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Citam kako je Tawamba dosegao svoj maximum u nasem dresu pa se prodaje...to je obrazlozenje nekih internet portala, novina kako hocete, mozda cak i citiraju nekog iz kluba, ko zna. Ja evo gledam fudbal decenijama i to sto mi smislimo nema nigdje na svijetu ,takva demagogija, takve gluposti.

Covjek odigrao dobrih 4 mjeseca, postao standardan i vec dosegao svoj maximum po misljenju strucnjaka?! Igracki i finansijski? Mozda neko nije zadovoljan napredovanjem doticnog.
Jesu li Vukotic ili S.Ilic bili dosegli svoj maximum za 6 mjeseci. Gullit u Milanu ili Maradona u Napoliju nakon svojih prvih 5-6 godina tamo?

Kakve gluposti se izmisljaju u srpskim glavama je za antropoligijsku enciklopediju.
Homosapiens Serbius.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mi igraca iz nase lige nema sanse da dovedemo ako nije necija kombinacija.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Pa s obzirom da se ne racuna na Solomona i Monira i da ce Tavambu verovatno da prodaju otvorice se mesta za dva stranca...a taj domaci svabo od 33 god je fizicki spremniji od svih nasih igraca osim od Evertona....o tehnicko-taktickoj obuci i mentalnoj superiornosti ne bih trosio previse reci :)
Sreca da zimski prelazni rok traje krace od letnjeg pa ce brze doci kraj ovim uzaludnim snovima u kojima sanjas Gohua i Svajnija, a na javi samo kosmari u vidu Aksenta i ostale drvenarije....

Швајни због жене може да добије статус домаћег играча. Мислите о томе ...
док траје ова зајебанција, звана прелазни рок
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Prvo Swajni nece doci drugo mogao bi da pomogne samo u 2-3 utakmice, protiv ceha i derbi. Zar stvarno neko misli da bi ostale JSL kaljuze podnijela njegova koljena i tetive. Zadnjih 5 godina je vise povrijedjen nego sto igra. Ako hoce da ostane u kolicima i nepokretan neka potpise.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Citam kako je Tawamba dosegao svoj maximum u nasem dresu pa se prodaje...to je obrazlozenje nekih internet portala, novina kako hocete, mozda cak i citiraju nekog iz kluba, ko zna. Ja evo gledam fudbal decenijama i to sto mi smislimo nema nigdje na svijetu ,takva demagogija, takve gluposti.

Covjek odigrao dobrih 4 mjeseca, postao standardan i vec dosegao svoj maximum po misljenju strucnjaka?! Igracki i finansijski? Mozda neko nije zadovoljan napredovanjem doticnog.
Jesu li Vukotic ili S.Ilic bili dosegli svoj maximum za 6 mjeseci. Gullit u Milanu ili Maradona u Napoliju nakon svojih prvih 5-6 godina tamo?

Kakve gluposti se izmisljaju u srpskim glavama je za antropoligijsku enciklopediju.
Homosapiens Serbius.

Ништа паметније нисам прочитао до овог уписа.
Стварно шта се може чути као некакав сувисли закључак. Достигао максимум за пола године, дај да га моментално продамо, јер сад нема куд него назад ка минимуму. Каква процена, која логика?
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ista ona logika koja je rekla da nam Abubakar ne treba jer je prebrz za nasu ligu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.917
Da, da, to je bio najidiotskiji izgovor za prodaju nekog igraca! Mada i ovo sa Tavambom moze da parira po idiotizmu. Oni su kao enciklopedija izgovora. Trebali bi da naprave Agenciju za odlicne izgovore, a da se reklamiraju nesto tipa:"ponestalo vam je dobrih izgovora? Morate da slazete a da vasi ne posumnjaju? Trazite kvalitetne izgovore? Na pravom ste mestu, sa nama nema glavobolje, najbolji izgovori koje mozete da zamislite! Dodjite, cekamo vas!"
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Ista ona logika koja je rekla da nam Abubakar ne treba jer je prebrz za nasu ligu.

Ili recimo kad je nas vizionar od SD-a rekao da je Filip Knezevic prebrz za Partizan. Samo spiniju zatupljenu masu i to je to. :banghead Inace, evo i Mondo pise za Svajnija. Daleko bilo. Toliko o ozbiljnom novinarstvu u Srbiji. :prekrsti
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Hm... Mondo, od Telekoma, sponzora cigana u svakom sportu, da imaju pljuvanje u dalj bili bi im sponzori. Od mene odavno nemaju ni klik, a predlog za sve nas ovdje je da sve vijesti kopirate da ne odlazimo na njihove sajtove i time dajemo na znacaju.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.420
Reaction score
10.517
Локација
okupirana Srbija
Ne bih se iznenadio da Karamba naprasno postane ''nezadovoljan'', pa moraju da ga prodaju.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Gledao sam Bastijana uživo par puta ove godine. Majstor ove igre ali fizički na nekom polu-amterskom nivou.
MLS liga je idealna za njega. Tu su kontakt i duel igra misaone imenice.

Naravno sve ovo pišem iako neće doći. Nego eto čisto malo da ubijamo vreme u ovoj zimskoj dokolici. :)

Ima li koga da nam pokupi Jevtovica, Kljajića i kosatog Miletu? Ajde nek se javi neko, dajemo ih povoljno baš.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top