Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere
Cekaj, sta trazi Vucela u prostorije kluba?
Jel ovo neka montaza ili sam ja slep?

U ostavci je ali ipak vrsi duznost, sto bi se reklo jebe lud zbunjenog.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Nazalost mislim da od toga nema nista, posto su ovi vec doveli dvojicu vezista, ali daj Boze da gresim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jedno mu je Savo Milošević pronašao žicu. Njemu i Sumi. Posle toga se momak izgubio, fudbal ga ne zanima.

Eh kakav si samo klinac bombarder bio, šteta kako je sjebo sebi karijeru u nedostatku sive mase u lobanji.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Uzasan potez, sve i da se decko pokaze kao zver, mi od toga necemo imati skoro nista. Jbg, sad smo Sahtjorova filijala.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
496
Локација
Ruma
Ne znam kako lik igra, ali ako donosi ekstra kvalitet, pozajmica bi svakako bila logična da se ozbiljno juri titula. Mada kada znamo kakvi nas vode i kako treba da bude zacrtano, onda jbg više nisi pametan. Svakako mnogi klubovi ovo praktikuju kada žele da dovedu pojedince koji nešto vrede, a nemaju sredstva za tako nešto, e sad ovaj dečko je mlad, da li će odmah za polusezonu da se snadje pitanje je. Mada ako ništa drugo mi iz nekog razloga u većini slučajeva pogadjamo sa tim strancima, a i podržavam politiku dovodjenja nepoznatih igrača, jer samo tu možemo da navatamo nešto što vredi. Takodje ne mora baš na svakom igraču da se gleda zarada, biće nadam se tu ponovo nekih aktera koje ćemo moći naknadno prodati (mada i tu ne znam što se neki stresiraju, kada znamo gde idu pare).
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam

Uzasan potez, sve i da se decko pokaze kao zver, mi od toga necemo imati skoro nista. Jbg, sad smo Sahtjorova filijala.
"Radi se o momku koga je skauting tim ukrajinskog kluba dugo pratio pre nego što je prošlog leta odlučio da ga otkupi od LDU Kuita iz Ekvadora za pola miliona evra i uvrsti u najjači sastav." Ovaj ništa bolji od naše investicija iz KG, čak dapače:D

Slažem se da je vrlo loš potez, naročito što zatvara mesto za Stjepu koji je pokazao da na njega treba računati.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar

Uzasan potez, sve i da se decko pokaze kao zver, mi od toga necemo imati skoro nista. Jbg, sad smo Sahtjorova filijala.
Da nije Duljaja, videli bi Saldanju,Zahida, Severinu, al juče.

Saradnja sa Srnom zlata vredi, jedan igrač na pozajmici iz Šahtjora i odmah smo filijala.

Nadam se da će dovesti to krilo pošto su ušparali za jednog igrača.
 
Top