Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Bojan je najbolji medju bonusima na toj poziciji u ligi..bar tako kaze Prtzn_Scout :D

Ja cu da kazem da je rang Sanija. Zato je jos davno prepusten Cukarickom i ostao je na tom nivou. Po mom misljenju koje baziram na onom sto sam gledao.
Nadam se da nisam u pravu i da ce me do derbija demantovati. Mada, prilicno sam skeptik.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Kovačević i Miličić se računaju kao bonusi i za naredne dve sezone, što mi se baš sviđa. Isto i Baždar, Stjepanović, Trifunović. Valjda smo se sada obezbedili na duži period.
Ne bih voleo da Marković ode na kraju sezone, sada je sazreo i odlično igra u poslednje vreme. Nadam se da će ostati i sledeću sezonu, da ne moramo na leto da dovodimo štopera.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ima svasta po tviteru, nadam se da i mediji nece poceti da ga razapinju. Nismo cigani, ne treba nam rijaliti ala Nikola Kalinic.
Mene zanima teren, neka decko kida na terenu, a privatno neka radi sta hoce.

Edit: Ivkovic pise da je on zamena za Sehovica, ne znam kako kad decko to nikad nije igrao ali videcemo.
 
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ma brate ne smeta meni to uopste, samo mi je smesno i bizarno.

Nek on svojim partijama zaradi dovoljno jak ugovor da ne mora da se bavi ovakvim stvarima i sve super.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ma brate ne smeta meni to uopste, samo mi je smesno i bizarno.

Nek on svojim partijama zaradi dovoljno jak ugovor da ne mora da se bavi ovakvim stvarima i sve super.
Nisam mislio samo na to sta ta likusa pise vec na gole slike ali nebitno.
Znamo da je kod Duljaja celicna disciplina i da se vodi racuna i o ugledu kluba i ponasanju tako da ne brinem o tome uopste.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
ima raznih primera naravno.. vreme najbolje pokaze neke stvari

I Zambrota je recimo u Bariju igrao na poziciji klasicnog napadaca, ali mu se karijera kasnije razvijala u malo drugacijem smeru.

igranje u poslednjoj "liniji" odbrane je znatno specificnije od nekih drugih pozicija na terenu.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Prijatno sam iznenadjen za Kovacevica jer je delovao kao ozbiljan talenat.
Deluje i da se u poslednje vreme promenilo poslovanje fk sto se tice dovodjenja igraca. Sve to nekako lakse ide, cak i nema saplitanja od strane stuba sto se domacih igraca tice. Kao da je stigla naredba s vrha da se malo popusti.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Ne znam zašto, al mi je i dalje neralno da dovedemo Kovačevića, od koga Čuka u bilo kom momentu može da uzme 1milion+ (kao što već i jeste ranije za neke druge igrače).
Jedino ako im je Vazura opet ponudio 50% od sledeće prodaje, pošto sam 99% siguran da milionče pljunuo nije.

Nadam se da grešim, ali smrdi mi da je Kovačević samo buva, da pokrije Jankovića, u smislu “Eto, pokušali smo da dovedemo dvojicu iz Čuke, al uspeli smo makar jednog…”
(Vidi pod: Jankovićev menadžer pokušava da spreči eventualni doček na nož, kakav je imao još jedan njegov klijent sa kraja Čukine klupe, Belka)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Hahaha da li je realno da brat odrađuje gospođe za 30e.

Imali smo narkomane, kriminalce, cigane, igrače sa lažnim godištima, ali ovo je novo.

Neka se čuvaju cigani, ovaj je na sve spreman!
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Da li se zna kolika je težina povrede Miličića? Čim dovodimo Kovačevića/bonus štopera, možda ta povreda i nije tako naivna.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Kovačević dobar igrač, sasvim dobro rešenje za ovu polusezonu, uneće stabilnost u defanzivnoj liniji. Svidja mi se taj transfer.
Što se tiče Jankovića, vidim gleda se da bude solucija na levom beku, malo čudno, ali ono da tu treba neko, treba. Ja inače dečka pamtim po onoj prvoj sezoni u Čuki, mali je tada kidao, odlična tehnika, baš je bio prodoran. Ima čini mi se i korektan centaršut, pa bi to stvarno moglo da se iskoristi na beku. Mada vidim da se posle nije naigrao, da li Duljaj može nešto da izvuče iz njega, jer očigledno na fizičkom planu mora da se radi, videćemo. Ako se kojim slučajem ne snadje, što da ne bude u rotaciji i na krilu.

Uzgred čini se da smo počeli malo pametnije da radimo sa klincima, šaljemo ih za promenu na pozajmice, tako stasavaju ta deca od 18-19 godina, koja realno ako nisu klasa mogu samo u tom dobu da gule klupu. Ovako se tamo razigravaju, pa ko uspe vratiš ga i ubaciš u prvi tim. Ne čekaš da odu kao Janković, Kovačević i mnogi, pa ih na ovaj ili onaj način vraćaš.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Da li se zna kolika je težina povrede Miličića? Čim dovodimo Kovačevića/bonus štopera, možda ta povreda i nije tako naivna.
Pa valjda oko mesec dana, sto nije puno ali je on vec pre toga imao povredu, nije dugo igrao i nije prosao pripreme sto znaci da je nerealno da ocekujemo bilo sta od njega do leta.
 
Top