Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sad ćeš da pročitaš kako se plate isplaćuju na vreme, a da je oprostio premije :D

Pitam se da li su oni ikada ikome uplatili bar cent od dogovorene premije!?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Legenda kaze da su obecanu premiju dobili igraci koji su igrali finale KES-a, tj. slobodu da odu da igraju u Evropi.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sad ćeš da pročitaš kako se plate isplaćuju na vreme, a da je oprostio premije :D

Pitam se da li su oni ikada ikome uplatili bar cent od dogovorene premije!?

Klasika je da ni jedna uprava do sada nije redovno isplacivala plate. Svi rade u fazonu "bolje da mi igracu dugujemo nego on nama"... tipa, kada bude hteo da menja klub, mi imamo nesto u rukama s'cim bi ga mogli ucenjivati pa samim tim ce on oprostiti dug samo da se resi nas budala :D

Svaka uprava je do sada bila u tome uspesna. Nazalost zato sto je igracima onda bitniji odlazak nego da izguraju svoju pravdu. To i da uradi neki igrac ovde bi se opet pisalo kako je taj igrac kretenski napustio klub. Nesto slicno kao mali Zile...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja sam ubedjen da su neki igrači od ranije zaboravili za te premije a da ih je neko iz kluba “podigao” u njihovo ime.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Davno ustanovljena praksa da se igracu kog planiraju da prodaju ne isplacuju zarade pred transfer. A posto igrac i sam jedva ceka transfer onda ga ucjenjuju da oprosti, a i takvim odnosom, odnosno neredovnim placanjem ga primoravaju da ode.
Suma sumarum vise je transfer zeljela uprava nego li sam Everton.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Da, Evertona su na silu prodali u Italiju gde ce igrati na pravim terenima, cesto i pred 50.000 navijaca, protiv Milana, Intera, Juventusa, protiv igraca kao sto su Buffon, Dybala, Ikardi, da ne nabrajam ostale.... jeste, Evi sigurno nije hteo tamo nego je hteo da ostane u Partizanu.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pre vise od deset godina, na jednim pripremama Kralj u sali isprozivao Saleta za vecerom "ustani p**o, reci svima gde si bio i sta si radio?"

Sale ustane onako u njegovom stilu sav skupljen "momci, pricao sam sa Zekom i Bjekom, moracete da sacekate za premije - nema se trenutno." Naravno svi u smeh, kako da je neko ocekivao drugacije...

Ja ne znam da li je iko ikad te premije dobio? Cekaju se kao faks sa listom slobodnih igraca za pozajmicu iz Intera
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Juce pise 600k, sada 700k i scajcarci oprostili deo novca kao i Everton. Kako je moguce da se njemu 100k duguje? Zar ne isplacujemo plate na vreme?

Meni je ovo hit :D. Znači Švajcarci nama opraštaju obeštećenje :buhaha:buhaha
Nema ni malo logike, ali dobro :D.
Zašto bi neko kao klub opristio drugom klubu obeštećenje? I molim vas nemojte o dinamici isplate.
Kao traze samo 30.000 umesto celih 90.000 hahah
Mozda su Grobari!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sjajan eleborat mog druga Pantica o kosarci na Tv Partizan.
Elem, ako neko ima trunku novinarskog morala i etike, neka prvom sledecom prilikom trazi objasnjenje od Vazure, Ilieva, kako je moguce da je Everton sada oprostio 100k.

Nadam se da Zdjelar trenira kvalitetno.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Meni je ovo hit :D. Znači Švajcarci nama opraštaju obeštećenje :buhaha:buhaha
Nema ni malo logike, ali dobro :D.
Zašto bi neko kao klub opristio drugom klubu obeštećenje? I molim vas nemojte o dinamici isplate.
Kao traze samo 30.000 umesto celih 90.000 hahah
Mozda su Grobari!

Možda mrze Young boyse i časte nas što smo ih izbacili:D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Možda uprava kupuje bitkoine od para što uštekaju?


hehe
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Sva sreća te smo sačuvali okosnicu tima :D

Nego, ima li neki ciganski puvanjak na mestu zadnjeg veznog raspoloživ da ga Ivica angažuje (i garantuje za njega, naravno)?

Nije red da #51 samuje...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Taj je bio prvo “naš” :) čudo ne pominje se onaj Kolumbijac sto su ga pominjali svaki drugi prelazni rok.

Nego na kom smo nivou karme od kad je Aksentijevic povredio Sumu na treningu?
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ma sprdam se zbog leleka na fejk njuz u poslednjih par dana.

Ivice baci neku bombu :) kriziramo.....
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Статус
Затворена за писање одговора.
Top