Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Hehe, ne bi ja ni pisao o tome da ne pisu ljudi svasta ovde, pdv se ne obracunava niti iskazuje nau fakturama koje idu van zemlje. Toliko od mene na ovu temu, a vi ako ne verujete, imate privredni savetnik, praksu, paragraf.. nadjite pa me demantujte
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Jbt sta je juce i danas sa dobrim vestima...Jos i Cirko ako ode znaci da stvarno dovodimo stopera.Samo rokaj Ivice :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Toliko o zavrsenom Antonovu...jos da se oglasi zavrseni Tosic.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ekipa sastavljena od igraca sa kojima Ivica trenutno pregovara:
Golman za sad nista
S. Mitrovic M. Mitrovic Rajkovic Antonov
Raca
Tosic Sulejmani Kalu
Stojiljkovic. Krkic
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Mozda je sebicno od mene posle svega sto je Djuka uradio,ali je se potajno nadam,da mu se izjalovi transfer ili eventualno ne uspe da se zavrsi papirologija pa ostane kod nas do kraja polusezone :D
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Smanjite ocekivanja, tako ce vam biti lakse kad shvatite da pojacanja nema.

Ko da je prvi prelazni rok, pa nas popale, a onda ne bude nista. Ocito smo prespavali prethodnih dvadeset prelaznih rokova.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Valjda da se vise ne stoji oko ulaza i izlaza na tribine. Nonstop nas kaznjava UEFA radi toga i jedan od glavnih primjedbi oko organizaciji meceva. Kako ce izgledati tacno bog zna

Jeste off, ali posto je prokomentarisao neko... Ne radi se o ovome... To su rekli da ce pokusati da rese onako kako je resio Olympiacos. Misle na kapije za ulaz na stadion, koje su sada manje vise montazne i prilicno nebezbedne, a uz to zahtevaju gomilu redara i policije.

Na vecini evropskih stadiona, postoje one rotirajuce kapije koje propustaju samo jednu osobu. Verovatno se radi o tome, plus nekom sistemu za bar kod citace, pa da se ulazi tako sto bi sam skenirao ulaznicu.

Naravno, pitanje je da li to sve kosta pola miliona i da li nam treba takva investicija na stadionu koji je star 70+ godina, ali kad se vec ima za Kalua, Tosica i SNS, sto da ne...
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Realnost je Tosic,Mitrovic iz Turske,i neki crnac spic,ne nesto preterano zvucan..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Stojance burazeru sad je drugo vreme,imate lezbo premijerku,zvezdana usla u LE,menjamo se,sledimo tokove.ZIVEO PARTIZAN
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Jeste off, ali posto je prokomentarisao neko... Ne radi se o ovome... To su rekli da ce pokusati da rese onako kako je resio Olympiacos. Misle na kapije za ulaz na stadion, koje su sada manje vise montazne i prilicno nebezbedne, a uz to zahtevaju gomilu redara i policije.

Na vecini evropskih stadiona, postoje one rotirajuce kapije koje propustaju samo jednu osobu. Verovatno se radi o tome, plus nekom sistemu za bar kod citace, pa da se ulazi tako sto bi sam skenirao ulaznicu.

Naravno, pitanje je da li to sve kosta pola miliona i da li nam treba takva investicija na stadionu koji je star 70+ godina, ali kad se vec ima za Kalua, Tosica i SNS, sto da ne...

Ovo vec zvuci realnije. Ograda ne bi imala smisla jer su ne tako davno sjekli one na istoku i zapadu da budu nize. A nesto mi se cini da je neko i pisao u onoj kazni da nam zamjeraju sto nemamo te elektricne brojace navijaca...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Не знам да ли неозбиљније изгледа да толики број људи буде "упућен" у активности клуба око довођења играча или поверовати да неко ко је ишао на олимпијакос са Кљајићем и Ћирковићем, свесно дижући руке од ЛШ, сада мртав хладан доводи Калуа и Кркића?
Свестан сам да смо жељни добрих вести и поступака који су на добробит клуба, али не би лоше чинило да пишемо озбиљно, разложно и на чињеницама утемељено, а еуфорију оставимо за онда кад се и деси разлог наше еуфоричности.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top