Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.336
Локација
Beograd
Sebe su precenili, nas potcenili, pa nas sada vraćaju na sns fabrička podešavanja za ovu sezonu.
Znači evropsko takmičenje iduće sezone samo ako se opet otmemo kontroli.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.725
Gde je brat @Elric da nas umiri malo, ili bar definitivno sahrani..
Od svih "lepih" momenata u istoriji,ja bas moradoh da se rodim u vreme moderne diktature..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.043
Локација
ante portas

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.095
Reaction score
14.468
Локација
Kipar

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
E da,i kako su svi spremni kao prosle god da daju sve od sebe i cepaju kurvu…
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Prodaja je prihvatljiva samo u slucaju ponude sa osam cifara, i to fiksno a ne sa nekim nenormalnim bonusima


Cuo me je krmak izgleda :D

Realno ako stvarno stave 10 miliona na sto vec bih i mogao da razumem prodaju. Za te pare moze da se dovede Duljajevo krilo od milion i po, neki odlican mladji napadac umesto Saldanje koji moze i da se proda posle za vece pare, da ostane Belic i da jos ostane para, a na leto verovatno necemo dobiti neku takvu ponudu. Naravno, uslov je da pare zapravo zavrse u klubu, a ne da od njih Vazura kupi vilu u Los Andjelesu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Na kraju će otići za 5-6 miliona i 2% od naredne prodaje…i biće priča kako je zli Saldanja insistirao na transferu, a da je krmak izvukao maksimalno obeštećenje u datim “okolnostima”.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.076
Reaction score
3.996
Локација
Beograd
Ako ga prodaju za 10 miliona dug kluba će biti uvećan za 11, tako to ide.

Upravo, više i ne gledam koliko iznosi obeštećenje, jer koliko god da je, mi smo još većem minusu.
A sve lepo od učitelja im poteklo, najvećeg zla u istoriji uprava na svetu Zeca i čuvene izjave da smo ustvari igrajući LŠ ostali u minusu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.043
Локација
ante portas

Cuo me je krmak izgleda :D

Realno ako stvarno stave 10 miliona na sto vec bih i mogao da razumem prodaju. Za te pare moze da se dovede Duljajevo krilo od milion i po, neki odlican mladji napadac umesto Saldanje koji moze i da se proda posle za vece pare, da ostane Belic i da jos ostane para, a na leto verovatno necemo dobiti neku takvu ponudu. Naravno, uslov je da pare zapravo zavrse u klubu, a ne da od njih Vazura kupi vilu u Los Andjelesu.
Realno da li Saldanja vredi te pare?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.101
Reaction score
5.096
Локација
vezenemam

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.266
Reaction score
6.983
Vazura kad uskoro oboli od raka, nece mu pomoci ni jedan jedini evro koji je uzeo iz Partizana. Lova ni Dzobsu nije pomogla, pa nece ni svinjuri sisici.
Nisam u Srbiji jbg pa osjecam da nije ok da pisem neke stvari, ali itekako se i sam osjecam krivim za sve ovo sto se desava u FK Partizan.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.803
Локација
Beograd
Zaboravlja se inflacija i da su sve cene otišle duplo. Sada 2- 3 miliona na fudbalskom tržištu ništa ne vrede. Malo je 5-6 miliona za Saldanju, a kad pogledamo ko nam je u upravi malo nam je i 50 miliona...
Setite se na šta nam je igra ličila kada je Saldanja pauzirao zbog kartona. Tada smo prosuli najviše bodova i dopustili ciganima da nas prestignu.
Naravno da će ih lopovi prodati jer je cilj biti peti, a igraće nam Sani i Dača. Treba im dati još jednu, 30-tu šansu. Možda su konačno nešto naučili...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Realno da li Saldanja vredi te pare?

Ako uzmemo u obzir to da smo prvi na tabeli, da je januarski prelazni rok i da nam je Saldanja mnogo bitan igrac, imamo puno pravo da trazimo te pare, cak bih rekao da mozemo i malo vise. Ako sklonimo te faktore, rekao bih da vredi negde izmedju ovih 6 koje oni nude i ovih 10 koje mi trazimo, ali niti sam ja neki fudbalski strucnjak, niti je vrednost na trzistu precizna stvar gde moze da se pokaze na neki broj i da se kaze da je to vrednost. Ne verujem da je veliki broj klubova mislio letos da on vredi preko milion, mi smo mislili i pokazalo se da smo bili u pravu.

Ako deca iz hrvatskog drugoligaša/trećeligaša vrede 5miliona

Taj klub iz trece hrvatske lige koji prodaje igrace za veca obestecenja ti je menadzerska muljavina Endija Bare koji je njihov najjaci agent. U principu to funkcionise tako sto on dovuce nekog velikog talenta koji ima ponude iz liga petice u taj njegov klub, taj talenat odigra tamo 6 meseci, i onda ga proda za veliko obestecenje u lige petice gde je taj igrac svakako trebao da zavrsi, a pare od obestecenja verovatno idu njemu u dzep. Ne mozes to da poredis sa Partizanom ili bilo kojim drugim fudbalskim klubom koji se zapravo bavi sportom.

Takodje, klinci od 17-18 godina koji pokazu potencijal uvek vrede mnogo vise nego igraci od 24-25 godina koji dominiraju u “slabijim” ligama. Mi smo za Ficu Stevanovica uzeli duplo vise para nego za Leonarda, verovatno cemo uzeti vise para za Ilica nego za Belica, a Belic je samo 2 godine stariji. Dinamo je letos za Ivanuseca, reprezentativca Hrvatske i najbolje krilo lige koji je samo godinu dana stariji od Saldanje uzeo 8,5 miliona.

Naravno, ako posmatramo iz perspektive da ce debeli gmaz te pare da stavi sebi u dzep onda Saldanju ne treba prodati ni za 100 miliona, ali to je vec neka druga prica.
 
Последња измена:
Top