Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ko ce da igra na prolece,rasturaju nas budale!svinjura mora da dovede po meni 2 stopera a da se razidjemo sa Sanicaninom.Ima i u nasoj ligi kvalitetnih stopera.Sto mora nama uvek da zapadne neki tipa Hatunica.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Nije problem sto su prodali Ilića , nego sto nece nikog dovesti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Па довешће они неког али са улогом закрпе. Уложили су нешто пара и сад кад им се то вишеструко врати затвара се круг. Опет неки економични Миљковићи, Јојићи итд.....
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
I za Zdjelara je isto bilo, pa su ga molili da produži ugovor da ne bi morali da plaćaju penale (da je otišao za džabe)
…nije problem ispasti glup jednom dvaput, problem je konstantno ispadati glup iz godine u godinu, iz prelaznog roka u prelazni rok, a za to ne snositi nikakve posledice, šta više
Nisu onu glupi naprotiv oni sve rade planski i organizovano a FKP je samo 'ratni plen' za njihove mahinacije. Šta misliš zaštonse tako grčevito bore za fotelju ? Pa ne pada stan u NYC sa neba.

Mada iskreno sami sno krivi, napisao sam sto puta evo i sto prvi put - Teško da postoji grupacija navijača u svetu koja bi istrpela ovo što mi trpimo od uprave FKP. Očito je da su tu sa zadatkom i aminom ajtolaha inače bi odavno tu bilo promena.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
979
Reaction score
4.427
Локација
Nis

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.078
Reaction score
3.998
Локација
Beograd
Što je najgore od svega, ako obeštećenje pređe 5 miliona da se udaramo nogom u dupe.
Treba ih govnjivom motkom isterati majku im jebem lopovsku da im jebem, sve živo će rasprodati, samo da ukradu još koji dinar.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Prodaja je prihvatljiva samo u slucaju ponude sa osam cifara, i to fiksno a ne sa nekim nenormalnim bonusima. A realno ocekujem 6 fiksno + 2 u bonusima i mozda neki procenat od prodaje.

Takodje ne vidim sta ce Feneru Saldanja, a ni Saldanji Fener, imaju ljudi Dzeka i Bacuaija u spicu a igraju sa jednim napadacem, tesko da ce se on naigrati tamo.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sve verujem Kralju i Vazuri. O Vazuri mislim sve najlepse jos od onda kad je trazio Rolex Miretu Radovicu za ciste papire. Idi Saldanja bratino,mi treci mozemo da budemo i sa mnom u spicu.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
509
Reaction score
3.220
Локација
Nis

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd

Cisto da ostane zapisano kao jos jedna od gmazovih lazi ako na kraju Saldanja ipak napusti klub u ovom prelaznom roku.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Kako je krenulo predacemo mi jesenju titulu na prolece svetckog sampiona bez borbe., steta ko nam vodi klub nazalost spasa nam nema mi smo partiski plen koji hoce da ga uniste.
 
Top