Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.037
Локација
ante portas

Saznajemo: Leonard Ovusu stiže u Partizan!​



Ovaj nema veze sa Sahtjorom i Srnom :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.453
Reaction score
41.027
Локација
Žrnov
Meni iskreno malo smeta to ocenjivanje i procenjivanje igrača na osnovu toga koliko su plaćeni.
Iskreno, meni je to vrhunski posao ako jeftinije prodjemo u nekom transferu, dovedemo igrača bez obeštećenja i posle zaradimo na njemu ili nam donese kvalitet.
Znam da većina vas komentariše "da je igrač za dž" u kontekstu toga što smo prodali Belku i Ilketa za lepe pare s obzirom da nismo igrali Evropu i da uprava neće da se otvori za pojačanja. Ali ne bi bilo na odmet da se to tako kaže, jer ovako ispada da ocenjujemo kvalitet tih igrača, a ne rad uprave.

Duljaj se očigledno "bori" onako kako zna i ume i kako mu okolnosti dopuštaju. A bori se sa upravom svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima. I čekaju ga ni zicer jer osim igrača (i to ne svih) niko nije uz njega.

S obzirom da su naši igrači "JEFTINI, A DOBRO IGRAJU", ovo do sada što je urađeno se uklapa u prvi deo - jeftini. Još da dobro zaigraju i sve će biti ok.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
660
Reaction score
5.294
Локација
Nis
Naravno, Zahid je dosao isto za dz a klasa je.
Moj komentar se odnosio na pricu da Duljaj juri skupo krilo a kako smo Kastilja i Ovusua doveli za dz onda je logicno da imamo lepe pare za krilo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.037
Локација
ante portas
Znaci jos to levo krilo pa da zatvaramo prelazni rok.
Nadam se da vise niko nece otici(mislim na Zahida,Saldanju).
 

Buki

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
5
Reaction score
16
Локација
Zemun
Moze neko nesto vise da kaze o nasem novom golmanu Milosu Krunicu?
Не бих се превише задржавао на његовим голманским квалитетима јер нисам компетентан.
Пошто сам са њим делио свлачионицу, годину или две у млађим категоријама земуна, могу да кажем да је један од финијих момака, а дефинитивно најфинији од свих Батајничана које дам упознао
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.453
Reaction score
41.027
Локација
Žrnov

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
404
Reaction score
725
samo ne znam sta ce nam jos jedan stranac na toj poziciji...bolje da je doveden strani stoper a da je kvalitet jer dmf-a mozemo da pokrijemo
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kod nas se stalno menjaju ili gomilaju def. vezni ili krila ali nikako da dovedemo 2 krštena beka leva i desna i pojačamo tu bušnu obranu a o štoperima da ne pričam. Ne može vezni red da pokrije užasne kikseve zadnje četvorke. Nikad nisam video više kikseva obrambenih četvorki koju su činili Antić,Filipović,Sveta,Saničanin,Ilić,Živković,Stojković. Non stop se palimo na neke vezne igrače,krila i špiceve a obrana bušna ko kasa Partizana.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne sumnjam u kvalitet Šahtjorovog skautinga. Vidim da je on 189, što mi se posebno svidja. Kanute 186, Matija 185. Šćeku ne računam, kapiram da Duki juri zadnjeg veznog koji je Belićevih fizikalija.
I eto nama Owusua. Za razliku od malog iz KG za ovog bar ima pregršt materijala.

I eto veznjaka koji odgovara mom opisu. S druge strane, videćete brzo, radi se o momku koji će da se spusti dole po loptu i spoji Natka Zahida sa istom.

Dovodjenjem Owusua dobijamo na posedu da ne dodje do preskakanja sredine što nam se često dešavalo.

Obično ne grešim debelo u proceni oko novih igrača (može da se iskopa sve) ali mislim da smo lepo prošli ovde.

Ne očekujte golove, očekujte stamenog veznjaka koji će da omogući veći posed, probijanje bloka i brži protok lopte.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.295
Локација
Beograd
Dobrodoslica Ovusuu, zelim mu da bude bar 80% Belica i da osvoji bar jedan trofej ove sezone.

Jeste dosao za 0 evra obestecenja, ali sigurno ce imati dobru platu, s obzirom na CV i na sezonu koju ima iza sebe, isto kao sto sam siguran da i Zahid ima dobru platu za nase uslove. Treba i to uzeti u obzir kad se prica o tome koliko kostaju igraci koji su dovedeni, a ne samo obestecenja koja su placena. Za krilo ocekujem da ce biti dato ozbiljno obestecenje, ali da cemo malo ustedeti na plati, kao sto je slucaj sa Saldanjom.

Sto se tice price da nam ne treba zadnji vezni, uopste se ne slazem, otisao je Belic koji je kljucni clan ove ekipe, a njega ne moze da zameni klinac iz Sahtjora bez ikakvog iskustva u seniorskom fudbalu, koliko god bio talentovan, a verujem da je ogroman talenat cim ga je Sahtjor uzeo. Sada imamo Kanutea i Ovusua kao startere, Kastilja i Stjepu kao alternative, i Scekica kao dobrog lika za svlacionicu i Partizanovca, to se vec moze reci da je dobro popunjena pozicija.

Ima da im presedne ova promena pravila za strance od letos.

To je uvedeno da bi oni mogli da doguraju daleko u Evropi, a ne zbog domace lige. Oni imaju ambiciju da prodju u nokaut fazu Lige Sampiona, ili ako igraju Ligu Evrope da doguraju do nekog cetvrtfinala, a to je nemoguce ako si ogranicen na srpske igrace. Znali su oni da mi mnogo bolje pogadjamo strance, ali to je zrtva koju su morali da naprave da bi napravili iskorak u Evropi, ove godine nisu uspeli, sto ne znaci da ce odustati i da nece uspeti u narednim sezonama.
 

Trba98

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
19
Reaction score
285
Локација
Beograd
Evo i o Owusuu

Defanzivni vezni koji ne beži od lopte u izgradnji akcije a takođe i ne pliva između linija nego drži svoju poziciju

Nadam se da je ugovor na bar 2,5 3 godine da bi se moglo razmišljati i o nekom profitu bože zdravlja

Deluje kao dobro pojačanje, koje dolazi iz tehnički jako dobre lige, nadam se da mu oranice Superlige neće mnogo smetati

owusu-cv.jpg
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.295
Локација
Beograd
Evo i o Owusuu

Defanzivni vezni koji ne beži od lopte u izgradnji akcije a takođe i ne pliva između linija nego drži svoju poziciju

Nadam se da je ugovor na bar 2,5 3 godine da bi se moglo razmišljati i o nekom profitu bože zdravlja

Deluje kao dobro pojačanje, koje dolazi iz tehnički jako dobre lige, nadam se da mu oranice Superlige neće mnogo smetati

owusu-cv.jpg

Kako bi ga uporedio sa Belicem? Na osnovu ovog opisa deluje da ima dosta slicnosti izmedju njih dvojice.
 

Trba98

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
19
Reaction score
285
Локација
Beograd
Top