Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
ako me secanje jos uvek sluzi, Aleksa je otisao iste godine kada i Cveticanin. Obojica su se gle slucajnosti uputila u Vozdovac, naravno za dz.

inace obojica su vazili za igrace koji su u tom trenutku "obecavali", odnosno neki su predvidljali da imaju solidan potencijal.

Aleksa je bio moj favorit ( moram da priznam ) i stvarno sam verovao da od njega moze da bude pristojan igrac. Uz njega u tim mladjim uzrastima i Raskovic mi je bio jedan od favorita, igrao je tacno kao svajcarski sat.

ta generacija je bila bas fina.. Imalo je tu dosta klinaca koji su se izdvajali od ostalih u tom uzrastu ( naravno nikada nije merilo i objektivan kriterijum, ali moze da bude ukazatelj ). Subotic, Ilic, Stankovic, Raskovic, Stevanovic, Milovanovic..

meni se recimo iz te generacije uvek vise svidjao B. Krstic od recimo Milovanovica, ali su ga povrede poprilicno limitirale.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.395
Ali gospodja sto je uvredjena sto vredi samo 30e. Pa sad preko klinca hoce da bude popularna objavljuje tu gluposti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Šta će dečko... Drmao ga pubertet, a gospođa to ne može da shvati jer verovatno nema mušku decu. Bolje da se iživi tako mlad nego da odlepi pod stare dane :)
Imamo Biki za te stvari, ona će da ga reši.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Hahahahaha svasta, Aleksa je obecavao i ima kvalitet, iskreno raduje me kako se selektuje tim. Goh najbolje igra iza napadaca i misljenja sam da uopste nije predvidjen za krilo.
Sto se Kovacevica tice, ne bih trosio rijeci, ubjedljivo najbolji mladi stoper lige, samo da se adaptira sto prije i odma u prvih 11.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Pored pregleda, Kovačević će proći i neophodna testiranja i to će ubuduće biti stalna praksa kluba iz Humske, kako se ne bi ponovio slučaj Nikole Miličića. Odnosno, kako bi klub iz Humske bio siguran da fudbaler koga angažuje može odmah da bude podvrgnut maksimalnom opterećenju.
Testiranja će, Kovačević, ali i svi naredni fudbaleri, biti obavljena kod jednog od najboljih kondicionih trenera na svetu-Andreje Milutinovića, kod koga je inače već dve sedmice i Nikola Miličić na oporavku i pripremi, posle artroskopije meniskusa kolena."

 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ko kod nas donosi odluke!?
Pa jbt, kad kupuju auto od 10k pregledaju i pretresu sve zivo, od prvog vlasnika, dvake ogrebotine, servisne istorije, fabrickih opoziva......
samo nasi vrsni strucnjaci bace pola miliona eura na nevidjeno, na casnu rec.

Da covek ne poveruje!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da mi je neko rekao da ce Partizan ovako profesionalno da odradi prelazni rok, ne bih mu verovao iskreno...Pojacanja dobro skautirana, dovedena na vreme, nije bilo stihijskih prodaja, planira se unapred i za sledecu sezonu? Nista meni ovde nije jasno
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
..Pojacanja dobro skautirana, dovedena na vreme, nije bilo stihijskih prodaja, planira se unapred i za sledecu sezonu? Nista meni ovde nije jasno

Prvo imas trenera koji je zasluzan za 90% transfera i koji trazi da mu se dovedu igraci, a ne da prica kako je zadovoljan prelaznim rokom u kojem su se npr. vratili Jojic i Miljkovic...

Drugo mislim da ima uticaja koliko toliko protest i bojkot protiv uprave pa se gmazura konacno trgao malo kako bi mogao da kaze da se radi u klubu i da nema rqzloga za smenu uprave.

Cisto moje neko vidjenje trenutne situacije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Aleksa je bio moj favorit ( moram da priznam ) i stvarno sam verovao da od njega moze da bude pristojan igrac.
Već nekoliko sezona pratim Teleoptik, kad god imam prilike, i u svim tim sezonama tamo uvek imaju dobra krila koja se ne libe da igraju 1 na 1 i kojima to često baš dobro ide...
E pa, jedno od tih probitačnih krila Optičara bio je i Aleksa Janković - Nemac, koji se od Partizana preko Teleoptika i drugih klubova opet vraća u Partizan...
Sećam ga se kako je nosio crne rukavice uz beli dres, kako ga je Nađ često grdio zbog nečega (nije zbog rukavica), i kako smo ga već i u prethodnim sezonama pominjali kao mogućeg povratnika u Partizan...

92cd9e1326219765.jpg

Evo, sad je zaista u Partizanu, kažu kao zamena za Meniga, što može da znači da neće imati baš neku veliku minutažu na terenu, ali...ko bi ga znao, fudbal je to, lopta okrugla, a Duljaj zna da povlači i neočekivane poteze...

Meni najbitnije da mi uzmemo duplu krunu, pa ko god da je na terenu... :D


p.s.
Kad se samo setim koliko sam puta rekao da @vladokv pomno prati čak i mlađe kategorije FK Partizana, u vreme dok su ga forumski hajkači proglašavali ,,ciganom,,... :icon-rolleyes:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Top