Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Činjenica je i da zbog svima poznate situacije, danas do ruske lige dospevaju mnogi igrači, koji onoj pravoj, iz vremena Natha, Hulka, Vitsela, Tošića ne bi mogli ni da prismrde

Konkretno, na današnji dan, čisto sumnjam da bi Rubin u nekom dvomeču protiv nas bio favorit…dok nas je tih godina rutinirao.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Gorane to nisu činjenice. Čovek je dao svoje mišljenje. Kao što ja mogu da kažem da je dobar ili loš a ti onda pogledaš rejtinge i vidiš na osnovu učinka kakav je ko.

Vujačić ima 6.95 prosek ocenu i standardan je u Rubinu. Pre toga, prosek 6.99 kod nas sezona pre i 7.11 - 2021 godine.
Ja nisam hteo da kažem za Vujačića da je kod nas bio loš jer cenim njegov trud i doprinos ekipi, ali daleko i od toga da je bio dobar i da je bio na nivou kakav je potreban Partizanu, nije da čovek neće, nije da se nije trudio, nego jednostavno ne poseduje taj fudbalski kvalitet. I to je moje mišljenje.
Kao što je tvoje mišljenje, koje si više puta ponovio na ovom forumu da je on taj kvalitet imao. Ponekad si bio malo i ustuknuo kad ,,Vujke,, nešto kiksne, pa si se sad opet vratio na staro...
Znači: mišljenje protiv mišljenja...a činjenice...

Vidi: i ta ocena nekog novinara, ili zbirna prosečna ocena više novinara jeste činjenica - ali je takođe i samo nečije mišljenje iliti zbir nečijih mišljenja i ništa više od toga...

A što bi neki sportski novinar u Srbiji video u fudbalu nešto bolje ili stručnije od mene? Bez zezanja...
On može ,,Vujketu,, da da 7, ja mogu ,,Vujketu,, da dam 6, i, šta ćemo sad?
On može da to napiše u novinama ili na internetu, ali mogu i ja da napišem na ovom forumu...

O.k. - Partizan nije u situaciji da može da ima onakve igrače na svim pozicijama kakve zaslužuje da ima, ali ipak bih radije da težimo kvalitetu, recimo, Saldanje (Leonarda, Belića), nego da se zadovoljavamo time što imamo nekoga ko samo ,,popunjava,, radno mesto neke pozicije u timu...

Na početku ove sezone ,,žutu banku,, nismo imali, pa hajde da kažemo, daj šta daš, ali sad očigledno da imamo nešto novca, pa ne bih baš da nam je u timu više ,,dobrovoljaca,, nego profesionalaca...

Uzdamo se u napad, ali u Ivanjici on skoro da nije šutnuo ka golu Javora, za Belića nismo videli neku zamenu njegovih performansi, u odbrani ne vidim ko može da nas sačuva od ozbiljnijih rivala, ali...

Nadam se...pobedi u svakoj utakmici...pa dokle nas to dovede... :D
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Drezgica treba posmatrati pre svega kao bonus stopera, i iz tog ugla je odlican, dokazao se kao kvalitetan stoper za nasu ligu u Cukarickom, da je igrao u Rubinu ne bi nam ni bio dostupan. Ima i boljih ili bonus stopera koji su slicnog kvaliteta kao on, ali su nam oni nedostupni iz raznih razloga.

Gorane to nisu činjenice. Čovek je dao svoje mišljenje. Kao što ja mogu da kažem da je dobar ili loš a ti onda pogledaš rejtinge i vidiš na osnovu učinka kakav je ko.

I ako se slazem sa zakljuckom koji si izveo za Vujketa, nisu ti rejtinzi toliko relevantni za defanzivce pre svega, zato sto se oni baziraju na statistici, a time iskljucujes neke “nemerljive” stvari koje su jako bitne za te pozicije kao sto je pozicioniranje. I tako gledajuci ocene mozes da dodjes do nekih zanimljivih zakljucaka kao sto je to da je Marko Zivkovic bolji igrac od Cakija, ili da Sanicanin nije bas tolika katastrofa :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.717
Reaction score
22.783
Локација
Beograd
Ovaj dolazi.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Izgleda Kovacevic iz Cuke nas novi stoper.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Kaze u telegrafu zamena za Svetu koji verovatno ide na leto, videcemo kakav ce biti ali je pohvalno sto se razmislja dosta unapred i dovode se zamene na vreme.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ima i boljih ili bonus stopera koji su slicnog kvaliteta kao on, ali su nam oni nedostupni iz raznih razloga.

Jedan od njih je i Kovacevic, ali sam mislio da nije realan i da su ispeglani odnosi na relaciji izmedju njega i Cuke posto je ponovo krenuo da igra. Odlican potez, pogotovo jer je ovo za stalno. Samo da im ne damo 50% od narednog transfera, tu smo lekciju valjda naucili.

Inace, stize i Jankovic kog je @Čik najavio. Ne znam sta ce nam, igra na dobro popunjenoj poziciji i nije bonus. Jedino ako ne budemo pravili beka od njega, posto je levonog :D
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Ja ga znam kao krilo.

Edit: jeste Čukarički, ali štoper, Kovačević.
Ipak si bio u pravu. Stize i Jankovic. U ovom momentu ne vidim prostor za njega ali mozda je i on zamena za nekog ko ce otici na leto, tipa Severinu.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.349
Локација
Beograd
Koliko ja cenim, Filipović će onda biti levi ili desni bek, po potrebi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Jel ovaj Kovačević onaj klinac što je trebalo protiv nas da dobije crveni, pa Saša Ilić dobio otkaz kad je to rekao?

EDIT: evo izguglah, jeste taj je.
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Hvala gospodinu Gordanu Petriću što nam je rešio pitanje bonusa :D
 
Top