Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.872
Reaction score
10.933
Чуј, да прочиташ нешто позитивно о ФКП-у, ја не знам у каквој паралелној стварности живим, или какве ви то ружичасте наочаре носите... Срећом па сам оладио од фудбалских тема, али увек волим да поздравим Ћују онако како заслужује.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
179
Reaction score
675
Локација
Beograd
Чуј, да прочиташ нешто позитивно о ФКП-у, ја не знам у каквој паралелној стварности живим, или какве ви то ружичасте наочаре носите... Срећом па сам оладио од фудбалских тема, али увек волим да поздравим Ћују онако како заслужује.

A šta ti dobiješ tim pljuvanjem i kakvu korist će imati Partizan od toga što si ti opljunuo Ćujića. Pozitivno je to koliko je Duljaju stalo do Partizana i koliko se trudi da napravi nešto. Ove prodaje igrača i dizanje cene nije došlo ništa preko noći. U kom smo to poslednjem prelaznom roku uspeli da prihodujemo 9.5 miliona? Očigledno uprava nije u stanju da obezbedi finansije niotkuda kao ona u košarci i to je jedini način da klub opstane, prodajom igrača. Sve to mora da se radi planski. A Duljaju je Partizan iznad svega pa i prinudna saradnja sa upravom. Videlo se kako je prošao Vučela u svlačionici i koliko je bio poželjan tamo.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Provociranje članova
Najlepse od svega je sto nam drug Elric pise umirujuce postove da je OK I moranje prodati sada jednog od kljucnih igraca jer je malo placen i jer on zbog toga zeli sad odmah da ide. A jos je lepse sto gomila forumasa lajkuje takve ne
Ja не знам како те више није срамота искрено, одјеби молим те на КК тему и не пљуј овако педерски човека који се исцимао за Партизан колико ти нећеш у 3 своја бедна живота. Јајаро са тастуатуре најбеднја
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Zasto je verovatnoca Milicicevog transfera na transfermarktu spala sa 100% (sto znaci da je zavrsen) na 95% u roku od dva dana? Sta se izjalovilo i da li je opet neka moša u pitanju?
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
И што сам кренуо да напишем...Нека небитна утакмица на ЈНА, прво-друго полувреме не сећам се, углавном Белић се повређује и мора да вуде замењен. Догегао се некако до Истока и седа 2 метра поред мене, како је кренуо да шутира ону столицу мислио сам завршиће на западу. Седео поред неког човека, капирам менаџер или ћале углавном није ни битно Чујем из њихобог разговора де је бесан јер не може више да игра и самим тим помогне тиму. То је било у полусезону кад је још био комбина данила вучића(што и јесте ал небитно).

Срећно Белка брате наш, оставио си потпис какав нико неће за тако кратко време!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.872
Reaction score
10.933
A šta ti dobiješ tim pljuvanjem i kakvu korist će imati Partizan od toga što si ti opljunuo Ćujića. Pozitivno je to koliko je Duljaju stalo do Partizana i koliko se trudi da napravi nešto. Ove prodaje igrača i dizanje cene nije došlo ništa preko noći. U kom smo to poslednjem prelaznom roku uspeli da prihodujemo 9.5 miliona? Očigledno uprava nije u stanju da obezbedi finansije niotkuda kao ona u košarci i to je jedini način da klub opstane, prodajom igrača. Sve to mora da se radi planski. A Duljaju je Partizan iznad svega pa i prinudna saradnja sa upravom. Videlo se kako je prošao Vučela u svlačionici i koliko je bio poželjan tamo.
Пааа изношењем чињеница о Ћујићу, сем личне сатисфакције, покушавам да приближим млађим, или неупућеним члановима о каквом говнету је реч, јер је он гласноговорник управе ФКП-а, а и наш бивши колега одавде. Ако допрем до некога супер, ако не, увек ми остаје лична сатисфакција.

Симпатичне су ми приче о приходима, колико смо зарадили на овоме, а за колико смо купили онога, као да играмо менаџер, а не да живимо реалност модерног фудбала и корумпираног система. Прво, сви ти износи су фризирани, пласирани у корист оних који убирају кајмак. Друго, ево, постављам питање, шта би Партизану значило да приходује и 100 милиона евра? А имали смо такву ситуацију код Ђуре. Мислим, сав новац који стиже, не стиже за унапређење и добробит Партизана већ за партију и њене чиновнике у ФКП-у, а нека сића ту негде иде кафе куварицама, радној заједници (која бај д веј, исто може да ми попуши, као и Влада), а нешто, ситно од те сиће која преостане можда оде неко појачање, али таман толико да гледамо циганима у леђа. Партизан ће опстати и са дугом од милијарду евра и вишедеценијским негативним билансом, јер је државни клуб, а и цигани више уживају у нашој патњи, него да нас нема.

Што се Дуљаја тиче, он ми је уз Вукића најомиљенији играч Партизана икада и не сумњам ни милиметар у његову љубав према клубу, али он у неком нормалном Партизану не би био први тренер (још увек).
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
179
Reaction score
675
Локација
Beograd
Imao sam ja profil od 2011. nego je bio banovan zbog duplog naloga iako nikada nisam imao dupli nalog, ali nisam zamerio ni to. Samo mi je vise preko glave podela medju Partizanovcima. I tom Ćujiću i svima nama ovde je zajednička ludačka ljubav prema Partizanu samo su nam svima očigledno različiti pogledi na stvari. Ja ne želim nijednog trenutka da pljujem ikoga ko želi dobro Partizanu i ko radi u interesu kluba. Eto nadam se da ću za života dočekati neku upravu koja je svima nama po meri, al nešto se plašim da bi i tad bilo podela i raznih sranja.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
A šta ti dobiješ tim pljuvanjem i kakvu korist će imati Partizan od toga što si ti opljunuo Ćujića. Pozitivno je to koliko je Duljaju stalo do Partizana i koliko se trudi da napravi nešto. Ove prodaje igrača i dizanje cene nije došlo ništa preko noći. U kom smo to poslednjem prelaznom roku uspeli da prihodujemo 9.5 miliona? Očigledno uprava nije u stanju da obezbedi finansije niotkuda kao ona u košarci i to je jedini način da klub opstane, prodajom igrača. Sve to mora da se radi planski. A Duljaju je Partizan iznad svega pa i prinudna saradnja sa upravom. Videlo se kako je prošao Vučela u svlačionici i koliko je bio poželjan tamo.
Ima li negdje taj video sa Vucelom?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
Ja не знам како те више није срамота искрено, одјеби молим те на КК тему и не пљуј овако педерски човека који се исцимао за Партизан колико ти нећеш у 3 своја бедна живота. Јајаро са тастуатуре најбеднја

Ne znam da li ti je doticni rodjak pa ga ovako zustro branis, ili mozda JeNeA pise sa jos jednog od njegovih naloga ali, za razliku od njega, ja nikakvu korist nemam od Partizana. Ja sam samo i uvek bezuslovno pomagao Partizan u okviru svojih mogucnosti. Verovatno je od te moje pomoci I posteni Elric par puta otputovao o trosku kluba na neka inostrana gostovanja.
Sa druge strane verujem I da se "iscimao" dosta jer je trebalo pozdraviti I pribliziti mikroorganizmima kao ti dolazak najvecih lopova I izdajnika u istoriji Partizana na celo kluba. Trebalo je coveku bez mozga usaditi ideju da se neko "iscimava" za nesto dok ustvari taj otima I krade bez ikakvih obzira iako to, sudeci po upisima pojedinih cobana ovde, i nije to bio toliko tezak zadatak. A inace slicnu pricu svaki dan gledamo od raznih sns "Elrica" dok uveravaju debile da psiho radi u korist Srbije.
I na kraju, da nije bilo Duljaja, Elric i krmak bi jos uvek bili u svojim jazbinama I ne bi nam objasnjavali da je dobro rasturati tim koji je prvi na polusezoni za sitne pare.
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
I tom Ćujiću i svima nama ovde je zajednička ludačka ljubav prema Partizanu samo su nam svima očigledno različiti pogledi na stvari.
Ili interesi
Ja ne želim nijednog trenutka da pljujem ikoga ko želi dobro Partizanu i ko radi u interesu kluba.
Jel ti stvarno misliš da potrčko Je-Ne-A i njegove gazde (nekadašnji VVV) sad VV žele dobro Partizanu ??
Nabroj mi neke pozitivne stvari od kad su oni zajahali Partizan ili kako ti kaže "rade u interesu Partizana"??
Ovo te pitam bez zajebancije
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
179
Reaction score
675
Локација
Beograd
@Samuraj Imaš video na yt kanalu želje za dobar start sezone, gde Vučela drži govor a igrači gledaju sa strane i naravno nema aplauza na kraju, nakon toga Vučela pita Duljaja hoces li ti, on kaze neću, mi ćemo nasamo, na na to će Vučela ajde ajde, a Igor neću neću i ode Vučela napolje ko popišan.

@amansio
Sve najgore mislim o upravi. Šest godina bez titule, tu se svaka priča završava.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
@Samuraj Imaš video na yt kanalu želje za dobar start sezone, gde Vučela drži govor a igrači gledaju sa strane i naravno nema aplauza na kraju, nakon toga Vučela pita Duljaja hoces li ti, on kaze neću, mi ćemo nasamo, na na to će Vučela ajde ajde, a Igor neću neću i ode Vučela napolje ko popišan.

@amansio
Sve najgore mislim o upravi. Šest godina bez titule, tu se svaka priča završava.
Tražio sam to prije dlan dva alu ne nadjoh. Možda je uklonjen
 
Top