Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Ako mi se od nečega sere, to su ove priče koje slušamo svaki prelazni rok, gdje glavonje najave da određeni igrači nisu na prodaju. Inače, kad nešto nije na prodaju, onda nije na prodaju, a ne da se doda rečenica, osim ako stigne neka ponuda koja se ne odbija?!

Pa sama ta rečenica je za otvaranje lobanja gmazuri, tompusu i ovom smradu koji je nekada bio golman našeg kluba.

Mamicu vam jebem bezobraznu, za vas giljotina blaga kazna!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ni slucajno ne prodavati Saldanju ili Belica. Nek odrade ovu polusezonu pa ce biti jos boljih ponuda. Ako vec moramo da ih prodamo bolje na ljeto da odu za duplo vise nego sad. Sto se Ilica tice 5 miliona ako sad ne prihvatimo na ljeto niko nece poslati ni 4, i tako svaki prelazni rok po milion manje, decko nema potencijal za velike stvari, 5 miliona puna kapa.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.650
Локација
Beograd
E sad gospodo realni grobari, navijači rezultata, kritičari struke, par pitanja. Da li mislite da je slučajno što će nam cijeli tim rasprodati budzašto u fudbalu? Da li mislite da je u košarci prekid saradnje sa MTS-om samo sklop nesrećnih okolnosti? Da li mislite da je najvažniji rezultat poslednje utakmice koja je odigrana? Da li treneri treba da budu šikanirani svaki put, a sve ih šikaniramo (Stanoje, Bata, Petrić, Duljaj, Stolica)?
Da li svi navijači Partizana uopšte kapiraju da mi možemo samo na jedan način pomoći klubu svake sekcije? Naša jedina nada su pune tribine nezadovoljnih ljudi. Zamislite da većinska Srbija vidi kako na utakmicama Partizana konstantno ima više navijača nego sa ono druge strane? Realno, to je utopija jer smo mnogo puta pokazali da su navijači Partizana samo malim dijelom avangarda. Poslednje kolo, pobjeda u derbiju, Istočna tribina, ostaće makar kao simbol jedne pirove pobjede.
Znam, život ide dalje, mi se ništa ne pitamo, ali makar možemo ovdje da prekinemo da se trvimo oko svake gluposti kad nam se klub urušava se svih strana...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.090
Reaction score
14.418
Локација
Kipar
Da kopiram moj post sa kk teme I ovde.

"Povodom ovog lepog dogadjaja jos jednom bih zeleo da pohvalim sve one grobare koji su, pored sns sekte, glasali ludog nestora, zavetnice I boskica. Well done!"
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Da kopiram moj post sa kk teme I ovde.

"Povodom ovog lepog dogadjaja jos jednom bih zeleo da pohvalim sve one grobare koji su, pored sns sekte, glasali ludog nestora, zavetnice I boskica. Well done!"
Samo debili ne shvataju da su to vucicevi sateliti .. a glasati za nestorovica je samo po sebi neodgovorno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.045
Локација
Žrnov
Inace Matija Popovic je dobio cvrgu od Milana kao menadzeri mu se mnogo bahatili i njihova je procena da ce tesko postati igrac sa takvim stavom i da je previse alav na pare za tako mladu osobu.

Погледајте прилог 24989
Bojim se da će mali biti presrećan ako uspe da ima karijeru kao Andrija Živković.
Činjenica je da je klub napravio greške, ali je isto tako činjenica da nije sve ni do kluba bilo. Ne znam ko su mu agenti, ali očigledno da su se zaigrali.
Vidim da se piše kako je Milano bio spreman da "žrtvuje" mesto stranca, međutim klinac je rođen u Nemačkoj tako da nisam sigurno šta je tu tačno "žrtva". Malo mi je neverovatno da mali nema i nemački pasoš.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Malisa i njegovi vec odavno nemaju veze sa nasim klubom. Mogao je da postane dobar igrac, da pomogne i sebi i klubu koji ga je promovisao.
Tata se polakomio na pare, nije hteo da ceka. Sad nek vodi dete od vrata do vrata kao vasarsku mecku i cenjka se, ko ce mu da vise.
Nema potrebe da se uopste pojavljuju vesti o njemu u ovoj temi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.090
Reaction score
14.418
Локација
Kipar
Ruku na srce nasa omladinska skola nije izbacila kvalitetnog igraca vec dugi niz godina. Taj podatak verovatno govori o radu u skoli fudbala. U isto vreme, svi relevantni ljudi u srpskom fudbalu, koji se ne plase da glasno istaknu probleme, naglasavaju los rad u omladinskim kategorijama I nedostatak strucnih ljudi.
Tako da ja ne bih bio ekslipicitan u osudjivanju dece I roditelja. Mada stoji i cinjenica da smo kao nacija unisteni I svi gledaju kako da se finansijski obezbede kroz decu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Dali ce da se pise nesto i o dolasku igraca, valjda je ovo prelazni rok takozvani zimski u oba smera neki idu a bogami neki i dolaze ovde kod nas izgleda samo idu ako i zaista neko nas napusti.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
633
Reaction score
2.329
Локација
Beograd
Ruku na srce nasa omladinska skola nije izbacila kvalitetnog igraca vec dugi niz godina. Taj podatak verovatno govori o radu u skoli fudbala. U isto vreme, svi relevantni ljudi u srpskom fudbalu, koji se ne plase da glasno istaknu probleme, naglasavaju los rad u omladinskim kategorijama I nedostatak strucnih ljudi.
Tako da ja ne bih bio ekslipicitan u osudjivanju dece I roditelja. Mada stoji i cinjenica da smo kao nacija unisteni I svi gledaju kako da se finansijski obezbede kroz decu.
Od kad je prohodao, pa do punoletsva, sve je naučio u toj omladinskoj školi Partizana.
Kakva god bila i kakvi god kreteni su ga učili i sa kakvim god kretenima da je pregovarao oko prvog profesionalnog ugovora, nije uredu tek tako otići.
Ima li tu više ikakve zahvalnosti i ljubavi prema klubu?
Ako nema, poštenije bi bilo da su ti pametni roditelji svoje dete vodili na livadu i sami ga učili fudbalu, pa onda sami sklapali ugovore sa velikanima evropskog fudbala.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
I ti talenti bi ostali kad bi dobili jak ugovor, a ne da se pare daju raznim andradeima kanuteima i meninzima... Andradeu 500k godisnje a problem je dati nekom talentu 200k sa 17-18 godina jer se zna da je prvi ugovor 50k. Pa ne igra vise niko iz ljubavi, za Zivkovica znam da je htio da ostane ali su trazili "previse" novca, e sad koliko je to novca bilo postavlja se pitanje, vjerovatno nisu trazili milion godisnje ali nisu htjeli ni da pristanu na 50k. Treba napraviti rez i onim klincima koji su stvarno dobri dati 200k godisnje i sa 18 godina potpisati ugovor na 4 godine. Izgubices milion na platu ali ce ti se vratiti nekad 2, nekad 5, nekad 10.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.090
Reaction score
14.418
Локација
Kipar
@Chika Rale

Ima ona poslovica "lako je tudjim k... gloginje mlatiti".
Treba imati klinca koji je ozbiljan talenat, na meti najvecih klubova, gde su on I porodica izlozeni enormnim parama I obecanjima o ruzicastoj buducnosti pa onda suditi. A s druge strane imas jednog vazuru koji uopste ne uliva poverenje da mu se da i jedan dinar na cuvanje a ne preda buducnost deteta u ruke.
Opet kazem, ne aboliram od krivice roditelje ali treba posmatrati problem iz svih uglova.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
633
Reaction score
2.329
Локација
Beograd
A kako postade taj ozbiljan talenat? Samim činom rodjenja ili ima još nešto? Ako je samo rodjenjem, onda u redu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.090
Reaction score
14.418
Локација
Kipar
Talenat se ne postaje, imas ga kad se rodis ili nemas. Ali opet masis poentu, ideali u ovom svetu ne postoje. Postoji razum i logicko razmisljanje. Postoje roditelji I menadzeri. Postoji propali, korumpirani klub s druge strane. Sve to zajedno proizvodi neku odluku koju covek sa strane posmatra iz ugla navijaca I sudi emotivno.
Iz daljine je lako davati savete I suditi bez obzira na ono sto se procita u medijima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.045
Локација
Žrnov
Greška kluba je što su čekali 6 meseci pred njegovo punoletstvo da mu ponude ugovor. S druge strane, i da je imao ugovor, znajući kako naši ne plaćaju te klince, ni taj ugovor nije neka garancija.
Zato i kažem da je deo krivice do kluba.
S druge strane, ne znam da li je malom možda i nuđen ugovor i ranije a on nije hteo da ga potpiše, tj nisu hteli njegovi roditelji.

I zato i jeste bio sklonjen kad nije hteo da potpiše ugovor.
I jeste naša omladinska škola sad u padu ali nije on postao reprezentativac i došao na fudbalsku mapu igrajući za Ole ili Kiker (svaka čast tim klubovima), nego za PARTIZAN. Znači da su ga ipak nešto i naučili u toj omladinskoj školi. I njega, i Vanju Vlahovića, pa i tog Ilića.

A to što su pokušali da ucenjuju Milano, pokazuje da ipak nije ni sva krivica do ove gamadi kod nas u klubu.
 
Top