Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.109
Uh, uh, uh...Ako su oni srecni i mi smo...pretera ga prijatelju.
Ivica je nakon nekih poraza i kikseva govorio kako je to normalno, pa cak i onda kad na poluvremenu vodis 2:0, pa na kraju izgubis, i to kad igrac zbog koga umalo nije samarao novinare zbog "skakljivih" pitanja o navijackoj obojenosti, napravi NAMERAN penal igrajuci rukom u zivom zidu, a kasnije se praveci lud, kao nije igrao rukom...
Djukic je nakon svih mrcvarenja govorio kako nema sta da zameri igracima, i cak delovao kao da mu nije stalo.
Dakle, bilo je trenutaka kada sam ja, kao navijac, hteo da puknem od muke, iako njih dvojica nisu bili nezadovoljni.
Po pitanju Partizana, bar ja, i njih dvojica, imamo razlicite kriterijume zadovoljstva igrom i rezultatom.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.109
U pravu si Doktore...mada, ja, ti i slicni "ludaci" kao mi, od Partizana imamo samo jednu korist - emocionalnu. Vise od toga nam ne treba.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.634
Reaction score
8.521
Локација
Македонија
Španski mediji: Partizan krenuo po Dražića!

http://mondo.rs/a1068829/Sport/Fudbal/Dejan-Drazic-mozda-dolazi-u-FK-Partizan.html

Lokalni list iz Viga prenosi da je Partizan (ponovo) zainteresovan za dovođenje fudbalera Selte Dejana Dražića.

Isti izvor prenosi da je Dražić letos bio na korak od prelaska u Partizan, ali da je španski klub stopirao transfer iako tokom ove jeseni on nije zabeležio nijedan nastup za prvi tim. Dražić je igrao za "B" ekipu i na 19 mečeva postigao 4 gola.

Navodno, Selta ne bi prihvatila sumu manju od 500.000 evra za transfer ovog ofanzivnog fudbalera, što je polovina sume za koju ga je dovela iz OFK Beograda.

Dražić sa Seltom ima ugovor do 2020. godine
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Oplenac

Pustite vi to sto Iliev i Djukic pricaju javno.

Djukic nakon zadnjeg poraza na onoj blatusi, takodje je na tv rekao da igracima nista ne zamera, a, par minuta nakon toga je polomio prste u svlacionici, lupajuci na sto dok se drao igracima.

Super za Drazica, ima sve sto Jankovic ima, plus je mnogo veci radnik od njega.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dejan Drazic ostao zapamcen po frizuri i nadimku srspki el saravi. Pored toga pokazao nadprosjecan kvalitet za JSL i odredjeni potencijal. Mislim da bi bio ok pojacanje. Igrac u kojeg bi vrijedilo uloziti.

@vukMKD a daj zafrkavas priznaj :D
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Svakako svedok nisam bio :D

Procitao sam na jednom portalu par dana kasnije, kao saznali su pravi razlog zbog cega Djukic nosi taj gips.

Sad, da li je to tacno ili ne, ne mogu da tvrdim, ali siguran sam da igracima ne kaze isto ono sto kaze medijama. Nije pedagoski.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sulejmani,drazic,ostanak evertona, gohua i normalan levi bek i stoper, uvodjenje luke cucina polako na desnog beka i bog da nas vidi.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Taj Dražić mi se baš svideo dok je igrao za OFK protiv nas i čerge. Još "naše dete"...
Jel' on beše nije slavio gol protiv nas, tačnije kao izvinio se jugu... Znam da je prošao našu školu.
Sad vidim, do 2013. je bio kod nas. Koji su to majmuni, da ga ispuste, pa sad treba da ga plaćamo 500k posle 4 godine...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Drazic je odlican igrac, vrlo brz i opasan po bokovima, takav tip igraca Partizan trenutno nema. U OFK Beogradu je bio odlican u tandemu sa Aleksandrom Cavricem, koji sada igra odlicno u Slovanu iz Bratislave.

Ako je iole na onom nivou od pre 3-4 godine, bice pojacanje za Partizan. Mlad je igrac, investicija od pola miliona evra nije velika, ako se pokaze u Partizanu, moglo bi i dobro da se zaradi na njemu, decko ima samo 22 godine.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Mozda taj Drazic i jeste neki potencijal ali nije ono sta nama trenutno treba. Nama treba novi Djurdjevic. Igrac koji moze svaku ili svaku drugu utakmicu da da gol, da resava utakmice. Ovaj ima 4 gola na 19 utakmica u Celti B.

Ako ga dovode za rotaciju, u sta sumnjam, onda ok.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Dražić je krilo, nikakve veze nema sa Đurđevićem i njegovim naslednicima, i nema veze ni ta statistika u Selti B.
Kakvu statistiku ima Pantić, pa hoćemo da ga kupimo, jer je pokazao da može biti igrač od njega.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
A on najbolji igrac lige?
Pa kakava su referenca sad te tvoje 3,4 utakmice, ako si stvarno gledao toliko.
Ja moram da priznam da sam Spartak gledeo samo jednom, protiv nas.
Divim se ljudima koji mogu da gledaju JSL.

Najbolji igrac lige - znaci da je bolji od Stojkovica, Tosica, Tavambe, i Evertona? Pa kako onda sa 22g ne moze da zabode milionski ugovor, ne otimaju se za njega bar Portugalci i Holandjani, nema spanske sapunice oko njegovog dovodjenja, vec nudimo 200k i to je to?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Prosla su ta vremena kada se za igrace iz nase lige nudili milionski ugovori tj. nisu nikada ni bila. Ti kao jedan solidan igrac iz nase lige ni u Mancesteru neces imati milionski ugovor kada tek predjes nego eventualno tek kada se tamo dokazes a da ne pricam o jednoj Holandiji itd. gde su plate znatno manje!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Ne mislim na platu od milion evra, vec na vrednost celokupnog ugovora sa obestecenjem.

Mi najboljeg igraca JSL (stvarno najboljeg) ne mozemo da dovedemo. Pogotovo ne ako ima 22g. Vojvodina za talentovane igrace, koji su daleko od epiteta najboljeg, dobija obestecenja od 2-3M, manji timovi zabodu milion.
Takvi mogu da budu nasi tek nakon dve sezone grejanja klupe u nekom Olimpijakosu.

Ivanovic je u najboljim godinama za prodaju, medijski odlicno eksponiran, i sigurno ne postoji strani skaut u Srbiji koji ga nije pogledao. Mi za njega nudimo 200k, strani timovi nisu zainteresovani. Znaci da toliko i vredi.

Mozda se kod nas i nametne borbenoscu, ali ne ocekujte vrhunski kvalitet. Po meni bolje da damo sansu nekom nasem klincu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Drazic bi bio odlican za rotaciju, a lako moze da se ispostavi da je bolji od Jankovica. Za dojucerasnje igrace u rotaciji na tim krilnim pozicijijama (Djurickovic, Stevanovic) je definitivno izmislio fudbal. Osim toga covek je zagrizeni partizanovac. Treba tih 500.000 koliko navodno trazi Sevilja da damo u roku od odmah i da ga dovedemo. Isto mislim i za Ivanovica. Pored tih igraca falili bi nam jos "samo" napadac, zadnji vezni, levi bek, stoper....medjutim, ako sam dobro primetio kakav rezon imaju ovi "nasi" u klubu njima je prioritet samo zadnji vezni s obzirom da tu trenutno samo Evertona i Radina imamo, a ovo ostalo- moze, a i ne mora..jer ipak treba vracati dugove :roll:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top