Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Kakav bre Leonardo, budite ozbiljni. Covek nekoliko godina ne igra ozbiljan fudbal, ovo na Malti sada je nesto najblize tome, on mozda moze da bude pojacanje Javoru ili Surdulici, nama ne moze sigurno.

Menigu hvala na prvoj sezoni u Partizanu, Omeru hvala sto nas je castio 400k, verujem da bismo ga pustili i za dzabe samo da se resimo njegove plate.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.629
Локација
Beograd
Za idealni prelazni rok, najpre da ostane Saldanja, ubica krilo, koje vezuje za sebe dvojicu i daje Zahidu prostora da radi šta hoće, a onda verujem da će i Kalulu da prikaže najbolju verziju sebe i naravno bekovi.
Za domaću upotrebu je Aranđel sasvim dovoljan, dok za levu stranu treba već sad.
A za evropu i desni, kad se setim šta je onaj crnac iz Nordsjelanda radio Aranđelu, ne bude mi dobro...
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Posto znam o kom se krilu radi (nadam se da ce sto pre da se prica zavrsi), ne ocekujte bombu vec u neku ruku macku u dzaku ala Saldanja. Momak je brz ko metak ali samo kazem da smanjite ocekivanja jer sam i ja prvi ocekivao neku bas bombu ali ipak Duljaj voli da afirmise mlade talente.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Rečima legendarnog Miše Tumbasa: OOOMEREEEE, OOOOMEREEE:respect
400k za Meniga je fantastičan iznos, čak i da mu ne ističe ugovor, a ovako je džek-pot.
Hvala Omeru još jednom.

Sad još repstativca BiH da rešimo, i sasvim slidan prelazni rok.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Da se neko ne uvredi ali koliko mi smaramo nekad sa tom nostalgijom. Mi bi danas i dalje vraćali Diaru, Moreiru, Klea i da ne nabrajam, da se ljudi nisu penzionisali. Leonardo je brate mili bivši igrač, pa ko još da nešto vredi oporavlja svoju karijeru na Malti. Ovamo hoćete neki ozbiljan fudbal, a vraćali bi nekog ko ne može da se sastavi nekoliko godina. Pustite Duljaja da radi i pronalazi igrače koji su još nepoznanica na tržištu, a imaju kvalitet, samo takav sistem može da nas održi.

Što se tiče Meniga, solidan igrač koji je sebe sahranio sebičlukom. Dok je još bio koliko toliko timski igrač, umeo je on vrlo dobro da uposli saigrača, pa i da se nadje u prilici za gol (po meni prva godina ugovora i više nego korektna). Medjutim u zadnjih godinu dana je to izostalo i samo je pravio štetu, tako da treba da ode, ali ne zato što je loš, nego što je nabedjen i destruktivan po igru. Nek mu je sa srećom...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Kako sam bio skenjan kad sam vidio da Belic ide, nakon gledanja ovog sa Biljom sam jos vise. Sve smo rekli o govnima, a Belicu zelim da se vrati dok jos bude aktivan i da uzme titulu sa nama!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Ljudi, čovek je neko vreme bio bez fudbala i to ne par meseci, videli ste i sami slike koliko se ugojio i na šta liči.
Sve razumem, ali što napisaše ostali, ne bih da kvarim utisak, a to je da je vrlo verovatno najbolji stranac u Partizanu. Možda i u istoriji po mom mišljenju.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Samo da ubodu sa tim krilom, neznam koje u pitanju, sem da ce biti stranac, Duljaj zeli brzog, prodornog igraca koji ima odlicnu tehniku i smisao za kombinatoriku, u svakom slucaju ocekujem mnogo boljeg igraca od ovakvog Meninga, koji je strahovito nazadovao, sto i transfer u Konju pokazuje
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Nije on nazadovao, nego je nama trebalo vremena da shvatimo koliko zapravo (ne) zna.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Meni iskreno malo smeta to ocenjivanje i procenjivanje igrača na osnovu toga koliko su plaćeni.
Iskreno, meni je to vrhunski posao ako jeftinije prodjemo u nekom transferu, dovedemo igrača bez obeštećenja i posle zaradimo na njemu ili nam donese kvalitet.
Znam da većina vas komentariše "da je igrač za dž" u kontekstu toga što smo prodali Belku i Ilketa za lepe pare s obzirom da nismo igrali Evropu i da uprava neće da se otvori za pojačanja. Ali ne bi bilo na odmet da se to tako kaže, jer ovako ispada da ocenjujemo kvalitet tih igrača, a ne rad uprave.

Duljaj se očigledno "bori" onako kako zna i ume i kako mu okolnosti dopuštaju. A bori se sa upravom svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima. I čekaju ga ni zicer jer osim igrača (i to ne svih) niko nije uz njega.

S obzirom da su naši igrači "JEFTINI, A DOBRO IGRAJU", ovo do sada što je urađeno se uklapa u prvi deo - jeftini. Još da dobro zaigraju i sve će biti ok.
Plus svi oni primaju plate^^. Glavna stvar je koliko traži na godišnjem nivou i kakav ugovor potpisuje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Top