Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Meni je i 2004 bio odličan prelazni rok, zima/ljeto
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Везни ред је са ова три играча стабилизован потпуно, донеће квалитет ја мислим дефинитивно. Поготово је долазак Гоха донео могућност да се још више растерети Натхо али и да се добије по боковима још већи избор. Мислим, ми њега изгледа рачунамо и на боку али је преко 90% утакмица играо у средини иза нападача. Генерално највећи потенцијални проблем са Гохом може да буде адаптација, млади корејац први пут у Европи...то ће бити најкомпликованије код њега али уболи смо једног од топ најперспективнијих корејаца на тој позицији тако да јбг не може ту да се промаши....ваљда...... Јаке везе су потребне да оваквог играча приволиш да дође овде, сигурно нису биле довољне само паре. Остаје још да се решимо Саничанина, Пантића и Менига.
По мени биће највећи проблем то што Илића нисмо задржали до лета на позајмицу....јер уигравати опет дефанзиву......то је увек дугорочан процес јер после ових појачања изгледа да је Миличић тај планирани бонус.
Сад остаје да видимо брзину уклапања и генерално компатабилност ових играча са постојећим, то је најважнија ствар коју се надам да смо уболи. Напред смо потпуно покривени (под условом да Салдања остаје, да им не падне на памет неки сулуди маневар у минут до 12), дефанзива и даље није то то али ајд....не може све одједном.
 
Последња измена:

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Zar Menig nije otisao u Tursku?
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Posle Sadik Asano letnjeg preaznog roka, ovaj mi staje rame uz rame sa istim i onim u januaru 2023 (Mateus/Taribo).

Koliko je nekad samo do onoga ko je na klupi i ima mnogo veća muda/autoritet od smrdljive uprave.
Da ne zaboravimo ni letni prelazni rok, Saldanja, Zahid, Severina, Kanute, ja ne znam dal smo ikad vezali dva ovako kvalitetna prelazna roka.
I ne samo u kontekstu ulaznih transfera, nije uopste lako ni precrtati onoliko "zalutalih" igraca u timu.

I zaista ovo nisam ocekivao od Duljaja, mislio sam da je u najboljem slucaju tu negde u rangu Petrica, i neko ce reci da je ovo zasluga skauta Sahtjora, da, ali ipak je Igor imao viziju kakav profil igraca zeli, djabe nekome i Realovi skauti ako misli da u vreme "atomskog" fudbala, gurne u veznom redu toliko presporih igraca poput Fejse, Andradea, Traorea, Pantica... i da ocekuje neke rezultate.

p.s. ovo sto radi Srna za nas ne sme nikad da se zaboravi, kakav je to samo samar za sve nase "legende" kojima jos nije doslo vreme da pomognu svom klubu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ono sto je kod Duljaja za najveće poštovanje pošto ga ne smatram nekakvim trenerom ali sam isto tako rekao i da ga neću kritikovati poduže vreme posle derbija, je što ima bar muda da dovede i traži pojačanja. I o tome drobim godinama svi kukaju plaču te đura te ovaj onaj, ako hoćeš nalaziš način makar dobio otkaz, a ne stalno da nam se vrte ramadanijevi škartovi.
Čim se malo udaljimo od raznih kombinacija dodgodi se neki Sadik, Zahid, Saldanja Asano…
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Baš tako!

Sve njegove izjave sugerišu da je jedan od onih koje moramo da čuvamo i trudimo se da ih bar sa tribine ne potrošimo (kao onda na meču Partizan Žilina kad se terao Jokan)

Sve u svemu puna podrška šefu i da te uz ovakav pristup gledamo sledećih 10 na klupi. Slažem se da nije neki kalibar trenera taktičara ali uz adekvatne asistente i izazove koje preživi porašće i Duki u tom segmentu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Ono sto je kod Duljaja za najveće poštovanje pošto ga ne smatram nekakvim trenerom ali sam isto tako rekao i da ga neću kritikovati poduže vreme posle derbija, je što ima bar muda da dovede i traži pojačanja. I o tome drobim godinama svi kukaju plaču te đura te ovaj onaj, ako hoćeš nalaziš način makar dobio otkaz, a ne stalno da nam se vrte ramadanijevi škartovi.
Čim se malo udaljimo od raznih kombinacija dodgodi se neki Sadik, Zahid, Saldanja Asano…
Дуљај као и Саво, врхунски спортски директори са јаким конекцијама, визијама али неослобођени жеље за тренерским послом. Као кад си крило али имаш жељу да будеш нападач па свим силама то гураш и никад не оствариш максимум у каријери.
Дуљај и Саво као СД или директори омладинске школе са Фонсеком на клупи (кога је Дуљај апострофирао као прави модел тренера који треба Партизану).....доживели би страшан бум....али такве промене нису могуће док је управа оваква.....они ће да држе Дуљаја докле год им се исплати, а за сад им се богами лепо исплаћује. Имамо квалитетне људе на све стране који би ускочили само да је здрава ситуација у клубу, лако би се оформило језгро способних људи али......

Иначе, више смо зарадили ове сезоне од трансфера него прошле и од трансфера и од Европе.
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Mislim da je Duljaj znacajno bolji trener od većine nasih bivsih trenera. Sigurno spada u top 3 trenera koja su nas vodila zadnjih 10 godina.
Ako na to dodamo njuh za pronalaženje pojacanja, jasno je ko dan da ovakvog trenera ne smemo nikako ispustiti i moramo svi stati iza njega. Sta god da se desi do kraja prvenstva, Igor mora igrati kvalifikacije sa ovom ekipom.
Ne znam koliko su pouzdane informacije, ali nam italijani nude 1.5 miliona za Severinu. Klub navodno nije zainteresovan da ga pusti.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Nisu Savo i Duljaj za poredjenje, Savo pre preuzimanja Partizana nije imao nikakvog dodira sa trenerskim poslom, vec je skakao sa jednog posla u fudbalu na drugi, Duljaj je godinama bio pomocnik u Sahtjoru i Partizanu, cak je imao i nepunu sezonu kao prvi trener u Teleoptiku i jasno se usmerio ka tome da bude trener. Jasno je da je zbog situacije u klubu preskocio korak ili dva izmedju i prerano dosao na klupu Partizana ako pricamo cisto trenerski, ali radi dobar posao nakon pocetnih trzavica i verujem da ce uspeti da napravi bolju trenersku karijeru nego Savo.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Izgleda da neće biti ništa od transfera Meniga u Konju..
Čim se ta priča odužila, plus danas pišu turci da su u pregovore ušli za Valona Etehemija..

1705943727558.png
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Šta je sa Gohom? Gde je zapelo? Šta se čeka?
Samo da Vazura dogovori svoj deo, ili nešto ozbiljnije?
 
Top