Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Muka mi bude kada cujem "igrali smo atraktivan fudbal". Mene isključivo zanima pobeda kada je Partizan u pitanju. Tako da ekipa koju je Marko Nikolic trenirao ne moze da se meri ni sa jednom sa ovih prostora. U onakvoj ligi, gde su krali rukama i nogama mi smo ih naguzili u svim takmicenjima i sve smo im oteli.
Najdraža titula ikada!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Misliš Tomićev?
Koga je tu Marko Nikolić doveo?
Kako bi oni prošli protiv Mančestera? XD
Mislim, bila je to stvarno super godina, ali meni je lepši fudbal igrala postava koju sam naveo.

Opet mislim da bi gore navedena postava, pobedila i tu ekipu :)

Brate Žive ne slažemo se oko ovog ;)
Ono što se slažem sa tobom je to da najveći uticaj na naš sastav danas zaista imaju uglavnom spoljne okolnosti.
Doveo je Djurdjevica i Tawambu
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.680
Muka mi bude kada cujem "igrali smo atraktivan fudbal". Mene isključivo zanima pobeda kada je Partizan u pitanju. Tako da ekipa koju je Marko Nikolic trenirao ne moze da se meri ni sa jednom sa ovih prostora. U onakvoj ligi, gde su krali rukama i nogama mi smo ih naguzili u svim takmicenjima i sve smo im oteli.
Najdraža titula ikada!
Pa to da smo nekad igrali atraktivan fudbal su ljudi pisali da bi se rugali, ne kao argument u korist te igre.
Svakako ne vidim poentu pokretanja te teme ponovo posle 10000 opomena.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.636
Локација
Beograd
Тужно ми је да сваку прилику користите да о фудбалу кажете нешто ружно или лоше...
Некад се са фудбалом живело, и за фудбал се живело...


И није баш да је САД све до фудбала, има нешто и до нас.
Уосталом, можемо погледати какав је однос навијача Партизана не само према (мушкој) кошарци и фудбалу, него и према другим секцијама нашег ЈСД-а...
Ах, да, некоме смета и то Ј у ЈСД...
Мени не смета.
Као што ми не смета ни атрактиван фудбал, ни десетка на терену.
Ах да, питање је што ко сматра атрактивним фудбалом, а шта ко сматра десетком у фудбалу.
И да ли је неко фудбалске ставове формирао пре 60, 50, 40, 30, 20, 10 година...или пре 5,4,3,2,1 годину...
И нису у питању само ставови него чак и терминологија...

Чекам да видим Овусуа и Гоха на терену, па да полако састављам тим...
ЈЕДВА ЧЕКАМ неку следећу утакмицу ФК Партизана! :D
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Pa to da smo nekad igrali atraktivan fudbal su ljudi pisali da bi se rugali, ne kao argument u korist te igre.
Svakako ne vidim poentu pokretanja te teme ponovo posle 10000 opomena.
Nema potrebe da ulazimo u raspravu jer ocigledno mislimo isto.
Samo da pojasnimo činjenicu da ja nisam pokrenuo tu temu vec sam dao svoj komentar koji za cilj ima da istakne uspeh generacije koju je vodio Marko Nikolić!
Kada sam ja u pitanju, to je Partizan koji zelim.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.680
Тужно ми је да сваку прилику користите да о фудбалу кажете нешто ружно или лоше...
Некад се са фудбалом живело, и за фудбал се живело...


И није баш да је САД све до фудбала, има нешто и до нас.
Уосталом, можемо погледати какав је однос навијача Партизана не само према (мушкој) кошарци и фудбалу, него и према другим секцијама нашег ЈСД-а...
Ах, да, некоме смета и то Ј у ЈСД...
Мени не смета.
Као што ми не смета ни атрактиван фудбал, ни десетка на терену.
Ах да, питање је што ко сматра атрактивним фудбалом, а шта ко сматра десетком у фудбалу.
И да ли је неко фудбалске ставове формирао пре 60, 50, 40, 30, 20, 10 година...или пре 5,4,3,2,1 годину...
И нису у питању само ставови него чак и терминологија...

Чекам да видим Овусуа и Гоха на терену, па да полако састављам тим...
ЈЕДВА ЧЕКАМ неку следећу утакмицу ФК Партизана! :D
Ne znam za druge, ja fudbal prezirem, fudbaleri su mozda i najveci retardi u opasnoj konukrenciji, pricam o ovima koji su osetili neke pare i trenutak slave. Sad, sto se tice Partizana u fudbalu, svaki put kad su se stvari radile posteno i sa nekim pravim ciljem, to su navijaci ispratili, zato je to i bilo toliko retko.
Nije ovo normalna drzava i klub svakako.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.652

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.095
Reaction score
14.459
Локација
Kipar
U svakom sportu su pare a fudbal nije ni medju 5 najplacenijih sportova.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.652
Svaki sport u koji su ušle pare više nije sport kao takav nego čist biznis. Sport je ono što pikamo sa društvom ispred zgrade nedeljom. Ali da ne idemo dalje u filozofiju, sociologiju i šta ga ja znam. Svakako nije tema.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.636
Локација
Beograd
Ne znam za druge, ja fudbal prezirem
To se i vidi iz tvojih postova, pa se ja zato i bunim...
Kao što bi se bunili i alkosi na Nuklearki kad bih ja počeo da im objašnjavam kako treba piti...
Fudbal i ostali sportovi su umirali jedan po jedan kako su pare ulazile tu
A Vaterpolo Klub nam je na višegodišnjoj eutanaziji, bez para, bez bazena, bez navijača...pa i nema baš ko da se pobuni nešto...

Ali, da, to svakako nije ova ovde tema, imam utisak da dolazaka u FK više biti neće, a nadam se i da neće otići Saldanja i Zahid, pa da budemo maksimalno jaki koliko se to u Srbiji može biti...
Ne znam ko bi mogao zameniti Belku, dosad takvog nisam video, ali biće još utakmica, neki novopridošli momci još nikad nisu zaigrali za nas, pa hajde, sačekaćemo, videćemo...
Nadam se da je Goh pun korejski pogodak, ali...videćemo...

:napred-partizan:

EDIT:
Sad vidim da momak ne zna ni Engleski a kamoli Srpski...doduše za fudbal to nije od presudnog značaja jer ga uspešno mogu igrati i gluvonemi, ali biće mu teže da živi u evropskoj sredini a da ne može da uspešno komunicira sa okolinom...
Doduše...kao vredni Azijat, moguće je da će ubrzo naučiti dovoljno za neku osnovnu komunikaciju...

Pitam se da li je čuo za Kim Či Vua i njegovu epizodu u Partizanu?
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.652
Taj se tako dobro pokazao da nije čudo da se niko ne seća. :D
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd

Od svih transfera, bas ovaj je morao da propadne.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar

Od svih transfera, bas ovaj je morao da propadne.
Bilo je za ocekivati ovakav scenario.
Nadam se da ce sporazumno raskinuti ugovor.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.041
Локација
ante portas

Od svih transfera, bas ovaj je morao da propadne.
Gmazura nije mogao da ispregovara kolko ide njemu.
 
Top