Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Pored živog #4 vama je mučeni Kvinsi najveći problem? ;) ;-)

Za #4 sam se pomirio da ga niko nece uzeti i da cemo morati da ga trpimo u klubu (iskreno se nadam ne i na terenu) dok mu ne istekne ugovor na leto, za Kvinsija sam se ponadao. Naravno da bih pristao bez razmisljanja da Menig ostane ako ce #4 da napusti klub, ali nema od toga nista.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Dobro je, već sam pomislio da je mučeni Menig nekoga ubio a ja prespavao. :D
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Pratim po malo, prelazni rok...u načelu, u skladu sa "upravom", veoma sam zadovoljan dolascima, a s'obzirom, ko nas "vodi", verujem samo Duljaju i igračima. Svidja mi se ovaj Goh, na prvu, i nadam se da je pre svega, desetka. #10. Owusua i Kastila nisam gledao na yt, ako i to išta znači, u svakom slučaju, Duljaj i igrači imaju moju 100% podršku...pa da se pobijemo na terenu...kao u derbiju, što je bilo.
Napred FKP, uvek I svuda !!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Muka mi bude kada cujem "igrali smo atraktivan fudbal". Mene isključivo zanima pobeda kada je Partizan u pitanju. Tako da ekipa koju je Marko Nikolic trenirao ne moze da se meri ni sa jednom sa ovih prostora. U onakvoj ligi, gde su krali rukama i nogama mi smo ih naguzili u svim takmicenjima i sve smo im oteli.
Najdraža titula ikada!
Partizan mora lepo da igra, ako ti je bitan rezultat bez lepe igre, pa promasio si klub
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Lepo reče jedan dobar čovek:
"Sva finala koja sam izgubio nemam medalje. Sve su završile u kanti." DM

Džaba sve kad nije tu trofej.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Ono što me malo muči a želim da podelim sa vama su potpuno različite percepcije Goha od strane ova dva fudbalera koji su igrali u Koreji. Kome verovati? Ako je verovati Paločeviću, mali nije za krilo i ima problem sa koncentracijom u završnici, recimo da je brzi ofanzivni vezni sa mekom loptom unapred i po kojim potezom viška. Damjanović sa druge strane navodi nešto u fazonu svaki ciga svoga konja hvali "sve pozicije iza napadača".
Kako bih odlučio kome da verujem na reč, pogledao sam par intervjua sa obojicom. Razlika u njihovom mentalnom sklopu je ravna razlici u opisu mogućnosti našeg novog dečaka. Iako je veoma koloritan i zabavan,
Damjanović je neki tip čoveka "daj mi produženi još jedan, ove za stolom preko puta nas zagledaju" dok je Paločević prilično odmeren i staložen, jednostavno normalan tip.
Dakle, ako je Paločević u pravu, a sva je prilika da je to tako, biće problem da malog forsiramo na krilu.
Ipak, sačekajmo koju tekmu i nadajmo se da će Duljaj ipak biti u pravu.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Bas to sam i ja primjetio, i on sam za sebe kaze da je lazna devetka. Ne sumnjam uopste u Igora Duljaja i njegovu viziju na kojoj poziciji ga on vidi, ali sumnjam da ce se ovaj momak uklopiti i praviti razliku ove polusezone, mozda tek od ljeta, nadam se da grijesim. Zelim dobrodoslicu svim igracima i najbitnije od svega zdravlja tj. Da ih povrede zaobidju. Ne pamtim kad smo imali ovoliko tehnicara u timu, bas to je ono sto nam treba za razbijanje bunkera.Ocekujem na proljece budjenje Bazdara.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
A mene brine komunikacija sa Gohom. Ni engleski jezik ne zna.
Pa kako misle da komuniciraju sa njim? Na srpskom?
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ono što me malo muči a želim da podelim sa vama su potpuno različite percepcije Goha od strane ova dva fudbalera koji su igrali u Koreji. Kome verovati?
Onima koji su nam preporucili ovog decka.
U sustini misljenje i jednog i drugog je nebitno.

Jedva cekam sutrasnji mec, da vidim i njega i Owusua.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Znaće za toliko.
Kuzmanović koji nije znao ni jedan jezik, dogurao je do Italije i do reprezentacije.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ljudi, pljuvanje Duljaja i ekipe ako ne uzmu trofej je besmisleno kada se samo pogleda da zivimo u srbciganiji u kojoj nase navijace, (i to ne cak navijace nego "simpatizere", obicni narod napadaju na sred ulice, a policija se pravi corava. Ono sto je bitno je da mi dovodimo igrace koji ce da igraju moderan fudbal, fudbalski su pismeni i imaju muda sto su pokazali protiv 5 puta skupljih cigana. Naravno da cilj treba da budu trofeji, ali treba malo i realno pogledati. Mi mozemo da imamo na klupi Klopa i Mbapea i Vinicijusa i opet od titule nece biti nista. Pa vidite u kosarci, imaju 2 pobede prednosti i opet namesten Oberknezevic da sudi, ne prepustaju nista vise slucaju prosto da im se posle opet ne desi neka Cibona pa izgube prednost domaceg terena.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Znaće za toliko.
Kuzmanović koji nije znao ni jedan jezik, dogurao je do Italije i do reprezentacije.
Šta će mu jezik za reprezentaciju? I kako nije znao ni jedan jezik kada je iz trojezične švajcarske?
Mnogo je veća razlika u kulturi i načinu komunikacije pa i govora tela između istočnjačkih i evropskih naroda. Zato pola istočnjaka se ovde na početku pogubi, budu depresivni i šta već ne. Ne sumnjam s druge strane da će momak brzo naučiti engleski i neke fraze.
 
Top