Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Mislim da gresis, u derbiju ocekujem bas ovakvu postavu. Goh i Kalulu po krilima znaci pomoc bekovima u defanzivi jer obojica znaju da se vrate, agresivni su. Mnogo bolja varijanta od recimo Menig i Severina koje bole kurac da se cimaju oko odbrane.

Poceo je da uci engleski, videh da je zapratio neke stranice na instagramu koje prevode sa korejskog na engleski:D
Jeste Severina zabušavao kada je došao, ali pre one povrede je baš pokazao želju, kako u napadu, tako i u odbrani. Tako da vrlo lako on može da odradi i te defanzivne zadatke. Vidim i da na pripremama, dosta više igra timski, tako da mu lično dajem prednost, jer smatram da može doneti više koristi od Kalulu-a. Ali opet Duljaj na kraju krajeva odlučuje i biće po njegovom.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
голмани: Јовановић, Стевановић, Крунић
леви бек: Антић, Шеховић
десни бек: Аранђел, Филиповић, Живковић
штопер: Марковић, Миличић, Медина, Саничанин
задњи везни: Захид, Кануте, Овусу, Кастиљо, Стјепановић (Натхо) Шћекић
иза нападача: Натхо, Баждар (Захид, Гох, Николић) Пантић
лево: Гох, Трифуновић (Захид, Калулу) Мениг
десно: Калулу, Северина / Мирчетић, Јевремовић
шпиц: Салдања, Николић (Баждар, Гох) Павловић


Не памтим кад смо имали овакву мозгалицу на средини терена кога ставити.
Вероватно ће ова поставка бити најдоминантнија после неког времена:
Погледајте прилог 25178

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Natho, Zdjelar - Tošić Suma, Asano Sadik.

Bez tri gola razlike, bi bila sramota.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Natho, Zdjelar - Tošić Suma, Asano Sadik.

Bez tri gola razlike, bi bila sramota.
Nema nikakvog smisla upoređivati taj period i ovaj sadašnji kada znamo da najveći uticaj na naš sastav imaju uglavnom spoljne okolnosti i politika. A da ne spominjem kako taj tim gore nije osvojio titulu. Ako već želiš da upoređuješ, onda stavi Markov šampionski tim a ne ovaj. Izgubljena utakmica protiv Mančestera nije uspeh.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Izgubljena utakmica protiv Mančestera nije uspeh.
Nije. Samo što je sudija u Beogradu pomogao Mančesteru da uopšte uspe da nas pobedi.
Po ovome, nije krilo uopšte..
Nije. Ali je zato naš Goku Zmajeva Kugla izrazita DESETKA, pa još i sa azijskom radnom disciplinom, trčanjem i brzinom.
Što znači da bi sve to moglo biti baš zanimljivo...

:kokice
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Po ovome, nije krilo uopšte.. Al aj da ga vidimo prvo.

Ovaj Boske, ima sasvim drugacije misljenje...

On je dečko koji može da igra nekoliko pozicija u napadu, radan, brz, ne gasi, zna da igra, napada prostor, ima dobre obe noge, zna da postigne gol.

 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Pa ako ćemo pošteno, ništa nije slagao. Paločević je te sezone pokidao u Pohangu i posle dobio ugovor od Seula (preko milion godišnje), a Goh naš je tad bio klinac i tek od sezone posle je počeo da “žari i pali”.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
20-30 miliona u najavi,jel se saznalo ko je taj novi Iniesta?
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Anđusov izlet u menadžerske vode, kada je pod pseudonimom Miško Taksista pokušao da uvali random anonimusa ciganima i to mu osujetio Stojadinović.

To je bio kraj anđusove menadžerske karijere, ali i početak hajke na Stojadinovića.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nema nikakvog smisla upoređivati taj period i ovaj sadašnji kada znamo da najveći uticaj na naš sastav imaju uglavnom spoljne okolnosti i politika. A da ne spominjem kako taj tim gore nije osvojio titulu. Ako već želiš da upoređuješ, onda stavi Markov šampionski tim a ne ovaj. Izgubljena utakmica protiv Mančestera nije uspeh.
Misliš Tomićev?
Koga je tu Marko Nikolić doveo?
Kako bi oni prošli protiv Mančestera? XD
Mislim, bila je to stvarno super godina, ali meni je lepši fudbal igrala postava koju sam naveo.

Opet mislim da bi gore navedena postava, pobedila i tu ekipu :)

Brate Žive ne slažemo se oko ovog ;)
Ono što se slažem sa tobom je to da najveći uticaj na naš sastav danas zaista imaju uglavnom spoljne okolnosti.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne mora da se slažemo, nema ni veze. Lepo je igrati atraktivan fudbal, ali su meni ipak najvažniji trofeji. Oni se uglavnom pamte. A to što mi pojedinci pamtimo neke utakmice, to će sve biti zaboravljeno kad tad.
 
Top