Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.110
Reaction score
293
Ovo je model po kom Partizan jedino može da funkcioniše, uzgoj igrača za koji drugi nemaju vremena, prodaja i tako vremenom povećavati iznose transfera. Partizan lagano može da živi i da bilježi čak i dobre rezultate ovako.

Problem je što se od Partizana krade.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.040
Локација
ante portas

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Italijanski novinar, koliko je tačno ovo što je naveo u postu vrlo brzo će se pokazati.
1705492105668.png
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mene brine što se nakon derbi utakmice “oprastao” od nas na stadionu. Mahao je kao da porucuje idem. Nisam istripovao.

Očigledno je da smo sredina za pravljenje dobrih transfera i da pre nas nije bio na mapi ovima osim Srni.

Iskreno, verujem u to da želi da ode jer pogledajte samo timove. Tu imas francusku ligu i italijane spance. Nije se rodio u Partizanu da ga motivise da ostane ovde jos 6 meseci zbog titule u mulju.

Vreme će da pokaže ali mislim da ćemo ga prodati u ovom roku na ovaj ili onaj način. (Otkup u junu plus pozajmica ili za 6-8 plus procenti). Neće krmak moći da odoli ovoj lovi.

Usled potencijalnog odlaska smo u teškom kurcu jer je klasa. Svaki put kad nije igrao smo izgledali ko mlitav kurac u napadu.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
B
Mene brine što se nakon derbi utakmice “oprastao” od nas na stadionu. Mahao je kao da porucuje idem. Nisam istripovao.

Očigledno je da smo sredina za pravljenje dobrih transfera i da pre nas nije bio na mapi ovima osim Srni.

Iskreno, verujem u to da želi da ode jer pogledajte samo timove. Tu imas francusku ligu i italijane spance. Nije se rodio u Partizanu da ga motivise da ostane ovde jos 6 meseci zbog titule u mulju.

Vreme će da pokaže ali mislim da ćemo ga prodati u ovom roku na ovaj ili onaj način. (Otkup u junu plus pozajmica ili za 6-8 plus procenti). Neće krmak moći da odoli ovoj lovi.

Usled potencijalnog odlaska smo u teškom kurcu jer je klasa. Svaki put kad nije igrao smo izgledali ko mlitav kurac u napadu.

Bojim se da si u pravu, s' obzirom na način na koji je otišao iz Nefčija..
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Posle Miloševića, Duki je osveženje kad je dovodjenje kvalitetnih stranaca u pitanju. Idemo dalje, verujem da imamo plan za štopera, tanko mi je sa ovim malim od pola miliona.

Neko mora da bude bonus, a s obzirom na ulozen novac u Milicica i na to da smo doveli dva igraca na Stjepinoj poziciji jasno je ko ce tu imati prednost. Bas bih se iznenadio ako bi dosao stoper.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.585
Локација
Novi Sad
Izrazito levonogi Saldanja, Severina
Izrazito desnonogi Kanute, Kalulu, Zahid, sad i Ovusu (mislim da sam primetio na derbiju da i Stjepanović može u ovu grupu)
Izgleda da Duki instant spušta rampu, kad vidi da neko zna sa slabijom nogom još nešto sem da hoda :D
Šalu na stranu, očigledno je procenio da su neke druge karakteristike igrača mnogo bitnije, a da problem slabije noge može da se zamaskira ili da se radi na njemu, kao npr u slučaju Severine.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Sta je moglo da ostane u sefu? Vazurini kurtoni i bugarske lajne. Mozda i poneki tompus.
Ovo sto Duki radi, ravno je čudu. Nešto slično kao kada su dosli Sadik i Asano. Samo sto sada imamo ozbiljnijeg trenera na klupi, pa sam siguran da cemo igrati takmičarski fudbal. Ne znam za vas ali ja se od titule nisam oprostio.
Dugo sa većim nestrpljenjem ne ocekujem prijateljske utakmice.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.685
Локација
Beograd
To je tačno, za razliku od jednog koji je doveo možda svog komšiju da igra tablić sa Mišom Filipovićem u roster dok je bio prvi, bilo mu isto da li je +5, +8 ili +2 i ni jednom nije dobio cigane.
Konačno imamo konsenzus.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Kada sam rekao da to nije tacno? Zato i jeste bivši. Da je znao/mogao ovako da bira, lagano bi igrali LS.
Ali da ostavimo to po strani sada, bitno je iskoristiti momentum i napuniti tribine na svakom mecu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.272
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Belić, momak kog smo manje više svi ovde dočekali na nož. Menadžerska kombinacija, rezerva u Čuki, nema kvalitet. Momak je srcem ali i fudbalskim znanjem to sve demantovao.
Hvala mu na svemu, malo je takvih svetlih primera.

Problem nije u njemu, u Sadiku I Asanu pre, Saldanji sada. Problem je u amaterskoj upravi. Ljudima koji ne mogu da obezebde zdravo I bar malo funkcionalno okruženje. Plana nema. Nego se pretače iz šupljeg u prazno. I tako u krug, decenijama već. A njih realno zabole patka, svoje pare ne ulažu sigurno. Igraju igricu ali krekovanu verziju, čak ni original kupili nisu.

A mi debili. Srce nas vuče, pa zažmurimo I na najmanji mogući uspeh. Progutamo sve.
Govna koja mi kao navijači Partizana gutamo, teško da bi iko ikad trpeo ovoliko.

Svaki transfer bio dobar ili loš, nama isti kurac. Jedinu korist ima Miloš Vazura i ekipa koja mu čuva leđa da bude tu. Vreme prolazi. Klub truli.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Top