Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Šta ste se uhvatili za Kuzmanovića. Dečko pričao srpski, engleski, nemački i verovatno Italijanski. Više nego velika većina ovde na forumu.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Lazna devetka je i Kalulu pa igra na krilu. Jbg igramo u takvoj formaciji, morace i Goh da se prilagodi.
Sto se tice engleskog mislim da svaki profesionalac mora da zna engleski, mislim da kod nas engleski ne znaju osim Goha ni Saldanja ni Kastiljo ali Saldanja je primer da to moze da bude totalno nebitno. Sve u svemu neka budu majstori na terenu i Goh i Kastiljo a van terena neka se snalaze. :D
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Šta će mu jezik za reprezentaciju? I kako nije znao ni jedan jezik kada je iz trojezične švajcarske?
Mnogo je veća razlika u kulturi i načinu komunikacije pa i govora tela između istočnjačkih i evropskih naroda. Zato pola istočnjaka se ovde na početku pogubi, budu depresivni i šta već ne. Ne sumnjam s druge strane da će momak brzo naučiti engleski i neke fraze.
Švajcarska je četverojezična,fali retro romanski a možda je on znao samo taj jezik
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Šta će mu jezik za reprezentaciju? I kako nije znao ni jedan jezik kada je iz trojezične švajcarske?
Mnogo je veća razlika u kulturi i načinu komunikacije pa i govora tela između istočnjačkih i evropskih naroda. Zato pola istočnjaka se ovde na početku pogubi, budu depresivni i šta već ne. Ne sumnjam s druge strane da će momak brzo naučiti engleski i neke fraze.
Zato što je lik bukvalno polulingval.

Roditelji pričali srpski, a on nije uspio da ga nauči na nivou da se normalno sporazumjeva, ali mu je zato njemački bio malo gori, pa je čak i među intelektualcima u reprezentaciji bio predmet sprdnje (o čemu svjedoči i klip sa Žigićem i mangupima).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Meni je čudno to baš da ne zna engleski. Mozda zna malo… u J. Koreji se dosta uči rngleski, gravitirsju prema Americi.
Njemu sestra studira i radi u Londonu, tako da sigurno nesto malo zna, fudbalske termine i slicno. Ostalo ce uciti.
Ne pravite vecito od komarca magarca
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja sumnjam da ne zna engleski ni reč u 21om veku već da je neko loš preneo info. Ali ko ne zna smatram da je problem. Bio onaj brazilac štoper nije znao gde bije kasnije kaže pa ne razumem ništa.
Što se tiče Kuzmanovića zna srpski i nemački, sa čudnim naglascima ali zna, uostalom velika je razlika između nabada i ne zna ništa.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ako dodje jos jedan bonus stoper, ovo cak i ne mora da bude lose, jer ce Sanicanin i definitivno biti odstranjen iz tima kad se Milicic oporavi, a na Milicicu nece biti pritisak da odmah nakon duze pauze mora da igra u borbi za titulu. Ali ako ne dodje, ovo je ogroman problem.
 
  • Like
Reactions: BiP

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Znaci ostadosmo na Sveti i Saniju. Sani se bori za mesto u timu na sve načine pa resio da sjebe konkurenciju. Ne puštati Saničanina nikako. Neka igra Šceka štopera, a možemo i sa igračem manje...bolje je.
 
Top