Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
slatko sam mu pozdravio familiju onomad u lucanima.
i dvoglavi je bio tu kao svedok.
pantic govance cigansko nezahvalno,
djukicu i ivice ne navlacite gnev navijaca bez potrebe!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ovo je sjajno. Do sada nijedno ime osim Jovicica iz Amkara nije procurelo. Sto bi preCednik Djuric rekao "sve su to kafanske priče" :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.923
Ја сам за то да се мали дегенерик пантић доведе и да се пошаље у Телеоптик са посебним режимом тренинга у пет ујутру и иза поноћи, да чисти клозете, копа бусење, скупља лопте, чисти копачке нашим клинцима (ако му дозволе)... Само под тим условима вратити смрада у клуб. Једна од одвратнијих , ако не и најодвратнија њушка која је битисала код нас.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sto je najgore, ja sam tog nesretnog pantica najvise pljuvao ovde..a sad mi ga iskreno I zao pomalo...decko je postao svestan koliko mu se tatko usrao u karijeru da bi svoju alavu neostvarenu matoru guzicu zadovoljio. Ostao bez svetskog zlata, ukanalio karijeru....debil
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Upravo to, mali je skontao da je pojeo kamion govana. Za razliku od fana Djanija, on jos dodje kao suvo zlato.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Jel bese prica, samo inostranstvo ga zanima, slikao se lik u dresu celsija i oma naslovi u cigansportu i ruznalu.
Sto dalje i ti i andrija zivkovic, nemoj da mi baksuzirate klub.
 

VolimPartizan1

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
37
Reaction score
1
Ja mislim da se previse prica o Panticu... Mislim da je to patka, lupa mocart isto kao i za racu... Nemaju informacija, pa izmisljaju. Jedino mislim da je ozbiljno za onog malog brazilca Matheus Leonarda.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Mislim da bi trebalo dovesti Djurica iz Cuke. Sa Ostojom je igrao kao car prosle godine. Inace poznajem decka, spreman je kao zver, jeste bio kapiten omladinaca komsinice ali su ga ispalili za ugovor... zaboravio bi ruznu proslost lagano. Zanimljivo, on za Radonjica kaze da je najbolji igrac sa (ili protiv) koga je igrao, nemoguc za cuvanje ali ozbiljna dileja.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Mateusinjo mi deluje super, ali samo ako bismo ga potpisali na duze...Ima potencijal da postane odlican igrac, ali nije pojacanje za pohod na Evropu...Mora da poradi jos na fizikalijama, trenutno deluje kao Plavsic...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Uvek sam voleo da pisem gramaticki ispravno, tako da se nadam da ce mi oprostiti :D Ali, cisto da se zna, ime ovih sa druge strane brda nikad ne bih napisao velikim slovima...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Šta igra ovaj mali, neku ligu sa utakmicama bez publike?
Ja tu ne vidim ništa, ali ok, ako misle da je potencijal, pa da potpiše na 5 godina, ali ovo nije pojačanje.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ispadanje od Zaglebja.
Remi protiv Bačke, poraz od Vojvodine i Spartaka.
Kradja protiv Kruševca ali ipak naša pobeda 3-2.
Priznat gol ciganima iz gol auta. Novinari, spinovanje - Đurđević dao gol rukom.
Protiv Vojvodine 2-0 i 2-3 za cigane.
vučić dobija izbore.
Prvenstvo i njihovi penali.
Kruševac i penal za cigane.
Naše razbijanje cigana u derbiju.
Voždovac dobija cigane.
Naša titula.
Uzimamo i kup.
Dupla kruna.
Veliko slavlje onda odlazak Marka ali onda i dolazak Đukića.

Mislim da nakon ovakve sezone svi navijači Partizana treba da predahnu, i maksimalno distanciraju sebe od nervoze.
Previše energije je utrošeno na podele, nervoze zbog Miljkovićevih grešaka, Babovićevih bravura, Jovančićevih polušansi i šansi, prečki protiv Ludogoreca, Trajkovićevog crvenog, 20 bodova zaostatka prošle sezone, prečke Ninkovića protiv Augzburga i primljenog gola od istih u zadnjem minutu, slučaja Živković i Radonjić i Pantić, pa tu bi Gazda dodao i Škuletićevih promašenih šansi :D, neigranja Fofane, gađanje uprave jajima, smene uprava, raznih igara u tim segmentima...
Dok pokušavam da se prisetim delova iz ranijih sezona, evo naježih se, prođe me nervoza kao da je to sad... onda postanem svestan onog što sam napisao iznad...

Mislim da svaki navijač Partizana treba dati sebi malo oduška :D Opusti se uz pivo naravno, neki ledeni nes coffe ili slično - mada to grobari retko kad konzumiraju :D , šta ko već voli. Uvali se u fotelju, pusti muziku po sopstvenom izboru, uđe na ovaj forum i čita i uživa. Uđe na naš sajt i prati vesti, izveštaje.
Čita moguća pojačanja i uživa. Jer evo, pominje se taj Mateusinjo a nekad se pominjao Cvetković, onaj Ednilson, setite se Fabrisia Dornelasa ili na levom beku Dragana Radosavljevića :D Ne želim da omalovažim momke, ali... setite se kakva je sezona iza FK Partizan i uživajte u ovim trenucima. Moj savet je da ako čitate portale ne dozvolite spin naslovima i tekstovima da vam unište zasluženo uživanje. Uživajte Grobari. Živeli :ziveli
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Ја сам за то да се мали дегенерик пантић доведе и да се пошаље у Телеоптик са посебним режимом тренинга у пет ујутру и иза поноћи, да чисти клозете, копа бусење, скупља лопте, чисти копачке нашим клинцима (ако му дозволе)... Само под тим условима вратити смрада у клуб. Једна од одвратнијих , ако не и најодвратнија њушка која је битисала код нас.

Potpisujem od a do š! Ako, kojim slucajem ovaj ipak dodje, ne znam kako bih mu oprostio ruznu proslost. Bas bi mi ogadio ovaj prelazni rok. Vise bih voleo da predje na kaljenje kod komsinice, nekako mi to prirodno deluje.

Ajmo po tog stopera, nesto sam nestrpljiv :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top