Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kvalitetno krilo nismo ni izbacili, stopere i spiceve jesmo u najvecem broju. Od veznih jedino sto valja da smo izbacili je Sasa Lukic, dok beka nismo ni imali a kamoli izbacili.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Izbacali smo krila ali nismo kvalitetna krika, jer nije bilo. Brasanac je zahvalan igrac ali da ne trci koliko trci igrao bi u FK Smederevo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.527
Reaction score
29.366
Локација
Novi Sad
Imamo medju omladincima i kadetima mnogo potencijala na svim pozicijama, igraju deca fino, a pojedina pletu kao blesava, ali to nema ko da zadrzi, kontrolise, trenira i pretvori u ozbiljnog igraca. Ili odu negde ili postanu neki prosek ili odustanu od fubala usled menadzerskih kombinacija i nemogucnosti da dodju do izrazaja od tih maminih i tatinih sinova i njihovih menadzera. Mi smo kao top skola fudbala u evropi, a nismo u stanju da zadrzimo ni jednog talenta ni kvalitetnog decaka do navrsene 22./23. jer ili ih prodaju cim pre ili pobegnu deca glavom bez obzira negde gde mogu da igraju a ovde im se ne daje sansa dovoljno...

Pogledajte vi samo te smesne prodaje i kupovine igraca... pa oni ce tom Loli dati jos jedan ugovor, nek sedi na klupi on a neko dete iz omladinaca nek ode u maminu mamu pa sta mu Bog da umesto da ovde igra... maaa samo se iznerviram kakvi su to mentoli u upravi....
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Izbacali smo krila ali nismo kvalitetna krika, jer nije bilo. Brasanac je zahvalan igrac ali da ne trci koliko trci igrao bi u FK Smederevo.

Trčanje je osnova, ako ne možeš 90 minuta da špartaš idi igraj šah. A mi sve izbacujemo talente, majstore sa loptom koji nakon dva šprinta ne znaju gdje udaraju, duša u nosu, pa onda padne i koncetracija i motorika jedno za drugim. Takođe bekovi, možda najvažnije karike modernog fudbala, a mi se vodimo onom starom - ako nisi neki tehničar, ne snalaziš se pred golom, a fali ti i visine, ideš na beka.

Ne prave se igrači da bi Partizan za tri godine igrao jača evropska takmičenja, već da bi ih što prije prodali pa da se braća istale, a klubu šta ostane, jer ko zna koliko će još biti na poziciji.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
@Amadeus Svakako smo izbacili više kvalitetnih štopera nego krila. Čak smo i više kvalitetnih napadača nego krila izbacili.
Zavisi šta smatraš pod kvalitetnim. Meni lično je samo Vlahović kvalitetan i mislim da će Kalaba biti. Mitar mi jeste omiljen ali je daleko od Vlahovića.

To što naša krila ne naprave ništa preko je više mentalitet.

Zadnjih godina ne pratim mlade ali i dok sam ja kao klinac igrao Partizanova krila su uvek bila najdominantniji deo naše škole.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

Ne preterano iznenađujuće, nažalost.
Da ima ljudi u klubu koji su pametni da naprave neki plan za ono posle, ovo ne bi bilo toliko strašno.
Ovako, sledi potop.

Ako je pogrešna tema, prebacujte.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.682
Inače, kod nas u klubu je sve u redu, sve funkcioniše, sve se dogovaramo i odlučujemo zajedno
Malo je ironican?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa fk je amatersko-menadžerski klub sa ciljem da se po cenu rezultata klinci istrpe i prodaju, druga svrha mu je da vraća decu koja nigde drugde ne mogu igrati pa igraju kod nas.

I uprava i igrači i treneri i "navijači" su srećni. Samo mi jebeni mazohisti ostajemo praznih šaka (titula i uspeha u evropi).

@LuizEverton Pa većini amatera ističe ugovor u junu, tako da ta priča koju neki proturaju kako će ostati krševi i kako se niko neće moći prodati je šuplja... Vrednost tima je za 4 miliona manja od onog Partizana od pre 2 godine.

Stanoje, da se ne ljubimo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ovakav Partizan i zaslužuje takvog trenera, koji će po cenu rezultata da igra seksi fudbal i da gura klince kako bi dostigli što veću vrednost. Pa da zvanično postanemo FK MEGA.

Evo nama opet od sledeće sezone minus 10 u oktobru.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.682
Koja li je ta glasnija manjina, samo me to zanima
Već mesecima se svađate sami sa sobom i branite Stanojevića od nečega za šta ga niko nije optužio
Edit: evo opet ste krenuli vi kao tiha većina
i ne znam da li si svestan da takve bljuvotine o glasnoj manjini izgovara, od reči do reči, psiho koji vodi ovu zemlju. Čisto da vidiš kojom filozofijom se vodiš.
Pre i posle svake utakmice se očigledno provocira u tom smeru i to sve od strane istih ljudi, ali ta jebena glasnija manjina ej...
 
Последња измена:

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
@LuizEverton Pa većini amatera ističe ugovor u junu, tako da ta priča koju neki proturaju kako će ostati krševi i kako se niko neće moći prodati je šuplja... Vrednost tima je za 4 miliona manja od onog Partizana od pre 2 godine.
Pa nije niko proturio, objavio je "dobro obavesteni" Mozzart, pa i ona ostojina stranica. Evo odmah i da pitam, na osnovu cega se produzavaju ugovori ako trener ide na leto? Jel mozda svinja debela zadovoljna igrama Miljkovica i Smiljanica? Ili je pak Iliev? Nastavljamo saradnju sa igraicma koje jedino moze da trenira Stanojevic koji ide na kraju sezone. Tragikomicno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top