Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Gledao sam promociju Vakulka, stalozen momak i nadam se veliko pojacanje i zalog za buducnost. Jos samo Gohu iz Kairata i to je to.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
@Baracuda

Druze , iz posta u post menjas misljenje i to sve u roku od nekoliko minuta/sati.
Te fali spic , te imamo Djoleta. . .
Nije nikakav problem da iznosis svoje misljenje ovde , ali moras da ga imas (misljenje) :wink:
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Znaci Ivica ipak radi posao, pljuvacina utihnula.

Steta sto ne uspevamo Tawambu da udamo, sa ozbiljnim spicem ne bi finale LE bilo tako daleko.

Ono sto je bitnije ova ekipa je vec vise selektirana po Djukicevom ukusu, ima dosta ofanzivnih opcija i necemo se vise muciti u domacem prvenstvu sa bunkerima.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
@Baracuda

Druze , iz posta u post menjas misljenje i to sve u roku od nekoliko minuta/sati.
Te fali spic , te imamo Djoleta. . .
Nije nikakav problem da iznosis svoje misljenje ovde , ali moras da ga imas (misljenje) :wink:

Druze, ne menjam ja misljenje, imamo mi Djoleta, treba mu dati minutazu, ali nam treba prvi spic, Djole je opcija za rotaciju, mozda me najbolje nisi razumeo.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Znaci Ivica ipak radi posao, pljuvacina utihnula.

Steta sto ne uspevamo Tawambu da udamo, sa ozbiljnim spicem ne bi finale LE bilo tako daleko.

Ono sto je bitnije ova ekipa je vec vise selektirana po Djukicevom ukusu, ima dosta ofanzivnih opcija i necemo se vise muciti u domacem prvenstvu sa bunkerima.

Šališ se ili ozbiljno? Odbrana nam je tragedija, a nemamo ni zadnjeg veznog.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Otišao ili ostao Tawamba moje mišljenje je da Gohua ili kako se već zove ne treba da se dovodi. Ono sto on traži, onoliku platu, čak i da vredi, mislim da nije normalno zbog drugih fudbalera. Jedino bih stavio klauzulu da ukoliko ne postigne toliko i toliko golova automatski dođje do smanjenja plate, ako su već reseni da ga dovedu. Tvrde da je paklen igrac...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ovo mi je zanimljiva tema, da li znate konkretno nekog igraca koji je imao takvu ili slicnu klauzulu?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam za ovu moju ideju ali može da se stavi klauzula da sad potpise na 400.000€ godišnje a da se ugovor automatski aneksira na platu od 800.000€ + bonuse ukoliko prodjemo dalje u Evropi. Onda mi je to ok priča jer ćemo prolaskom dalje pokriti dupliranje plate. Neka zasluzi na terenu povećanje. Nerealno mi je da mu daju toliku platu u startu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.257
Reaction score
2.982
Ja bi rado menjao Tavambu i Ozegovica za Goguu
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Taj Gohua ima 29 godina i nije bas igrao u nekim ligama. Dati mu milion evra platu je ludost. Nece on imati neku trzisnu cenu, a jos ti crnci znaju da budu nestabilni i prave sranja.

Za te pare mogu da se nadju bolje inostrane opcije po mom misljenju.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne znam za ovu moju ideju ali može da se stavi klauzula da sad potpise na 400.000€ godišnje a da se ugovor automatski aneksira na platu od 800.000€ + bonuse ukoliko prodjemo dalje u Evropi. Onda mi je to ok priča jer ćemo prolaskom dalje pokriti dupliranje plate. Neka zasluzi na terenu povećanje. Nerealno mi je da mu daju toliku platu u startu.

Mi sto igramo FM to resavamo kroz bonuse za date golove :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Znaci Ivica ipak radi posao, pljuvacina utihnula.

Steta sto ne uspevamo Tawambu da udamo, sa ozbiljnim spicem ne bi finale LE bilo tako daleko.

Ono sto je bitnije ova ekipa je vec vise selektirana po Djukicevom ukusu, ima dosta ofanzivnih opcija i necemo se vise muciti u domacem prvenstvu sa bunkerima.

Panticu, sta koristis ako nije tajna, daj i nama malo
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Stavi se u ugovor da nakon 15 golova plata bude tolika npr

Ima tu hiljadu opcija, ali to sve i igrac treba da prihvati.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
404
Reaction score
2.758
Локација
Novi Beograd
Da li vi mislite da bi on u 29 godina i sa takvim ugovorom (sto mu je istekao) dosao u Partizan za 400k pa da se izbori datim golovima za povecanje ugovora, koji i da se trudi i da odigra odlicno ne moze da se garantuje zbog igre ostatkka tima?

Pa on ispod 700-800k nece nigde i to ce cekati poslednji dan prelaznog roka da bude siguran da mu je ovo jedina opcija.

Pritom ima 29 godina, dolazi odakle dolazi i postoji mogucnost da bude boliku**ac.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
404
Reaction score
2.758
Локација
Novi Beograd
On je slobodan, moze da potpise i nakon isteka prelaznog.

Bravo, nesto sam se istripovao ja.

To jos vise otezava situaciju ako je u pregovorima ili bude za neku ozbiljniju svotu novca. Mi ako bi izasli sa ozbiljnom ponudom opet ne bi mogli preko 50% njegovog prethodnog ugovora da otplatimo. Logicno je da ceka sto duze i vidi da sebi obezbedi sto bolji poslednji jaci ugovor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top