Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Trebalo je da prekomanduju Bogosavca na levo krilo, bio bi sto puta bolji od Mihajlovica. Najjace je kad ona budala Radulovic kaze, posle godinu i po koliko se Mihajlovic raspada, da je to normalno za mlade igrace. Momak je ocigledno rekao sta je imao sto se fudbala tice, tako da slobodno mogu da traze zamenu za njega.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nama trebaju i desni i lijevi bek, to nam je neophodno jer imamo samo po jednog na obije pozicije. I valjao bi nam jos jedan defanzivni vezni, jer u slucaju povrede jednog od dvojice ima da se vatamo za glavu. Takodje, pozicija koja skripi je lijevo krilo jer Leo ide, tu mi imamo Necu i Alena, ali nisam siguran u njihov kvalitet i posvecenost tako da nam tu treba jedan ozbiljan igrac. Ostale pozicije su koliko toliko ok. Dobra stvar je sto prelazni rok traje jos vise od mjesec dana i vidi se da uprava radi u etapama. Za cigane iz pireja cemo imati dosta dobrih 11 igraca, i prolaz nije nemoguc. Bice tesko ali ne i nemoguce. Najvise me brine nas lijevi bek Miletic, jer cigani imaju jednog ozbiljnog desnog beka, preziva se Elabdelau i voli da probija napred. A na desno krilo mogu da rotiraju dobre igrace tipa Marko Marin ili Eljunusi, mozda i Emenike tako da ce lijeva strana da nam skripi plasim se.

Dobrodoslica Sumi, cini mi se da je opasan igrac, manje sebican od Djuke i Lea, voli da se ponudi u igri i pokriva dosta prostora kada se napada, ali kada se branimo nisam siguran u njegovu pozrtvovnost, sve u svemu dobro pojacanje. Kad pogledam sta i kako dovodimo sada i kako je bilo u skorijoj proslosti imam samo reci hvale za Ivicu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
- Leonardo: (na Instagramu) Danas sam prdnuo tri puta...

- Jedna grupa navijača: Sramota, kako se to ponašaš čoveče. Gde je klultura

- druga grupa navijača: Bravo, stomak treba osloboditi naprezanja...

- envajromentalista: Stoko, zagađuješ nam planetu....

JEBO VAS INSTAGRAM!!!!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
А не Газда, тај упрошћен резон је превазиђен. Сада би кренула расправа - како и зашто баш три пута, а не два или пет и коју скривену поруку носе баш три прдежа.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ah nostalgija.Gde je vreme kad su braca Liu i Dziu bili u Partizan.Verujem da je i njima bilo tesko da su bili dijabole,ali osim njihove partije u NR Kini niko drug nije znao kako im je.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kada se dobro zna, da je ustaljena praksa, da svaki Brazilac koji prelazi u Al Ahli, svakog 21. 7. prdne tri puta.
Pustite coveka, da ako je u mogucnosti spakuje neki komad Grckoj ciganki, pa ako je bas namerio da ide, neka mu je srecan put.

Stopera i levog beka vise niko i ne pominje,znaci idemo sa ovim sto imamo pa kako nam bude.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jasno je da ide, i neka ide, jer ovo sve nije primjereno klubu kakav je Partizan, to njegovo ponasanje.

Upravo tako neka ide, ali bez kukanja na nas i hvaljenja da odlazi. Odradi bato posao do kraja savesno i posteno i idi kao sto vecina ljudi i odradi kada odlazi iz jednog u drugi klub.

Na pocetku sam iskreno verovao da je momak u pravu i da uprava pokusava da ga izigra, kako je vreme odmicalo shvatio sam kao i vecina ovde da se ponasa kao razmazeno dete kad mu ne das zvecku.

Ne bi me cudilo koliko je labilan da ako prodjemo grke ostane da se bori za LS.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Umesto da pozovu agenta Andraza Strune i dogovore se sve oni mrse muda. I proslog leta se samo govorilo o njemu, kontakta uopste nije ni bilo. Decko zavrsio u skotskom Heartsu i odigrao dobru polusezonu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Ah nostalgija.Gde je vreme kad su braca Liu i Dziu bili u Partizan.Verujem da je i njima bilo tesko da su bili dijabole,ali osim njihove partije u NR Kini niko drug nije znao kako im je.
Nostalgija, nostalgija, nego šta, jakako... Lepa vremena...
I posle neko da kaže da sam ja drug Jugonostalgičar...Jugokomunističar...eee, kad se samo ono setim, kad smo svi bili (kao) drugovi, a živeli k'o gospoda...a za naš Partizan navijalo milijardu (zbog drugova Đ simplified Chinese: 贾秀全; traditional Chinese: 賈秀全; pinyin: Jiǎ Xiùquán i L Chinese: 柳海光; pinyin: Liǔ Hǎiguāng ) i kusur (od nekoliko miliona YU) drugova navijača...
E moj druže Srna...
Bilo pa prošlo...ali uzdam se u to da ipak jedan tandem Ђ (момак из Србије) i L (momak iz Brazila) i dalje imamo, plus naš novopridošli brat prijatelj i drug S iz prijateljske nam, nesvrstane i nikad više porobljene Gvineje...

Đu-Le-Suma partija, crno-bela Armija! :šal
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Nostalgija, nostalgija, nego šta, jakako... Lepa vremena...
plus naš novopridošli brat prijatelj i drug S iz prijateljske nam, nesvrstane i nikad više porobljene Gvineje...
Đu-Le-Suma partija, crno-bela Armija! :šal

Najveća srednja škola u Gvineji se zove Josip Broz Tito, izgradjena našim vrednim neimarskim rukama.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Trebalo je da prekomanduju Bogosavca na levo krilo, bio bi sto puta bolji od Mihajlovica. Najjace je kad ona budala Radulovic kaze, posle godinu i po koliko se Mihajlovic raspada, da je to normalno za mlade igrace. Momak je ocigledno rekao sta je imao sto se fudbala tice, tako da slobodno mogu da traze zamenu za njega.
Ja se i dalje nadam da ce Djukic da uvidi da je El Monir rodjen za poziciju ofanzivnog krilnog igraca. Hitar, brze noge, odlicna kontrola lopte....osecam da bi probijao samo tako. Za Mihajlovica je Rijad Marez licno nije Monir za beka u derbiju je imao par amaterskih poteza u fazi defanzive.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Sreća pa Miletić nema po par amaterskih reakcija u defanzivi na svakoj utakmici...

Sa Monirom na beku bi bar napred bili opasni - prošao bi po koji centaršut, palo bi neko probijanje, skinuo bi pritisak sa Lea koji ne bi mogao svaki put da bude udvojen, nekad te nekad bi izneo loptu (kao što je radio na tom derbiju), doneo bi određenu drskost i drčnost (fudbalsku)... dok sa Miletićem od toga nemamo ništa, plus je takođe jedno veliko ništa u odbrani.
Ne znam da li je neko primetio (jer se na forumu to nije pominjalo), ali Miletić je na početku utakmice protiv Budućnosti napakov'o gol protivniku, kada im je bukvalno servirao loptu na 12-13 metara od gola, malo iskosa (intervencija blizu golaut linije, "ispucava" i šalje loptu tačno na nogu protivniku unutar našeg šesnaesterca), sreća pa ovi ne znaju, inače bi bilo veselo da su poveli u prvih 10-15 minuta.
Ono gubljenje na derbiju kad je Ruizu ostavio 20 metara u zonu od 30-ak metara od našeg gola (iz te akcije smo i primili gol nakon Ruzivog centaršuta), pa onda ona bravurozna intervencija kod gola u Nišu...
Bukvalno svaku utakmicu napravi kardinalnu grešku, samo što to amateri po našoj ligi (i Budućnost) nisu znali da koriste.

Jedino kvalitetno kod Miletića (za naše uslove) je kondicija, ostatak njegovih kvaliteta je jedno veliko ništa i zaista mi nije jasno šta on radi u startnoj postavi Partizana.
Za rotaciju - da odigra utakmicu u kupu, nekad u ligi, da uskoči ako se neko povredi... može, ali da bude prvi bek, igrač koji će za 3 dana čuvati Fortunisa, a za mesec i po dana neko krilo kalibra LŠ - nije nikako.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Istina je da je Miletić tempirana bomba i da nam je pozicija lijevog beka u ovom trenutku najkritičnija. To su sigurno i ovi iz Pireja zapazili, nisu slijepci. Bezuslovno bih počeo El Munira u utorak.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
El Monir je jos veca rupa pozadi od Miletica iako je napred za razliku od Miletica neuporedivo korisniji. Treba ici napred i ne obazirati se jer nam najveca snaga lezi u napadu. 4-2, 3-1, 5-3, 2-1, 3-2...nebitno, samo da ih pobedimo.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja bih pustio Lea, jer samo mozemo da se opecemo dobro o njega ako ostane do kraja kvalifikacija.

Prvo igrace verovatno preko one stvari, drugo on je otisao danas u Brazil i opet ce da se usvinji, pa ce taman doc u formu pred kraj jula.

Tomic je bio prepotentan i zato ga je ekipa bojkotovala.

@natam navam

Upravo to, pustio je muda bez pokrica.

Sa Leom nadam se da su seli i lepo popricali da vide sta on zeli. Ako on zeli sad da ide, ne razmisljati mnogo i pustiti ga. Vise stete ce doneti neko prolongiranje odlaska nego koristi, do sada smo se X puta opekli tako.

To ostajanje do kraja kvalifikacija je jedna od većih gluposti koje postoje. To nikad ne izađe na dobro. Nek prodaju što pre sve što misle da prodaju, pa da vidimo na čemu smo.

I ja sam mišljenja da bi Lea trebalo odma prodati,mnogo nezgodnu narav ima a i sebičan je brate mili,a tek ono šutanje lopte posle prekidanja igre u finalu kupa gde već ima žuti karton i trebao je crveni da popije to da ne komentarišem,j.... sam mu sve živo...

Ne tako davno......
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
najkasnije SADA da je uprava pametna pa da ponudi Leonardu (kada mu vec lizu jaja celo vreme) jos jedno 300.000 godisnje dodatno uz sadasnja primanja, resimo problem i svi srecni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top